2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

tülincim yeni gördüm gelmiş geçmiş olsun canım kuzularına
pınarcım iyiyiz canım biz siz nasılsınız duru hanımla? :binkybaby:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

iyiz cnm bıcı bıcı yaptık oyun oynuyoruz şimdi  :hello2:

Demet_dk

18 Aralık , 2010, 16:58:24 #10397 Son düzenlenme: 18 Aralık , 2010, 17:03:08 Demet_dk
DUYGUCUM BEĞENİRLER TABİ SONUÇTA DEĞİŞİK BİŞEY
AMA YAPBOZ İÇİN ERKEN BENDE ALDIM ÖYLECE DURUYO KENARDA
ŞİMDİLİK İLGİLENMİYO
BELLİ Bİ ZAMAN SONRA İLGİLENDİKLERİ ŞEY DEĞİŞİYO ZATEN KENDİLERİ SEÇİYO NEYLE OYNAYACAKLARINI
DORUK MESELA O KADAR OYUNCAĞI VARKEN UYGUN BULDUĞU HERŞEYİ DAVUL HALİNE GETİRİYO
TAHTA KAŞIKLARIM ONUN TOKMAĞI LEĞENLERİMSE DAVULU  ;)

PINARCIM VALLA ÇOK ÇEKİYORUM BUGÜN YİNE TEK ÖĞÜNLE DURUYO AÇ AÇ UYUYO
BELKİDE TOK BİLMİYORUM ARTIK
ÇORBA SAATLERİMİZ RESMEN İŞKENCE
İNŞALLAH DURU SANA BUNLARI YAŞATMAZ

burcum

oh sıhhatler olsun
demetcim diştendir derin de bazen deli ediyor yemiyor falan bi bakıyorum diş çıkarıyor geçen haftalarda gene öyle oldu şimdi düzeldi şükür :nazar: :amin: köpek dişleri en zor çıkan dişler canım ondan yapıyor olabilir :icon_thumright:

Demet_dk

BİLMİYORUM BURCUM EK GIDAYA BAŞLADIĞIMIZDAN BERİ BÖYLE

1 HAFTA İYİ YEDİYSE 3 HAFTA KÖK SÖKTÜRÜYO BANA  :cildir:

ŞUAN DİŞLERİMİZ 12 OLDU AZILARI YENİ TAMAMLADIK

KÖPEK DİŞLER NASIL OLUR DÜŞÜNEMİYORUM BİLE

Bİ İLAÇ VARMI MAMALARA KATILAN ONU SORUCAM Bİ DOKTORA BAKALIM

SiRiNe

18 Aralık , 2010, 17:55:34 #10400 Son düzenlenme: 18 Aralık , 2010, 17:57:19 ♥ ιкιz αηηєѕι ♥
tulinim cok gecmis olsunn canim kuzularina insaallah kisa zamanda iyilesirler  :amin: :aferin:

tskler pinarcim sevindiler ama bekledigim kadar degil, kucukler dahaa ya   :k06:

demetcim aynen öyle, sumeyye tencere  ve tavalarla ilgileniyor,  :k06:

zamani gelince istemeye baslarlar barbie bebek felan, anne bunu sunu al diye dukkanlarda  :cildir:

basim agriyor camasir suyu cok fena rahatsiz ediyor beni  :icon_pale:

fıstık

KIZLAR BEN KAFAYI YİCEM

IŞILIN AYAĞINA SICAK ÇAY DÖKÜLDÜ SABAH YANDI KUZUUUUUMMMMMM :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

YA DELİRİCEM YA NİYE KUZUMA OLDU BANA OLSAYDI KEŞKEEEEEEEE

ACİLDE PANSUMAN YAPTILAR YARINDA GÖTÜRÜCEM PAZARTESİDE ÇOCUK CERRAHINA GÖTÜRÜCEM

DUA EDİN KUZUMAAAA NOLUR

EŞİME BİŞİ SÖYLEMEDİM GELİNCE MAHVEDİCEK BENİ BAKAMADIN Bİ ÇOCUĞA DİCEK

DERİSİNİ SOYDULAR HASTANEDE KUZUM SAATLERCE AĞLADI YAVRUMMM BENİMMMMMMMM :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Angel

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

dunurrrr okurken  gozyaslarimm akimaya basladii elim ayagim kesildi birdennnn  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

yuregim eridi aktiii kuzummm benimm kiyamammmmm  ben sanaaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

yavrumm nasilda acimistirrr  yarabiimmm onun acisini bana ver  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: suan ekrani bile

goremiyorum  gozyaslarimdann  .

dunurr sakin ol anneni cagir sana baksin yaninda bulunsun . butun dualari oku bildigin her duayi oku  rahatliycaksin  icini

ferahlaticaktir canim   coook gecmis olsun cookkk  :y25: :y25: :y25: :y25:

Angel

kislar cok saolun Allah razi olsun inan size yazicaktim ama yazamiyorum hepinizi cok cok optum

burcum rabbim korusun yavrucuklari insallah  hayirli vakitte gelir arkadasinin yavrunu digerinide annesine kavusturur  :amin:

rabbim kimseye evlat acisi vermesin  :y25: :y25: :y25:

duyguumm prenseslerimi yerim ben 

demetcim kara kuzumuda totosuna totosuna isiririm emrede ayni canlari saolsun

pinariimm  su findiga suulee anneye simdiden bukadar eziyet cektirmesin yoksa gelirsem nanaklarindan isiricam ona gore

kislar surekli sadaka verelim Allah korusun hersey geliyor basimiza benimde aklima geliyor arasira sadaka veriyorum

rabbim bizleri sinamasin insan unutuyor ama unutmiyalim  arasira sadaka verelim  cunku buyuk facialardan kurtarabiliyor bizleri

Allaha emanet olun optum hepinizi

burcum

nagişim gelmiş geçmiş olsun canım  :y25: :y25: :y25: :y25: ah kuzum benim ya nasıl korkmuştur sen annesin sen güçlü olucaksın ki ışıl da güçlü olsun dualarım sizinle inşallah birşeyciği kalmaz :amin:
demetcim ben derine multi tabs kullanıyorum dr tavsiyesiyle daha önce de söylemiştim faydasını gördüm iştahı açıldı bilgin olsun bir de köpek dişleri en zor çıkan en çok acıtan dişler dr söyledi buaralar iyice huysuzluğu artabilir yemeğe bilir hiç ısrar etme ben öyle yapıyorum hele bu köpek dişleri çıkarken fazla baskıcı olmadım
tülincim nasıl kuzucuklar iyileşmişlerdir umarım
hepinizi öpüyorum iyi haberlerinizi bekliyoruz özellikle bebişlerle ilgili birşey olmasın :y25: :binkybaby:

çağınım

selam kızlar 1 haftadan fazladır yokum demetcim merak ettiğin için sağol arkadaşım :opucuk:

nagehancım geçmiş olsun ışılıma aloe vera bitkisi bulursan ondan sür hiç bişiyi kalmaz

demetcim nasılsın canım paşam nasıl

pınarcım dünürüm tülincim muazzezcim neslihancım sizler nasılsınız

kızlar ben iş değiştiriyorum bankanın gece vardiyaları çok sık oluyo ayrıldım ben yarından itibaren büyük bi gümrük firmasında ihracat departmanında işe başlıyorum şartlar çok güzel şirket büyük maaş ta süper serviside var en azından gece vardiyası yok

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

:crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:
nagehannnnnnnn çok ama çok geçmiş olsunnnnn
kıyamam bebeğime çok üzüldüm yaaaaaa allahım beterinden korusun  :amin:

yeşim çok sevindim inşallah herşey gönlünce olsun
hepimizin gönlündekini en hayırlısıyla versin rabbim inşallah  :amin:

Demet_dk

20 Aralık , 2010, 01:04:26 #10407 Son düzenlenme: 20 Aralık , 2010, 01:12:41 Demet_dk
İYİ GECELER ARKADASLAR

NAGEHANCIM OFF ÇOK ÜZÜLDÜM YAAA  :y25:
KIYAMAM ESMER GÜZELİME YANIK ACISI ÇOK BETER BİŞEY
SOYDUKLARINA GÖRE BAYA YANDI DEMEKKİ ALLAH BETERİNDEN KORUSUN
KAZA İŞTE GELİYORUM DEMEZ ALLAH KORUSUN İYİKİ YÜZÜNE FALAN GELMEMİŞ
SON DURUM NEDİR YAZ BİZE

TÜLİNCİM ISIR VALLA BENDE EMREYİ ISIRİM ÜZÜYOLAR BİZİ  :caca:
CANLARI SAĞOLSUN YAPACAK BİŞEY YOK
NASIL OLDU SENİN KUZULAR İYİLEŞTİMİ

BURCUM SENİN DEDİĞİN İLACIDA Bİ DENİYİM
İNŞALLAH FAYDASI OLUR AYIN 24 ÜNDE GİDİCEM KONTOLE O ZAMAN ALIRIM
EN SON ZİNCOMEGA DİYE BİŞEY DENEDİM PEK FAYDASI OLMADI  :honk:
VİTAGİL KULLANMIŞTIM O DÖNEM İYİYDİ BİRAZ BAKALIM

YEŞİMCİM CANIM BENİM İYİYİZ HER ZAMAN Kİ GİBİYİZ
SEN NASILSIN ÇAĞIN NASIL
DEMEK İŞ DEĞİŞTİRİYOSUN HAYIRLI OLSUN CANIM
DAHA İYİ ŞARTLARDA ÇALIŞMANI DAHA ÇOK İSTERİM SEVİNDİM ADINA

PINARCIM
SEN HERŞEYDEN TATTIR
YILMAK YOK DEVAM EDİCEZ ÖYLEDE BÖYLEDE İNŞALLAH DURU HANIM SENİ ZORLAMAZ FAZLA

MUAZZEZ SEN NERELERDESİN
HAMİLEMİSİN YOKSA  :director:

burcum

yeşimcim hakkınızda hayırlısı olsun canım ihmal ediyorsun bizi arada sırada yaz bari  :caca: paşamız da iyidir inşallah
demetcim dene canım tavsiye ederim
derin hasta oluyor burunlar tıkalı olduğu için uyuyamıyor bu yüzden ayaktayım 2 yastık üst üste ayağımda yatıyor oturur pozisyonda yatıyor desem yeri :y25: sabah dr a götürücez altıma edicem kımıldayamıyorum yerimden nescafe yapmam lazım kendim uykumu açsın diye kımıldayamıyorum  :y25:

fıstık

sağolun kızlar

bugün pansumana gittik hemşire açınca dayanamadım bende ağladım kuzumla beraber :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

kıpkırmızı et ayakta şişmiş kocaman olmuş bileğinden parmaklarına kadar yanık :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

küçük bi fincan çayın böyle büyük bir zarar vermesini aklım almıyo

ama ışıl bugün ayaktaydı çok şükür ağrı kesiciler çok etkili galiba çünki topallayarakta olsa yürüyo oyun oynuyo

dün gece hiç uyumadı biraz ateşlendi sabah 6 da uykuya daldı

bazen diyorum acaba sinirlerimi zarar gördü hissetmiyomu yoksa diye düşünüyorum aklıma bin türlü şey geliyo :crybaby2:

ama pansuman yapılırken çok ağladı hissediyo demekki diyorum ooooooffffffff :crybaby2:

allah kimseye yaşatmasın

şuan açık yara olduğu için sargılı bende evde üzerine tülbent sardım mikrop kapmasın diye

sabah doktora gidicez inşallah kremlerle iyileşir :amin:

bu arada annem iyiymiş biraz babam hala yoğun bakımda 2. bi kanama riski olduğu için bekletiyorlar

eşimede haber verdim ışılı hiçbişi söylemedi kapat telefonu dedi

sonra yine aradım ışıl senle konuşcak dedim konuştular içi rahatladı sesini duyunca napim

yazdıklarınızı tam okuyamadım canlarım hasta olan kuzularım varsa acil şifalar dilerim

kendinize kuzularınıza iyi bakın hepinizde öpüyorum :opucuk: