2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

su

MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

fıstık

Hımmm anladım kanaman akıntın falan yok değil mi belki gaz sancısıydı

geçen gece benimde oldu yarım saatten fazla sürdü

belki üşüttün yada soğuk bişiler yediysende olabilir benimki ondan oluyoda rüzgarlı havada dışarı

çıksam bile akşama sancım oluyo

su

FISTIK CANIM KURU FASULYE YEMİŞTİM ARKADAŞLARDA GAZ SANCISI DİYOLAR AKINTI KANAMA YOK AGRIM DA GEÇTİ HERALDE DEDİĞİN GİBİ GAZ SANCISIYDI

(gülşen)

su

İYİYİM BİTANEM SAĞOL GAZ SANCISIYMIŞ HERALDE YOK SANCIM ARTIK

SEN NASILSIN İŞYERİNDEMİSİN HALEN SENDE BENİM GİBİ

(gülşen)

evet canım işteyimdeyim neyse kötü bişey olmadığına sevindim kız korkuttun beni  :k06:

Ada-beste-banu

su canım benim çok geçmiş olsun, ne oldu birden yaaa, hayatım senin kaç haftalıktı ki çok erken sancılanmışsın. bencede gaz sancısıdır. Ama keşke bir doktora gitseydin. dikkat et kendine gaz yapıcı besinlerden uzak dur. üzüldüm valla nazr mı deydi yok canım yaaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk:

fıstık

SU canım geçmiş olsun aklında bulunsun canım gaz yapıcı şeyler yemekten uzak durmak dışında

soğuk şeyler yemektende uzak dur meyve yoğurt süt bunları buzdolabından hemen çıkartınca içip yeme

ayaklarını sıcak tut yemeklerden sonra sıcak su yada sevdiğin bir bitki çayı veya sıcak çikolata salep gibi

şeyler içersende gazı biraz olsun engellersin.Nasıl bişi olduğunu ne kadar korkuttuğunu çok iyi biliyorum.

Gaz sancın olursa da sıcak bişiler iç yürü hareketli olunca atman daha kolay olur.

neslihan

Sucum çok geçmiş olsun.İnşallah şuan iyi durumdasındır :amin:

su

GÜNAYDIN KIZLAR

HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM ÇOK SAGOL UN İYİYİM ŞUAN HATTA TURP GİBİYİM OGLUŞUMDA ÇOK İYİ HAREKETLİ SİZLER NASILSINIZ GÜZEL BİR HAFTA SONU GEÇİRDİM

SİZLER NE YAPTINIZ

tılsım

Kızlar günaydınn nasılsınız

su canım geçmiş olsun dikkat et kendine ve bebişe sevindim canım bebişin iyi olmasına  :nazar: :nazar:

ben iyiyim canım işe geldim yine  :tongue3: ben,m oğluşumda baya hareketli cma gününden beri dönüyo tekme atıyo çok keyifli valla  :k06: :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

su

GÜNAYDIN YEŞİMCİM SEVİNDİM OĞLUŞUNUN İİ OLMASINA

YA YİNE İŞ ARTIK İŞE GELMEK İSTEMİYORUM BİRAN ÖNCE İZNE ÇIKSAMDA BİTSEDE BU İŞ HAYATI

SEN DOĞUMDAN SONRA ÇALIŞACAKMISIN

YEŞİMCİM ÇATLAKLAR İÇİN NE KULLANIYOSUN SEN

tılsım

sağol teyzesi  :opucuk:

maşallah hepsine  :nazar: :nazar:

ya bende gelmek istemiyorum bi üşeniyorumki sorma gitsin :'(

canım ben çalışıcam sanırım doğumdan sonra ama bellide olmaz eşime bağlı anlıcağın ya sen

canım ben çatlaklar için badem yağı kullanıyorum ama çoğu zaman unutuyorum  :suclu: çok şükür bende şimdiye kadar çatlak olmadı ne karnımda ne bacaklarımda nede göğüslerimde

sende varmı çatlak

(gülşen)

:love9: günaydın kızlar   maaşallah   sizde bebişlerde iyisiniz  :nazar: bendede hiç çatlak olmadı çok şükür bundada olacağını hiç zannetmiyorum ama badem yağını bende tavsiye ederim doktorlarda öneriyor çünkü..

tılsım

günaydın gülşencim nasılsın  :opucuk:

çok şükür iyiyiz canım  :nazar: :nazar: seninde iyi olmana sevindim ne güzel bak sendede çatlak olmamış inş.. bendede olmaz zaten diyolar şimdiye kadar olmadıyds olmayabilir dedi benim doktorum bide ben çok su içiyorum onunda çok etkisi var badem yağı güzel evet