2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: şimdi de çocuklara bahane buluyoruz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aynenn

hem suçluyuz hem güçlü  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

3 e doğru uyudu sıpa bende yemek yaptım yarın evde değilim

sabahtan gaz kesildi boru donmuş   :cildir:

bu gecede kesildi 1 de aradım arızayı gelip baktılar

sıcak su istediler soğuktan donmuşş üstüne döküp açtılar

boruları yağmurda döşedi gerizekalılar gazın içindeki su diyaframda donuyo

bütün apartman gazsız kaldı

ne aptallık ya  bu kışta kıyamette ne ilkelce davranışlar  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

yarın yokum donarsa tekrar bide yemeksiz kalmayayım  :k06: :k06: :k06:

burcum

iyi gezmeler canım benim de bugün dışarıya atmam lazım kendimi yoksa tırlatıcam depresyondayım nagişim hergün aynı kahvaltı yap ev işi yap kendimi iyi hissetmiyorum :y25:

fıstık

canım valla bunalıyo insan içerde ama burası o kadar soğuk ki

gündüz -7 gece -14 inanılmaz bıçak gibi bir soğuk var

gitmek istemedim bugün ama değişiklik olsun diye gittim araba olmasa zaten hayatta çıkılmaz

bu yaşıma kadar ben böyle soğuk görmedim ne kar ne yağmur var yağsa birazda olsa

yumuşayacak hava valla nasıl geçecek bu kışbilmiyorum

eşimde erken geliyo soğuktan fabrikanın içindeki makinalar donmuş bugün

çalıştıramamışlar bitürlü  :-\

benzin döküp yakıcaktık nerdeyse 8 saat uğraştık diyo  :icon_pale: :icon_pale:

burcum

aaaaa çok zor ALLAH ım çalışan herkesin yardımcısı olsun hele zor şartlar altında çalışanlara :amin:
ben dün çıktım dışarıya biraz rahatladım burası da buz gibi geçen sene salona kapı taktırmamıştı eşim klimayla ısındık düşün bu kadar soğuk olmadı bu kış kapımız var şömineyle ısınıyoruz ama buz buz donuyorum 2 hafta da 500 kg odun bitti :honk: biz kışı 2 ton odunla çıkarırız diyorduk şimdiden 2 ton oldu bugün yarın gene sipariş vermemiz lazım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yaz gel artıkkkk  :cildir: ayaklarım ısınmıyor yaa :y25: derini kat kat giydiriyorum vallahi

fıstık

ayy yeriniz varsa bol bol stoklayın daha şubat var mart var  :icon_pale: :icon_pale:

bende ışılı sıkı giydiriyorum çıkarmıyorum dışarı

kombi çalışıyo ama ana vanalar donuyo gece

187 arızayla ve teknik ekiple kanka olduk  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ışıl uyumadığı için gecenin 1 inde bi ben ayaktayım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

adresi söyleyince nagehan hanımdı dimi diyo evt diyorum tamam hemen gönderiyoruz diyo

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sabahta komşular zile bastılar kombiler çalışmıyo diye

dedim gece kıçınızda pireler uçuştuğunda gaz dondu ekip çağırdım

sabaha kadar donmuşlar  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ben çalıştırdım tabi bizde problem yoktu  ;)

burcum

fıstık

ya napim hayatım aramasam donacaz eşim o saatte uyuyo oluyo

adama kalk ara desem bunun içinmi kaldırdın dicek  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

demin apartmanı gezdim saat 12-1 arası kombilerinizi takip edin

hep benmi arayacam uyumayın dedim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

zaten gece aradım genç bi çocuk geldi

vanaya baktı abla içeriden kontrol etmem lazım dedi tamam dedim

eşimede kalk dedim servis geldi geri yatmış  :caca:

neyse ocağa baktı kombiyi çalıştırdı gaz gitti yine bi daha bakıyım aşağıya dedi

sıcak su varmı dedi var dedim hazırladım siz gelmeden  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

neyse sökmüş vanayı mutfak müsaitse burda yıkıyayım dedi

yıka dedim sonra eşime bi fırça kaydım

elin adamları girip çıkıyo kalkasana ya dedim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

söylene söylene kalktı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sonrada diyoki eee her zamanki çocuk gelmiş ya diyo  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

fıstık

3-5 kere gelmeyle sanki çocuk akrabamız oldu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

aman ne güzel işte tanıdık olması iyi biraz daha böyle devam ederse paspasın altına anahtarı koyarsın her gece gelsin kontrol etsin sıcak suyu hazırlasın söksün taksın çalıştırsın çeksin kapıyı çıksın gitsin :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

fıstık

derin nasıl oldu cnm  :dontknow:

gelmiyosun artık geceleri erken mi uyuyosunuz yoksa  :k06:  :nazar: :nazar:

burcum

yok canım ne erken uyuması 2 gece akşam 22.30 da uyudu sabah gene 11 de kalktı dün dışarıdaydık derin ananesindeydi gece derini aldık 1 eve gel sütünü içir yat 2 oldu hemen yatak odasına çıktım uyusun diye ondan giremedim derin iyi toparladı zaten hafif atlattı çok şükür :amin: :nazar: eşimin arkadaşları da diyo bozdağ a gidelim derin de kar oynamak istiyordu ya kararsız kaldım :icon_scratch: haftaya cuma da erzurum a gidelim diyorlar :honk: ne yapıcam bilemedim  :dontknow: