2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

gökse

AY İNŞALLAH DEMETCİM UYURLAR
BENDE GEÇ YATMAYA ALIŞTIM ERKEN UYUYAMIYORUM ARTIK
EŞİMDE GECE VARDİYASINDA YOK EVDE
KAFA DİNLİYOM BİRAZ  :k06:
EŞİM YILBAŞIAKŞAMIDA ÇALIŞACKMIŞYA NE KÖTÜ :'(
AMA NAPARSIN EKMEK KAVGASI

Demet_dk

BENİM PAŞAM UYANDI BİLE

GECE KAÇTA YATAR ACABA MERAK EDİYORUM

BUGÜN TEMİZLİK YAPACAKTIM TEMZİLİĞİMDE KALDI
AKŞAM EŞİM GELİNCE YAPARIM DİYODUM ONUNDA İŞİ ÇIKTI
SABAH ERKENDEN YAPMAM LAZIM BAKALIM

DEMEK EŞİN ÇALIŞIYO OLSUN DEDİĞİN GİBİ EKMEK KAVGASI
DİĞER GÜNLER NASIL OLSA BİRLİKTESİNİZ  :icon_thumright:

gökse

TABİ CANIM ÖYLE.BİZİMDE YARIN ARKADAŞLAR GELEBİLİRMİŞ BİAKSİLİK ÇIKMAZSA
HEM ARKADAŞ HEM AİLE DOSTU AKRABADAN ÖTE ANLIYCAN BENİM EŞİM ÇALIŞTIĞI İÇİN KIZKARDEŞİME GEÇİCEZ

BAKALIM GELİRLERSE .ONUN DA 1 OĞLU VAR 5 YAŞINDA EŞLERİMİZDE BİZDE KARDEŞİMİN EŞİDE HEP BERABER AİLECEK GÖRŞÜYORUZ
GELİRLERSE İYİOLCAK AMA KISMET TABİ.. BUARAD DEMETCİM YARIN EŞİMİN DOĞUM GÜNÜ BEN HALA KARZRSIZIM HEDİYE KONUSUNDA KUTLAMIYCAZ MALUM YARIN GELİP HEMEN YATIYO
AMA BEN HEDİYE ALMAK İSTİYOM

ASLINDA KAFAMDA ÇOK GÜZEL BİŞEY VAR NASIL OLUR SİZCE Bİ FİKİR VERİN BANA OLURMU
ÇOCUKLAR VE BENİM RESMİMİ BİLGİSAYARDAN FOTOSHOPLA GÜZEL ŞEKİL YAPALIM DİYOM
VE ÜSTÜNEDE Bİ ŞİİR YADA Bİ SÖZ OLABİLİR DİYOM
GÜZEL BİÇERÇE ALIP KOAYAYIM DİYOM SİZCE NASIL

Demet_dk

GAYET GÜZEL CANIM
HEM EMEK VERMİŞ OLURSUN ÖZEL Bİ HEDİYE OLUR  :icon_thumright:

gökse

BENDE ÖYLE DÜŞÜNMÜŞTÜM BENİM KARDEŞİM BİLGİSAYAR DEHASI DESEM ABARTMIŞ OLMAM
O YAPACAK YARIN İNŞALLAH .İÇİME SU SERPTİN VALLA GÜZEL DİMİ HEM ODASINA KOYAR DAHA GÜZEL BENCEDE
SAĞOLCANIM VALLA MSJINIZI BEKLİYODUM ŞİMDİ RAHAT RAHAT YATABİLİRİM İYİ GECELER DORUĞU ÖP :opucuk:
BENİM YERİME

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ben geldim kızlar  :y25:
durunun ateşi 39.5 kadar çıktı saat dörtbuçukta zor vardım hastaneye  :icon_pale:
alltan ön dişi çıkmış ama tam değil derisi kabarmış bembeyaz olmuş birde boğazları kızarmış
bademcik enfeksiyonu dedi  :icon_scratch: ateşi için fitil attılar bir saat bekledik çıplak sadece beziyle
sonra tekrar ölçüldü düşmemiş bir 45 dakka daha bekledik 38 düşünce eve geldik antibiyotik ilaç ve calpol
verdi gelir gelmez duş aldırdım antibiyotiğini verdim şuan uyuyor ateşi 38.6 derece bu gece uyumam artık
bu arada ben dr sormayı unutmuşum fitilden altı saat sonra calpol verdim sakıncası yoktur inşallah  :y25:
birde kakasını sordum cerrahi yeyle görüştürelim seni dedi bakalım  :dontknow:
tabi fitil atılınca popişle oynanmış oldu hoppppppppp kakamızıda yaptık pazar gününden beri bugün nasip oldu
ben buralarda olurum sanırım bu gece
NAGEHAN NEDEN GİRMEDİ ACABA IŞILDA HASTAYDI OFFFFFFF BU ÇOCUKLAR İYİ BAKILDIKLARI İÇİNMİ BÖLE YA  :crybaby2:

fıstık

CANLARIM BEN GELDİM IŞILI UYUTTUM ANCAK VAKİT BULUYORUM

HEPİNİZDE MERAK ETMİŞSİNİZ :opucuk:

İYİYİZ ÇOK ŞÜKÜR BUGÜN ÇARŞIDA İŞLERİM VARDI KUAFÖREDE GİTTİM MALUM TEMİZLİK OLAYI

ÖĞLEYİN ÇIKTIM EVE GELDİĞİMDE SAAT 5 Tİ

IŞIL HİÇBİŞİ YEMEMİŞ ONU DOYURDUM İLAÇLARINI İÇİRDİM DERKEN MUTFAĞA GİRDİM YEMEK HAZIRLADIM

YEMEĞİ YEDİK BULAŞIK DERKEN MİSAFİR GELDİ EŞİM GELİNCE AKŞAMLARI GELENLER OLUYO TAZİYE İÇİN

MİSAFİRLER GİDİNCE DUŞ ALDIM IŞILLA BİŞİLER YEDİK IŞILI UYUTTUM BU SAAT OLDU

IŞILA DÜNDEN BERİ HER 4 SAATTE BİR ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ VERİYORUM ŞÜKÜR ATEŞLENMEDİ

PINARCIM SİZEDE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM ALLAH ŞİFANIZI VERSİN

FİTİLİN ETKİSİ ZATEN 6 SAAT SÜRÜYO MERAK ETME BİŞİ OLMAZ

YALNIZ ATEŞİ OLSUN OLMASIN 24 SAAT BOYUNCA 4-5 SAATE BİR CALPOL VERMEYE DEVAM ET OLUR MU

AKLINDA OLSUN ATEŞİ 37.5 ÖLÇÜNCE Kİ ACİLEN KULAKTAN ÖLÇER ALMANI TAVSİYE EDERİM

HEMEN ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ VER HER YARIM SAATTE BİR KONTROL ET 

4 SAAT SONRA AYNISINI ÖLÇERSEN YİNE ATEŞ DÜŞÜRÜCÜSÜNÜ VER

EĞER 38.5 OLURSA HEMEN ILIK DUŞ ALDIR KAFASIDA DAHİL HERYERİNİ BİR 10-15 DAKİKA YIKA

SONRA BEZİNİ BAĞLA BODYSİNİ GİYDİR BİR YARIM SAAT ÖYLE DURSUN BU ARADA ÖLÇÜM YAPMAYIDA UNUTMA TABİ

DUYGU SANADA GEÇMİŞ OLSUN UMARIM BAŞININ AĞRISI GEÇMİŞTİR :amin:

MUAZZEZ HAHHH ŞÖYLE ŞİMDİ ANLAŞILIR OLMUŞ ;)

DEMETCİM BENDE YARIN YAPICAM TEMİZLİĞİ YENİYILA PİS GİRMEYELİM DİMİ :icon_thumright:

BURCUM NASILSIN DEMEK BARA KAÇICAKSINIZ HAAA DERİN YARIN UYUMAYACAK SİZDE KAÇAMAYACAKSINIZ DERMİŞİM :k06:

DÜNÜRÜM KIZI İSTEMEYE GELİCEN Mİ :toothy10:

ÇOOOOOOKKKKKK YORGUNUM KIZLAR HEMEN UYUYACAĞIM

YARIN IŞILI KONTROLE GÖTÜRÜCEM GELİNCE YAZAMAZSAM MERAK ETMEYİN

HEPİNİZİN YENİ YILI KUTLU OLSUN

RABBİM ÖNCE SAĞLIK SIHHAT HUZUR MUTLULUK BAŞARI BOL KAZANÇ VERSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

saol nagehancım teşekkür ederiz seninde yeni yılın kutlu mutlu sağlıklı bol kazançlı olsun inşallah
durunun  ateşi 38.6 hala düşüremedim ılık duş aşldırdım üzerinde sadece çıtçıtlı bady si var
çocuğu çıplak tutuyorum hep ateşi düşsün diye bu seferde öksürmeyen çocuk öksürmeye başladı  :y25:
bu nasıl bir ateş ya calpol de veriyorum yine düşmüyor fitlle bile zor düştü 38 dün
allahım yardım et bana diye yalvardım bütün gece

geçicek inşallah buda geçicek  :amin:
bugün fazla giren olmaz sanırım malum akşam yılbaşı

neslihan

Canlarım merhaba hepinize şimdiden mutlu yıllar.

Duru adaşımıza çok geçmiş olsun dilerim en kısa zamanda ateşi düşer de yılbaşı gecesini de ateşli geçirmez.Muazzezcim hediye fikrin çok güzel kocanında doğum günü kutlu olsun.Işılın düzelmesine çok sevindim nagehancım buarada babanız nasıl oldu.Sanırım onla ilgli birşey okumadım.Yeşim ortalarda görülmüyor.Sanırım yeni işinde internet yasak.

Tülin Türkiye ye geliyormuş.Allah yol açıklığı versin.Hepinizi çok çok öpüyorum ışılı,doruğu,derini,rümeysayı ,sümeyyeyi , emreyi , aleynayı , göksuyu göker i çağanı ve adaş güzeller durucukları sıcacık kucaklıyor ve öpüyorum.Varlıklarına binlerce kez şükürler olsun.Bakalım 2011 de yeni bebekler şenlendirecek mi yuvalarımızı.Huzurlu sağlıklı nice güzel yıllara kızlar.

gökse

MERHABALAR ARKADAŞLAR NSILSINIZ

BİZ BUGÜN İYİ DEĞİLİZ .GÖKSU HASTA OLDDU BURNU AKIYO AĞZI AKIYO
AKŞAM İYYİDİ BİRAZ MIZIRDANIYODU
SABAHA KARŞI ATEŞİ ÇIKTI FİTİL FALAN VERDİM İYİ BİRAZ AMA MIZ MIZ
DİŞ ÇIKARIYO SANIRIM.GÖKERİNDE BURNU AKICAK SANIRIM ODA HAPŞIRIP DURUYO

SİZLER NASILSINIZ KIZLAR .DURUYA DA GEÇMİŞOLSUN PINARCIM.NAGEHAN IŞILIN İYİ OLAMSINA SEVİNDİM CANIM
HEPİNİZİ ÖPÜYORUM

gökse

YENİ YILIN HEPİMİZE SAĞLIK MUTLULUK VE BOL KAZANÇ GETİRMSİNİ DİLERİM

BEBİŞLERİMİZN DAHA SAĞLIKLI VE MUTLU OLDUĞU BİR YIL OLUR UMARIM

:occasion16: :occasion16: SEVDİKLERİMİZLE NİCE NİCE MUTLU YILLARA

HEPİNİZİ ÇOOOOOKKKKK SEVİYORUMMMMMM :icon_flower:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ateşimiz düştü çok şükürrrrrrrr  :amin:

:muzz: bu arada ilk dişimiz çıktııııııııı  :muzz:

HEPİNİZE İYİ YILLARRRRRRRRR HERŞEY GÖNLÜMÜZCE OLSUN YENİ YILDA İNŞALLAH  :amin:

burcum

selam kızlar hepimize sağlıklı mutlu huzurlu bol kazançlı yıllar diliyorum  :occasion16: :wav: :icon_flower:
pınarcım durucuğuma gelmiş geçmiş olsun
nagişim ateşi 37.5 olunca hemen ateş düşürücü vermeyin vücudun bağışıklık sistemi güçleniyor hatta aşıdan sonra da ateş düşürücü veriyoruz ya aşının etkisini azaltıyormuş  :icon_thumright:
muazzezcim bende eşime yılbaşı hediyesi kelebeğimle olan bir resmini fotoğrafçıdan çıkarttırdım çerçeveledim ama yılbaşını bekleyemedim çoktan verdim :ehi: :ehi: masasının üzerine koydu bile :icon_thumright:
ben sabah kalktığımdan beri koşuşturuyorum mezeleri yaptım salatalarımı yaptım otlarımı yaptım yapılacak 1 tane meze kaldı akşam da balık karides yapıcam daha yıkanıcam ne giyeceğime karar vericem seksi çamaşırlarımdan giyeyim makyaj falan :k06: :k06: :k06:
herkesten güzel resimler bekliyorummmmmmm :icon_thumright:

SiRiNe

ilk disinizz hayirli olsun pinarcimmm
:occasion16: bizimde durunun aylarinda patlamisti

6 aylikken tamamen cikmisti simdi fircaliyoruz  :k06:

rabbim 2011 yilinda cumlemize saglik mutluluk huzur verir insaallah  :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers:

annem geldi kizlara yemek takimi almis oyuncak olanlarindan utu seti  :toothy10:

3 yas icin ama ellerine verdi oynuyorlar

turkiyeden getirtmisler, bir baktim turkce yaziyor nasil sevindik  :hieyt:

hepinizi öpuyorum
:flowers:

burcum

yeni inciniz hayırlı olsun ağrısız sızısız tamamlar inşallah canım:amin: