2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

kızlar nerdisiniz ya boş kalmış sayfa   :k06:    :binkybaby: 

tılsım

burdayım canım diğer sayfalarda geziyorumm  :ehi: :ehi:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

(gülşen)

ne var ne yok işimize yarar bilgiler var mı?    :k06:

(gülşen)

bende nette okey oynuyodum can sıkıntısı işte neyapalım    :ehi:  :ehi:

tılsım

aman ne olsun geçmek bilmedi bugün  :BangHead: işimize yarar bilgi ne istersin mesela canım  :suclu: :k06:

bende gazete okuyorum vakit geçsin diyee  :ehi: :ehi:

(gülşen)

ya ne bilim işte gazeteyi netten okudum canım gerçi hep içimizi karartan şeyler var düzgün bişey yokki burda seçimler itiraz edilmiş baştan sayılıyormuş merak içindeyim sonucu  :y25:

tılsım

sen nerde yaşıyosun gülşencimm bi kaç yerde iptal olmuş evet  ::)

(gülşen)

neslihan

Günaydın kızlar gülşen burarada bende adanalıyım ve adana da yaşıyorum

Ada-beste-banu

Canlar GÜNAYDIN  :muzz: :muzz:
Kızlaaaar dün kontrole gittim Allahıma çok şükür meleğimin durumu iyiymiş. Kilosu 2.750 Gr Boyumuz 49 olmuş.  :k06: :k06: :k06:
Ama benim bebişim nedense kendisini göstermiyor yaaaaa  :dontknow: :dontknow:

tılsım

Günaydınn kızlarrr

banucum sevindim canım bebeğin iyi olmasına kilosu ve boyuda iyi  :nazar: :nazar: :k06: :k06:

canım az kaldı sabret yüzünü görmene senin en azından az kaldı biz daha beklemedeyiz  :k06: :k06: çok nazlılar bunlar benimkide yüzünü pek göstermedi diyorum yaa en fazla 30 sn görebildik aniden kafamızı çeviriyoruz çünkü  :ehi: :ehi:

tılsım

gülşencimm bu arada dünki soruya cevap veriyim ben istanbulda yaşıyorum sülaleden istanbulluyuz  :ehi: :ehi:

(gülşen)

günaydın canlar  :love9:  banucum çok sevindim canım bebişinin iyi olmasına evet yaaa senin çok az kaldı  :nazar: yeşimcim hayatım benim dahaaaa   çoooookkkkkk hele yazı geçirecem adana çok sıcak duymuşsunuzdur kılimasız yaşanmaz burda neyseki o var yoksa vay halimeydiii   :honk:   

tılsım

gülşencim günaydın evet canım sana dahada çok var ve yazın hamilelik zor olmalı bende son 1 ay sıkıntı çekerim heralde haziran dan temmuza kadar ama ne yapalım katlanıcaz iştee  :k06: neyseki dediğin gibi klima var adana sıcak bi yer hiç gitmedim ama tv lerden duyuyoruz iklimini allah kolylık versin canım istanbuldada nem fazla insanı rahatsız eden en çok o  :sad1:

su

Günaydın kızlar nasılsınız ben iyiyim oğlumda çok ii bu sabah çok hareketli yerim onu

Banucum çok sevindim bebişinin ii olmasına

MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM