2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

düzenli ve bi yerde oluyo küçük hareketler gibi belkide hıçkırmasıdır gülşencimm  :k06: :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

oozge

amanın bebıslerdenmı konusuyosunuz
hıçkırık falannnn

erenimmmmmmmmmmm hıckır paşam sennn annen sıçrasın yerındennn hadı yeşimim cıkolata yede paşamın enerjısı yerıne gelsınnn tekmelerı azalmıstır smdı okdr tekmelemekten yorgun duşmuştur. gercı ona bısıcık olmasda  :k06:

buarada bısı dıkkatını cektımı  :suclu:

(gülşen)

oozge

hoşbulduk canım
dha once tanısmısmıydık bılmıyorum ama slm vermemışım sızee :tongue3: :tongue3:

tılsım

özgemmm hoşgeldin canımmmm naber

evet bebişlerden konuşuyoruz sıçratsın beni oğluşummm

aaa teyzesi çekmezmi dikkatimi hiççç oğluşumun adı ereninnnnn annesi oldum ben  :k06: :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

oozge

fıstık

Uyudum dinlendim başımın ağrısıda geçti yeşimcim.

Yeşimcim kimmiş o patron söyle bakıyım adını alalım façasını aşağıya  :caca:

Ada-beste-banu

Canlaar GÜNAYDIN, nerdesiniz yaa kimsecikler yook

Ada-beste-banu

kızlar bugün ne oldu size yaaa, niye kimse yok,
yeşimim nerdesin yaaa  :icon_scratch:

oozge

gunaydın cnm erkencıymıssın bugun
fotoda cok tatlı olmuş bu arada :)

Ada-beste-banu

günaydıııın canım
teşekkür ederim, meleğimin bebekliği, şimdi 5,5 yaşında bu güzel bebiş. sen nasılsın?

oozge

cnm ya esmer fıstıkkk  :nazar:
iyiym walla havada cok guzell ee nısanada gırdık artıkkk
ama bu havada calısmak nasıl dıe sorarsannn  :BangHead:

bebiş nasıll keyıflımı bugn :binkybaby:

Ada-beste-banu

Ayyy evet Nisana girdik ve benim son 29 günüm. Meleğimi kucağıma alacağım inşallah. Çok heyecanlıyım yaaa hiç sorma. Bebişin keyfi yerinde o da sabırsızlanıyor dünyaya gelmek için.
Ay bu güzel havada çalışmak nasıl bir duygu bilirim. Ama çalışıpta birden eve kapanmakta çok zor canım yaa. Ben 2 ay öncesi doğum iznine ayrıldım ve evde canım sıkılıyor. durmadan kendime iş çıkarıyorum, evle uğraşıyorum ve eşim deliriyor. " Bir günde eve geldiğimde eşyaların yerinin değişmediğini görmek istiyorum, yazık kendine yapma diyor. ama ben duramıyorum canım yaaa.

oozge

ya o cok kotu bı bunalımmm suan calısmak ıstıosun ama dogumdan 2 ay sonra calısmamak ıcın ugrasıcan bebıse kım bakıcak cnm :-\

walla bn ckıodum sözde işten knstm anlaştm fln 1 hfta daha dedı bahanesı tabı 1 hafta calısmanı ıstıor mfln dedı ama bakalm. eve kapanmak zor gelmıcek olsa hıc sorun degıl anında bırakırımda
dusunduruo

Ada-beste-banu

canım yaa eve kapanmak çok zor, iyi düşün.