2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

SiRiNe

hosbuldum pinarcim  :opucuk:

Cok sevindimm durunun atesi dusmus, insaallah atlatir

regl oldum  :hello2:  ::)

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ilk defa mı oldun doğumdan beri
ben daha olmadım ya keşke bende olsam
beş aylık hamiş gibi göbeğim var  :ehi:

SiRiNe

yok canim ilk defa degil  :k06:

Dogumdan 3 ay sonra regl oldum ilk kez

ama bu sefer 1 gun gecikmisti sanki  endiseleniyordum  , sukur geldi  :k06:

buz gibi buralar donuyorum ,

sancim cok fazla

benim cok agrili geciyor cok kötu  :cildir:

burcum

selam kızlarrrrr
duygucum başınız sağolsun ALLAH annesine sabır versin bebişin  :amin:
demetcim şiddetle multitabs ı tavsiye ediyorum kokus yok portakallı ballı derin onu içmeye başladıktan sonra kilo aldı :nazar: :nazar: :nazar: 10 kiloyu geçmemişti 14.cü ayda şuan 17 ay kontrıolünde 11 kilo olduğunu öğrendik çok sevindim işe yarıyor yani tavsiye ederim fiyatı 28 tl di

SiRiNe

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

bana eccük müsade kızlar işlerimi yapıyım sabahtan beri bu meretin başındayım  :BangHead: gözlerim ağrıdı

SiRiNe

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

saol canım bulaşıkları yerleştirdim makineye beyaz kızım yıkıyor şimdi  :laughing7:
evimde toplu zatende yemek için bakim dedim ama tüp bitti kaldı eşimi bekliycez artık  :dontknow:
durunun altını değişicim emdiricim gelicem geri

gökse

merhabalar arkadaşlar nasılsınız .pınarcım durunu ateşi düştüm çok sevindim canım :opucuk: duygucum hoşgeldin canım :opucuk:  iyyimi şimdi kızın. demetcim valla nagiş söylemese kimsenin söyleyeceği yoktu :ehi: yazdıklarını anlıyamıyoruz  diye :ehi:  bende farkındayım ama ben alt alta yazmayı bilmiyom ya :ehi:  mesela nasıl  alt satıra geçilir bilmiyom valla bütün tuşalar bastım yapamadım önce den biliyodum ama unutmuşum yaaa :ehi:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

muazzez hoşgeldin  :ehi:
bak şimdi canım bir satır yazdın altına inmek için enter tuşuna basıcan  :icon_thumright:

durunun ateşi 37.9 olmuş yine  :y25:

gökse

canım öyle olmuyor işte enter tuşu alta inmiyor :toothy10:  aallahım ne beceriksiz gacıyım yaaa :ehi:  çok fazla değil ateşi canım merak etme fitil verdinmi

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

nasıl olmuyor ya bak şimdi ben bu satırı yazdım
entere bastım alt satırdayım işte :ehi: :ehi:
fitil vermedim ya yok zatende evde hiç kullanmamıştım daha önce
eşimle konuştum alcaktı ama tekrar aradım gelince dr götürücez birdaha korkuyorum ben  :y25:

gökse

YA KIZLAR BENİM LAPTOP TUŞARI PEK ÇALIŞMIYO KİMİ TUŞLAR YOK ZATEN DEĞİŞTİREMEDİM DAHA SÖZDE BUGÜN ERKEK KARDEŞİM ALACAKTI BANA DAHA GELEMDİ BAKALIM.ÇOK KÖTÜYA TUŞLAR BASMIYO YANİ ÇOK ZOR YAZIYORUM .KENDİMİ AKLIYIM BARİ :tongue3: :ehi:  AMA GERÇEK BU  :ehi: ENTER TUŞUNA BASANA KADAR CANIM ÇIKIYO.DÜN GECE KARDEŞİME DEDİMKİ OĞLUM ARATIK DEĞİTİR TUŞLARI YA HERKES BAN GÜLÜYO DEDİM :ehi:  ODA GÜLDÜ TAMA ABLA DEDİ .GELSİN İNŞLLAH BUGÜN GÖRÜRSÜNÜZ SİZ YAZIYI OZAMAN HIIIHH :ehi:ŞAKA BİYANA BİZLER İYYİZ KIZLAR GÖKSU UYUTTUM ŞİMDİ  BUSAATLERDE YATAR ZATEN GÖKER DE TV.İZLİYO BENDE BİRAZ TOPARLADIM ORTALIĞI .YARIN AKŞAM MİSAFİRİMİZ OLABİLİR ARKADAŞLAR GELEBİLİRLEMİŞ YILBAŞI AKŞAMI ..SİZLER  NSILSINIZ.YEŞİMMMMM NERELERDE YAAA :director:DEMET ARAMDIN MI YEŞİM HİÇ NERELERDE

Demet_dk

DUYGUCUM HOŞGELDİN

MERCİMEK ÇORBASINI DORUKTA SEVMİYO
AĞIZDAKŞİ BURUK TATTAN HOŞLANMIYOLAR DEMEKKİ
BEN ARTIK VERMİYORUM ZORLDIMMI HİÇ BİRİNİ İÇMİYO
BİZİM FAVORİ ÇORBALARIMIZDA YAYLA ÇORBA TARHANA VE ŞEHRİYE ÇORBASI

PINARCIM ATEŞİ FAZLA YÜKSEK DEĞİL NORMAL 38 DEN SONRA DİKKAT ET SIK SIK ÖLÇ
GİDİN Bİ DAHA DOKTORA FİTİLİDE SOR DOKTORA

BURCUM HOŞGELDİN CANIM
VİTAGİL BİTSİN SENİN DEDİĞİN İLACI ALCAM CANIM KESİNLİKLE  :icon_thumright:
İNŞALLAH BİZDEDE İŞE YARAR
MAŞALLAH DERİNE  :nazar:

MUAZZEZCİM ALT SATIRA İNMEK İÇİN ENTER TUŞUNU KULLANCAKSIN
PINARIN DEDİĞİ GİBİ SEN KLAVYENİ YENİL EEN İYİSİ  :icon_thumright:

YEŞİMEDE DÜN AKŞAM MESAJ ATTIM CEVAP GELMEDİ İYİCE MERAKLANDIM HEEEE  :dontknow:

NAGEHAN UĞRAMADIN BUGÜN IŞIL NASIL  :director:

DORUKTA KUCAĞIMDA UYUDU PINARA YAZARKEN
HALA UYUYO SABAH ERKEN KALKTI BUGÜN ÇOK ŞÜKÜR
BENDE MARKETE GİTTİM YARIN İÇİN ALIŞVERİŞ YAPTIM ARKADASLAR GELCEK
AKŞAMDA EŞİM GELİNCE BERABER TEMİZLİK YAPARIZ VE SON EKSİKLERİMİ ALIRM
BİRAZ ÖNCEDE ANAMI GÜZELLEŞTİRDİM SAÇLARINI BOYADIM

OFFF YORULDUM YAHU

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ewet canım en mantıklısı dr yine eşim gelicek gidicez
maşallah paşam ne güzel kucakta uyuyor benim bıdığımda öle kucağımda uyuyor şuan
demet ateş en güzel nereden ölçülür ben kol altından ölçüyorum  :-\
yeşim iş değişti en son o oldu gelmedide daha sen öle dedin bende meak ettim şimdi  :dontknow: