2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: istemiyorum ayaklarına yatıyor aklı sıra bizi kandırıyor yavaştan hazırlıyor bizi duruma yakında HAMİLEYİMMMM kızlarrr yazmazsa adım nükü değil :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

YENİ YILDA YENİ BEBEK  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

DAHA KIRK KERE OLMADI NURAY SAYIYORUMMMM  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

39 kere söylücek suscak ondan sonra  :ehi:

fıstık

fıstık

HEPİNİZİN YENİYILI KUTLU OLSUN ARKADAŞLAR

ÇOCUKLARINIZLA SEVDİKLERİNİZLE SAĞLIKLI HUZURLU MUTLU BEREKETLİ BİR YIL GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ÇOK İÇİP SARHOŞ FALAN OLMAYIN  :k06:

burcum

sağol nagişim :flowers:
YENİ YILINIZ HUZUR MUTLULUK SAĞLIK PARA VE YENİ BİR CAN GETİRSİN :binkybaby: :ehi: :hello2: :muzz:

fıstık

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

yeni yılınız kutlu olsun kızlar  :love9:  :love9:  :love9:

Demet_dk

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

burcum

kızlar 3-4 gün içinde hastalanıcam ama sanki hamile kalmış gibi hissediyorum kendimi nedendir acep :icon_scratch: bu ay tıktık yaptık ama bebek olucak girişimi yapmadık :ehi: neden böyle tuhaf hissediyorum kendimi :honk: kafamda sürekli ya hamile kalmışsam sorusu var olmaz ama ya olmuşsa istiyormuyum istemiyormuyum ay delirdim herhalde :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

AYYYYY İNŞALLAHHHHHHHHHH HAMİLE KALMIŞSINDIR  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

bu ay o his bendede vardı burcum ama değilim tabiki kokrma
çok sık konuştuk ya bu ara bebek olayını ondan öle hissediyorsun bence  :laughing7:
hakkında hayırlısı olsun  :binkybaby:

burcum

hahahahahaha  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: koptummmm kız bu nasıl tepki dua mı ediyorsun beddua mı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum