2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Demet_dk

BİZDE ABANAT GİDİNCE KAYMIŞTIM
AY HARİKAYDI YAAA

UZUN ZAMANDIR O KADAR EĞLENMEMİŞTİM YANİ

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

çektinn 2 tane anna daha atnnadınn pcye atınca koyarınn

Demet_dk

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ne gülüyon kıssss bakk düzeldi şimdi bol bol basıcammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Demet_dk

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

KIZ SEN M OKUNSUN DİYE İKİ KERE N YE Mİ BASIYON BENDE DİYON BU NİYE BÖYLE YAZIYOOOO

NNNNNN DİYEEEEE :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ya resinn nasıl yüklücez değişnniş burası :dontknow: :dontknow:

fıstık

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Demet_dk

İYİ GECELER KIZLAR

NERELERDESENİZ  :director:

HADİ GELİN UYUMADAN BİRAZ KONUŞALIMMMM  :occasion14:

fıstık

Demet_dk

fıstık

KAÇIRDIM SENİ GİREMEDİM Bİ TÜRLÜ FORUMA YA

IŞIL YARIM SAAT ÖNCE UYUDUUUUUUUU :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar:

Angel

tuhh kacirdim muhabettii  :ehi: :ehi:

nagisimm canim benim arim balim petegimm aynen yaa biziniz istanbulda digeri burdurda  bende dunyanin obur ucunda   :crybaby2: :crybaby2:

Allahima sukurler olsunki geliyorum vede gorusecem insallah sizinle   :amin:  nagis burdur nigde aksaraya yakinmi bacim   :icon_scratch:

kayinvalidem nigde aksarayda oturuyorda ondan soruyorum zaten ilk geldigimizde  istanbul havaalahina  insallah demetimle

gorusmek istiyorum zaten 1 gun kalicaz istanbuldada ben sana nasil ulasabilirim onu dusunmeye basladim

eger nigdeye yakinsaniz gelebiliriz arabayla  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

nurayyyyyyy ne bu nnnnnnnnnnnnnnnnnnnn   :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  catlakkkk   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: