2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

herkes lak lak derdinde tabiyi o yuzden goremediler    :caca:     sen ekle canim cok merak ediyorum  bu arada seninde boyun masallah yani ben harhalde senin yari boyuna anca yetisirim    :k06:   157 cm boyum varda   :tongue3: 

burcum

yüklüyorum canım boyum 170 çok uzun değilim bende

Angel

:k06: kilonda hic gostermiyor masallah bende dun tartildim 2.5 kilo almisim 4 aylik oldu cok sukru kilodan problemim yok Allaha sukur.ama kizima hamileyken 20 kilo almistim o yuzden cok dikkat ediyorum fazla kilo almamak icin malum kizlarda cok kilo aliniyor 

tamam canim bekliyorum 4 gozle sanda zahmet oldu canim   :opucuk:

burcum

ne zahmeti olur mu öyle şey paşa ne yapıyor uyuyor mu? benim kızım uyandı tekmeliyor teyzesi arada sırada

burcum

vallahi sen iyi almışsın 4 kilo ben 7-8 kilo almışımdır ALLAH tan zayıf başladım da ordan yırtıyorum

Angel

oyyy oyyy  yerim ben onuu yaww masallah simdi yhayalini kuruyorum gozumdede minicik bembeyaz ayaklari giriyor  su pembis ayakkabilarin icineeee   :nazar:   :nazar:   :nazar:   :nazar:   :nazar:   :nazar:  masallah kirkinada giyer bunlari demi burcum beyaz gelinlik gibi olur melegin pembis ayakkabilarlaa a   :nazar:   :nazar:   :nazar:   :nazar:   :nazar:  Allahim saglik ve huzur dolu hayat versin tum bebislerimize insallah gule gule kullansin yavrun  canim cok guzel simdi yanimda kizim olsaydi bir guzel severdi  bunlari ama okulda oldugu icin artik okuldan sonra gosteririm silmessen   :opucuk:  

pasam iyi cok sukur uyuyor suan ses seda yok tekmede yemiyorum   :k06:  

burcum

bütün iyi temennilerin hepimiz için olsun canım silmem resimleri vallahi 0-6 arası yazıyor bakalım ne zaman giyer tahmin edemiyorum

Angel

bende zayif sayilmiyordum 70 kiloyla hamile kaldiydim simdi ise 72.5 kiloyum yani   2.5  kilo cok iyi benim icin    :nazar:   4 aylik oldu yavrum cok kilo almak istemiyorum 10 kiloya kadar hakkim var benim  dahada az olursa cok daha iyi olur benim icin    :k06:

sen 5.5 ayliktin demi canim  iyi kilo almissin canim yaa cokta sayilmiyor kiza hamile oldugunda insan baya kilo aliyor merak etme dogumdan sonra nasilolsa vericez kilolari hayirlisiyla   :muzz:   :muzz:  

Angel

oyy yerim ben o altindaki donunuuu     :binkybaby:   cok  yakisacak melegine eminim senin gibi beyaz tenli olursaaa    :nazar:    pembis pembis kiyafetlerin icinde    :nazar:   :nazar:  cok zevklisin buarada soyliyim   :opucuk:

burcum

5.5 aylık olduk ama doktorumla her gittiğimde birbirimizi yiyorduk ben ilk 3 ay kaptırdım kendimi ilk 3 ay çok kilo aldım sonra toparladım böyle devam edersen doğuma 40 kilo fazlayla giricen diyordu doktorum geçen hafta gittiğimde aferin bak fasülye yutmuş gibi oldun dedi ama hamileliğe zayıf başlamanında avantajı oldu dedi bir de sürekli takribi alman gerekn 13 diyo başka birşey demiyor boyuma göre kilom zaten azdı hamile kaldığımda zayıf anne adayı daha fazla alırmış diyorum sen kendini kandır diyo bana  :ehi: :honk:

burcum

sağol canımm teşekkürler o senin güzelliğin

burcum

canım ben yatıyorum saat 1.10 geçiyor kocaman öptüm seni kendine paşaya ve kızına iyi bak canım

Angel

evet dr dogru soyluyor canim hamileligi zayif baslayanlar cok kilo aliyorlar bende kizima 58 kiloyla hamile kalmistim  birde baktim 20 kiloya kadar cikmistim   :-ooo   ama simdi 70 kiloyla basladigim icin agir agir gidiyorum bakalim hayirlisi 

tamam canim bende cikiyorum Allah rahatlik versin sana melebimize cok iyi bak annesi    :opucuk:  

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: Angel - 27 Mart , 2009, 00:19:49
kizlar resimler superrrrrrrrrrrrr valla hepinize   :nazar:   :nazar:   :nazar:   :nazar:   

burcum ben senin ekledigin cicileri goremedim kizina bende gormek istiyorum amaaaaa benim basim kelmiii   :y25:

su canim cokk guzelsin canim gozlerinde mavis sanirim nazarboncugu bigi   :nazar:

banucum kizin ayni sana benziyor canim   :love3:   kizin cok tatli masallah cok guzel ayni annesine cekmis belli

nazpinarcim senin dugun foton cok guzel canim   :nazar:   cok tatlisin

yesimcimm super otesi ama kocise soylede gobusunu bir cekiversin bizahmet catliyorum surda    :k06:

canım çok teşekkür ederim. Rabbim hepimizin meleklerini korusun.