2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

sağol canım hadi bakalım afiyet bal şeker olsun :binkybaby:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

saol burcum duruyu doyurma operasyonu bitti şimdide uyuma operasyonu başladı  :ehi:  :ehi:  :ehi:

fıstık

AYYYYYY BURCUM ÇOK GELMİŞ GEÇMİŞ OLSUN ALLAH KORUMUŞ

BİZDE YAZIN ATLATMIŞTIK ADAM ÜSTÜMÜZE ÜSTÜMÜZE GELDİ ÖNÜMÜZDEKİ KAMYON YAN TARAFTAKİ KAPALI YOLA

KAÇMASAYDI ONLAR KAFA KAFAYA BİZDE KAMYONUN ALTINA GİRİCEKTİK ALLAH KORUSUN

PINARCIM DURUNUNDA KİLOSU BOYU ÇOK GÜZEL MAŞALLAH :nazar:

DEMET KÜR NASIL GİDİYO BENDE YARIN BAŞLICAM 2-3 KİLO DAHA VERMEK İSTİYORUM DAHA FAZLA VERMİCEM

ÇÜNKİ GÖZLERİMİN ALTI ÇÖKÜYO O ZAMAN

BUGÜN BABAMLA GEZDİK BAYAĞI KOMŞUMUZUN MAĞAZASI ORAYADA UĞRADIK BİKAÇ BİŞİ BAKTIM

KADININ BİRİ GELDİ BABAMDA TANIYOMUŞ NEYSE KONUŞUYORLARDI

KADIN BENİ GÖSTERDİ EŞİNİZMİ DEDİ BABAMDA YOOOO  KIZIM DEDİ :violent1:

BUSEFERDE AAAA ÖYLEMİ BEKARMI NERDE ÇALIŞIYO DEDİ

YOK EVLİ BEBEĞİ OLUNCA İŞİ BIRAKTI DEDİ

GERZEK KADIN  :cildir:  BENDE BABAMA KEŞKE ÜÇÜNCÜ EŞİM DESEYDİN DEDİM :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

BENİ GENÇLEŞTİRDİ DİYO BABAMDA :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

SiRiNe

IYI GECELER KIZLAR

2 GUNDUR GIREMEDIM

NASILSINIZ BEBEKLER NASILLAR

SUMEYYE HASTA ATESI 40,5 IDI  ATES DUSURUCU VERDIM BIRAZ DUSTU

INCILERIMIZ CIKIYOR  :occasion16: 4 UNCU DISIMIZ PATLAMIS

COK HASTAYDI YAVRUM INSAALLAH DUZELIR

MISAFIRLERIM VARDI DUN COK YORULDUM GERCEKTEN IKIZLERLE MISAFIR KABUL EDILMIYOR

1 KISIDEN FAZLASINI AYNI ANDA GÖTUREMIYORUM COK ZOR

ANNEM YARDIMA GELDI YINEDE YETISEMEDIK

Angel

duygucum cook gecmis olsun canim benim  kiyamam ben minnosuma  :'(  simdi nasil   bende seni dusunuyordum  bugun

cok sukurki geldin  demek misafirlerin vardi Allahtan annen yardima geldi bazen  benimde annecigim saolun yardima geliyor kizir

gibi Allah analarimizdan razi olsun  :amin:  hadi hayirli olsun incileriniz canim  keske atesle atlatmasalar su disi  :sad1:

burcum resimlerinize vede vidoelariniza 100 puan  hepizi FANTASTIC bacim cook begendim   :nazar: :nazar: :nazar:

sizede cook gecmis olsun canim yaa kaza atlatmissiniz Allahim korusun hepimizide kazadan beladan  :amin:

demetcim hadi sana afiyet olsun canim insallah faydasini gorursun arkadasim  :opucuk:

pinarcim coook gecmis olsun kuzum sinuzit cok pis bir hastalik cok iyi bilirim esimden  daha gecen hafta atlatti

bak sana tavsiyem su  bir kaba  kaynar su koy icine vix at ve karistir sonra  buyuk bir havlu al ve tamamen basini icine al derince

nefes al ver seni rahatlatacaktir ,ayrica aci iyi geliyormus tavuk corbasi veya herhangi bir corbaya aci atarsan faydasinida gorurusun

birde durunun okyanus fisfisi varya ondanda kullanabilirsin esim oyle yapmisti ve faydasini gormustu

cok gecmi olsun bacim ha unutmadan kuzumun kilosu vede boyuuuuu   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  41 kere

annesi ona cooooook iyi bakiyorrr masallah benim askimaa

muazzezciimm cok sevindim anneciginin sonuclarini temiz cikmasina canim  insallah o hapta yarar

nagisiiimmm sana diyecek sozum yok profilindeki resminne wooooooooowwwwwwwwwwwww demek istiyorummm  :nazar:

gelinimede   :nazar: :nazar:  evet emreyi bekliyor benim askim  yakinda geliyor emrem kuzum sen bekle  emi sakin baskalarini

bindirme sakinn o ataaa   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

neslihanciim sende hic birmiyorsun bu aralar cani yaa bir cee yapip kaciyorsun daha sik gir canim

baskada unuttugum yok herhalde  :icon_scratch:

biz dun gece hic uyumadik diyebilirim emre hep gurul gurul oksurdu  :( :(  yatagina yatiriyordum 10 dakika

sonraa hop oksuruyorr oyle boyle geceyi sabah ettik  haa bu arada kislar emre aglarken kendi kendini kusturuyorr   :honk:

sipa illa alglarken elleini agzina sokup miydesini kaldirip herseyi cikartiyor.gecen  gun spor salonundan geldim ter icindeyim

dus alayim dedim  senmiydin dusa giren esimde calisiyorduu  anammm ben yikanirken nasil agliyor kapidaaaa annee aneeeee

diyeeee  hem agliyor hemde kusuyor essek sipasii  :caca:  bugun yine oyle aglarken hemen ooooooooooo diyorrr   :igrenc:

bahane ariyor yeni huy edindii Allahim ben kicindan tepiyorum yesin diye  oda firsat bilip cikartiyor   :caca: :caca:

burcum

tülincim resimleriniz çok güzel olmuş maşallahhh bebişlerine :nazar:
sağolun kızlar ALLAH beterlerinden saklasın hepimizi :amin:
duygucum gelmiş geçmiş olsun canım şimdi nasıl oldu prenses?
tülincim benim diğer siteden bir arkadaşımın kızı da aynısını yapıyor ağlamasın diye ellerinden geleni yapıyorlar :icon_scratch:

fıstık

geçmiş olsun duygu enkısa zamanda atlatırsınız inşallah

dünürüm resimler SÜPPERRRRR :opucuk:

evet bidenem atımızı bilem aldık bekliyoruz prensimizi gelsinde alsın prensesini :muzz: :muzz: :muzz:

SiRiNe

tskler kizlar  :opucuk:

Sumeyye biraz daha iyi uyuyorlar simdi

sabah 8 de yattik uyumadi, agladi devamli

resimler cok guzel, cok guzelsiniz kizlar

çağınım

selam kızlar nasılsınız hepinizi çok özledim

demetcim nagehancım tülincim dünürüm pınarcım muazzezcim neslihancım nasılsınız

oku oku bitiremedim valla baya ilerlemişsiniz aman sayfamızı boşlamayın ben yokum artık fazla ne yazıkki sizler himal etmeyin

dün bile saat 6 da eve anca geldim yorgunluktan pc ye bakıcak halim bile kalmıyo sabahın köründe ayaktayız

çağın her sabah ağlıyo çünkü uykusundan uyandırıyorum ne güzel bebişlerinizin yanındasınız bazen pişman oluyorum yani işe başladığıma bi taraftanda iyi oldu diyorum ama üzülüyorum tabiki oğlumun yanında olamadığım için  :y25:

çağın genel anlamda iyi biraz burun tıkanıklığı var oda geçer heralde annem baya uğraşıyo bu arada çağın aydede amin kedi bardak ağaç çanta ve mandal demeyi öğrenmiş annem baya bi çalışıyo bu konu üstünde  :hieyt: :hieyt: :ehi: :ehi:

beni sorucak olursanız ben iyiyim işyeri çok yoğun full çalışıyoruz yalnız beni tek geren şey hafta içi klasik giyinmek kot pantolon yasak sadece cumartesi günleri spor serbest aa ne giyicemi şaşırıyorum kızlar topuklu ayakkabı çizme yani anlıcanız tamamen klasik giyiniyoruz maaşımı alınca alışveriş yapmayı düşünüyorum

ay bende bunu bahane edip alışverişe çıkıcam yanii maksat para harcamak olsun  :ehi: :ehi: :ehi: :suclu: :suclu:

gökse

merhablar arkadaşlar

biz bugün yoktuk teyzemdeydik yeni geldik kızlar
demetcim daha yapmadım o çaydan inş.yarın
pınarcım çok sağol canım.... annemden kesin parça almaları gerekiyomuş bu hafta maşllah duruya canım :nazar: :nazar:
tülincim bayıldım resimlere çok güzeller  :icon_thumright:

burcum çok geçmişolsun canım allah korumuş
duygucum geçmişolsun canım şimdi nasıl prenses
göksunun bi dişi daha çıkmış kızlar  :muzz: :muzz:

yeşimcim hoşgeldin canım .evet haklısın canım çocuk yönünden biraz zxor oluyo ama napıcaksın

bende şimdi çocukarın karnını doyurayım

hepinizi öptüm :opucuk:

SiRiNe

:help: :help: :help: :help: :help: :help:
:director: :director: :director: :director: :director: :director: :director:
sumeyye hicc bisi yemedi bu gunnnnn
normalmi buu

doktoru arayacagim disi yuzunden herhalde yemiyor

yardimmm

gökse

NORMAL BENCE CANIM
GÖKSU HALEN YEMİYO BİŞEY ÇOK AZ
EMZİRİYOMUSUN SEN,
BİZİMKİ SÜREKLİ MEMEDE BU ARA

gökse

iyi geceler kızlar
bugece kimse yok sanırım
uydunuzmu yoksa :director:

neslihan

günaydın kızlar herkese iyi haftalar.

Duygucum sümeyyeye geçmiş olsun.

Pınarcım durunun kilosu da boyu da çok iyi maşallah.Benim kızımda kıyafetleriyle 12300 yani ne anca 11500 bişey yemediği için büyümüyorda sadece aptamil junior ı severek içiyor.

Ama buna da şükür diyelim.Gece boyunca hep dönüyor üstünü açıyor.Üstünü örtmekten ben uyuyamıyorum.

Tülincim o zayıflama kürünü bende yapacağım.Buarada duruda belli bir süre emre gibi kusuyordu.Şimdi vazgeçti çok şükür.

Tüm haftasonu boyunca ev baktık.İşimiz zor bende 4+1 bir ev almak istiyorum ama elimizdeki peşinat az geliyor.Krediyide kesinlikle %75 le sınırlamışlar artık emlakçılar bile kredi ayarlayamıyor.
Eşim çok moralini bozuyorsun umutsuzluğa düşüyorsun diyor ama elimde değil 130-140 bin e gösterdikleri evler nerdeyse dağ başında ve de istediğime göre küçük.

Buarada Nagehancım her ne kadar iyi niyetli düşünmüş olsam da yeşim konusunda söylediklerinin şuan haklı olduğunu düşünüyorum.Ayda yılda bir girip işini ve maaşını övmesinden çok sıkıldım.İşin iyi olabilir,şartlarında ama bunu sürekli dile getirmenin anlamı yok.Allah daha iyi etsin inşallah.

(Alışveriş yapacam maksat para harcamak olsun).Aramızda kimsenin çok da fakir olduğunu zannetmiyorum ama yaptığı alışverişi kazandığı parayı bu denli anlatmıyor.Yeşim e bir haller oldu.

Nagehancım resimdeki yoruma gelince benim görüşüme göre senin esmer halin çok daha güzel,photoshopla mı yaptın yoksa boyattın mı saçlarını?

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

herkese günaydınnnnn  :love9:  :opucuk:

nagehan vuuuuuuuuuuuuuuuuuuuv süpersin  :opucuk: ama neslihanında dediği gibi koyu rengi ben sana daha çok yakıştırıyorum sarışın halin ortalığı yakıp kavuruyor kış soğuğunda içimizi sısıttın  :love3:

hasta bebeişlere geçmiş olsun rabbim şifa versin  :amin:

tülin emreninde durumuda geçer hemen inşallah sen böle yazınca duru yu düşündüm  :icon_pale: o daha şimdiden istemediği
bişeyi ağzına verince ağlaya ağlaya kusuyor artık şurup bile veremiyorum  :y25:

muazzez inciniz hayırlı olsun  :flowers:

demetim  :opucuk: doruk paşama buda  :opucuk:

burcum  :opucuk: derinime  :opucuk:

duygum  :opucuk: sümeyye rumeysa  :opucuk:  :opucuk:

neslihancım  :opucuk: durucuğuma  :opucuk:

nagehancım  :opucuk: ışılma  :opucuk:

muazzez  :opucuk: göker ve göksuyu da :opucuk:

tülinimmmm  :opucuk: emrem ve aleynacım  :opucuk:

ben bugün biraz daha iyim sanki sabah altıdan beri ayaktayım eşimin getirdiği balıkları temizledim mahvoldum  :igrenc:
bir makine çamaşır astım ikinciyi çalıştırdım...bulaşık makinemi boşalttım diğer işlerim duruyor ama  :cildir:
şuan kahvaltı yapıyorum bakalım nasıl bir gün olacak bugün hepimiz için en güzeli olsun inşallah  :amin: