2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Demet_dk

ANLADIM PINARCIM AKLIMA GELDİ Bİ SORAYIM DEDİM

NE GÜZEL Bİ ARKADAS KAZANMIŞSIN  :icon_thumright:

NAGEHAN ALTIN DİŞ YAPTIRMIŞ ARKADA GÖSTERMİYO ONU  :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

evet canım arkadaş kazanmak kadar güzel birşey yok  :love9:

nagehan altın dişli heyriyem neredesin  :ehi:

ya enişteciğimin mahsülleri toplayamdım duru uyandı eşim geldi emek v.s derken anca girdim   ::)

Demet_dk

O ZAMAN BENDE ÇALARIM TUNCAY ENİŞTENİN MAHSULLERİNİ  :toothy10:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

çal kız çal bak daha toplamadım bile  :ehi:  :ehi:  :ehi:

ay şu aref varya o beni çok uyuz etti
keşke tanıyabilseydim hemde izmirdeydi  :ehi:

Demet_dk

BENDE TANIMAK İSTERDİM PINARCIM

SANA YAKINMIŞ HEMDE AVM LERDE GÖSTERİ YAPIYOMUŞ NİYE GİTMEDİN KIZ

VALLA BEN ÇOCUĞU BEĞENDİM ŞOVUNDAN DA ETKİLENDİM YANİ

AMA MİLLET ŞİMDİ KULP TAKMAYA ÇALIŞIYO
YOK TÜYOLARI VARMIŞ BİLMEM NEYMİŞ

NASIL YAPACAKTI ACABA İLİZYON SONUÇTA

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

valla demetim ben şuan çarşıya bile gidemiyorum malesef  :y25:

aman salla ben o çocuğun kahin olduğuna inanıyorum bu gidişlede fazla ortada gezdirmezler onu  :icon_pale:

burcum

ALLAH sizi ne yapmasın koptum deliler nagişim diş buğdayına çok güldüm :ehi: :ehi: :ehi:hayırlı olsun buarada yeni dişlerin
resim bir harika bayıldım süper maşallah size :nazar:
demetim nagişim pınarım ne tıktıkı ya adamın ümüğü sıkıcam nerdeyse sinirliyim küsüm ona tıktık mıkmık yok :dontknow:
dötüm yer gördü daha yeni kipaya götürdüm derini baya gezmişiz dışarıya çıkınca hava kararmıştı eve geldim ıspanak yıkadım börek yaptım fırındalar şuan belim sırtım bacaklarım kopmuş durumda :ehi: hayrına biri gelsin çiğnesin beni :icon_thumright:
neslihancım benim cadı da istemediği birşey olunca yada işine gelmeyen birşey hemen bağırıyor çığlık atıyor bütün gün ben deliriyorum tabi acaba diyorum beni mi taklit ediyor :y25: ben bağırıyorum ya ona o da aklınca böyle mi tepki veriyor :icon_pale: :y25: ay bu çocuk benim psikolojimi bozdu ay :ehi: :ehi: kendime güvenim kalmadı hep acaba kötü mü davranıyorum acaba kötü mü örnek oluyorum acaba kötü bir annemiyim  :BangHead: :y25: tımarhanelik olucam yakında :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Demet_dk

BELKİ TIMARHANEDE BULUŞURUZ BURCUM HE NE DERSİN  :ehi:

BENDE DEVAMLI SORGULUYORUM KENDİMİ  :ehi:

DEMEK ENİŞTENİN CEZASI BİTMEDİ HEEE TIK TIK MIK MIK YOK  :toothy10:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

benide bekleyin hangi haneye gidiyonuz bakim manisa bize yakın burcu

demet canım biz iki kişiyiz bir zahmet sen manisaya gel  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

buarada hadi bizde sanal şalvar davası çıkaralım  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

burcum

vallahi gelin yol arkadaşlarım bu bebeler bizi manyak etti :ehi: manisa iyi olur  :icon_thumright:
evet demetcim yok küsüm hatasını kabul edesiye kadar yok :caca: :BangHead: :cildir: tık tıkı boşver güleryüz bile yok :dontknow: :y25:
he buarada üyelik silinince belli oluyor  :icon_thumright:

Demet_dk

HADİ HEMEN REZERVASYON YAPTIRIN  :ehi: :ehi:

PINAR SANAL ŞALVAR DAVASI NE OLUYO KIS  :k06:

BURCUM İNŞALLAH EN YAKIN ZAMANDA DÜZELİR ARANIZ GÜZELİ GECELİKLER HEBA OLMASIN  :k06:
SİLİNEN ÜYELİK NASIL ANLAŞILIYO BU ARADA

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

aman çok merak ettim neden küstün enişteye ya bu kadar kızdın  :'(

demet hani şener şenin dizisi vardıya müjde arla şalvar davası diye kadınlar bir olup adamları yola getirmeye çalışıyorlardı  :icon_thumright:

üyelerden bakabilirsin demi silinince ziyaretçi yazıyor  :suclu:

burcum

demetcim barışılmayacak bir durum değil tabi ki :icon_thumright: sadece biraz burnunun sürtmesi gerekiyor :icon_thumright:
pınarcım yarım saat diye gitti akşam saat 7 de geldi 22.45 de ve ben açtım birşeyler yaptırıp gelicekti yaptırmadan geldi hem suçlu hem güçlü bir de cumartesi akşamından beri konuşmuyorum bugün işe yüzüğünü takmadan gitti umrumda bile değil :cildir:
pınarcım bildiğim kadarıyla yan tarafta ismimiz yaızyor ya onun altında süper üye falan yazıyor eğer üyeliğini silerse ziyaretçi yazıyor diye biliyorum :icon_thumright:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

anladım burcum  :y25: of ben bu durumu hep yaşıyorum ya  :violent1:
bu erkekler varya hiç anlamazlar bizi  :cildir:

burcum

bende hep yaşıyorum canım vurdumduymaz sorumsuz ve gamsız derim kendisine :caca: