2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

su

BİRAZ GEÇTİ GİBİ ŞURUP ETKİSİNİ GÖSTERDİ SAĞOLUN KIZLAR

BANU YERİM BEN SENİN KIZNI MAŞALLAH  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
OKADAR TATLISI OLURMU BENİM PAŞAM
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Ada-beste-banu

olmaz mı hiç canımcım  :hello2: :hello2:
Annesi güzel bir kere yani çok tatlı olacak çoooooooook  :icon_thumright:

Ada-beste-banu

Hadi kızlaaaar haaa gayret meleklerimizi kendimize benzeteceğiz inşalllaaah  :ehi: :ehi:
Tabii bazı yönleri babişlerine benzesin kıskanmasınlar dimiii.  :toothy10: :toothy10:

tılsım

oo kızlar benim eşim moda girdi bile bugün diyoki aynı bana benziyo dedim nerden gördün bariz belliydi ultarsonda diyo  :ehi: :ehi:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

(gülşen)

kızlar ben geldim nerdesiniz yaaa yeşimcim bebişini görmüşsün negüzel  :icon_flower: bizimde daha 13 gün var tosuncuk iyimi bari

tılsım

geldimmmmm burdayımmm  :k06:

evet gülşencim bebişimi gördüm canım o benim yaa  :nazar: :nazar: az kalmış canım yaa insan sabırsızlanıyor haklısın ama az kalmış tosuncuk iyi çok şükür teyzesi çok tatlıydı benim bebem bi eliyle parmağını emiyodu bi eliylede yine ağzında yüzünü kapadı  :k06: :k06:

(gülşen)

offff  ya eridim sen anlatınca  :nazar: allahım korusun 

tılsım

canım benim az kalmış görmene sende ne hareketlerini görüceksin kimbilirr allah nazarlardan korusun hepsini  :nazar:

senin oğluşun nasıl annesi gittinmi yanına emir 'in

(gülşen)

ayyy  evet gittim hocaları çok memnun övgüyle bahsettiler canım kabardım valla bide hocasınada söylemiş bebişi tebrikettiler beni çok şaşırdım demek oda çok seviniyo bu işe  :k06:

tılsım

maşallah canım inş.. hep öyle devam eder başarılı bi şekilde :amin:

aa demek söylemş memnundur tabiki neden memnun olmasın kardeş geliyo arkadaş geliyo aynı zamanda kıskançlık olmıcak demekki canım rahat ol  :k06: :k06:

tılsım

Haklısın canım korkmakta ilgi bölününce kimi çocuk kıskanıyo ama bu hepsi için geçerli değil bu birazda size bağlı onuda sevdiğinizi ve onunlada en az kardeşi kadar ilgilendiğinizi hisssettirirseniz hiç bi sorun olmaz kardeşini hiç dışlamaz ama dediğim gibi anneye ve babayada görev düşüyor burda  :opucuk:

(gülşen)

aaa bu arada  :nazar:41 kere  :nazar:  resmin çok çok güzeldi çok tatlısın allah seni kocana ve oğluşuna bağışlasın canım benim

tılsım

canım benim teşekkür ederim sizlerin güzelliği o  :k06:

amin canım hem kocişime hem oğlıuşuma bağışlasın rabbim  :amin:

allahım sizleride kocişlerinize ve evlatlarınıza bağışlasın canım benim hepiniz çok güzelsiniz maşallah  :nazar: :nazar:

aa güseliz kıss ne yapalım allah yarattımı yaratıyo  :ehi: :ehi: :basardim: :basardim: :nazar:

(gülşen)

şekerim :k06:  yaşın kaç acaba bi  mahsuru yoksa öğrenebilirmiyim  :binkybaby:

tılsım

canım ben 24 yaşındayım 85 doğumluyum neden mahsuru olsun henüz öyle bi takıntım yok ama 30 dan sonra ne olur bilemem  :ehi: :ehi: şaka tabiki  :k06: :k06:

sen kaç yaşındasın bebemmm bende öğrenebilirmiyim  :binkybaby: