2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

fıstık

DANTEL YENİDEN MODA OLMAZ ZANNETMİYORUM ZATEN KİM YAPIYORKİ DANTEL :dontknow:

NE GÜZEL ESKİDEN OYALI YAZMALAR VARDI ŞİMDİ MİLLET ONU BİLE TAKMIYO TÜRBAN YAPIYO

burcum

hahahahaha bir de olurmuş moda herkesden önce ben koyarmışım evime  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aman almayayım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yıka ütüle kolala dantelleri kaldır toz al zaten evlere şenlik  :ehi: :ehi: :ehi: ne takıldım yaw dantel meselesine  :ehi: :ehi: :ehi: ne göz varmış bende de :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Demet_dk

BURCUM BENCE SENİN HOŞUNA GİTTİ BU DANTELLER

HADİ SENDE SERDE RAHATLA  :ehi: :ehi:

BU ARADA İYİ GECELER CANLAR

burcum

yok kız vallahi sevmem neyse aaaaaaaaaa ama kapatayım artık şu dantel konusunu nagiş oyucak beni iyi geceler hepinizeeeeeeeeeeeeeeeee :opucuk:

fıstık

UYKUCULAR SİZİ HEMEN UYUDUNUZ MU :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

DEMET BURCUM SEVİYO ASLINDA DANTELİDE ÇAKTIRMIYO  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

BURCUUUUUUUUUMMMMMMMMMM :caca: :caca: :caca: :caca: ŞAKA ŞAKA

BİZ BİRBİRİMİZE BU KADARDA TAKILMICAKSAK BURDA NE İŞİMİZ VAR

ALINMAM BEN ÖYLE ŞEYLERDEN :opucuk:

AMAAAAAA BAŞKASI DESE İNANKİ OYARDIMMMMM :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

GÜNAYDIN HEPİNİZE  :opucuk:

İZMİR BUGÜN YAĞMURLU FELAKET GÖKGÜRÜLTÜSÜ İLE  :-ooo

burcum

nagişim :opucuk: sağol canım
pınarcım izmirin neresinde oturuyorsun ben de izmirdeyim hava kapalı kapkara bulutlar var 5 dk yağdı yok başka birşey :honk: hava soğuk kış geldi artık

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

burcum

hımm söylemiştin canım
ben çiğli sasalıdayım burası açtı güneş çıktı biraz

burcum

çağınım

selam kızlar

nasılsınız bakalımmm

hepinizi tek tek öpüyorum canlarımm

hava gerçekten ne oldu birden bire dün ne kadar güzeldi sabah kalkınca şok oldum kışı sevmiyorum uyku yapıyo bana oğluşumu sabah sıkı sıkı giydirdim öyle götrdüm taksiye bindik bugün zaten hastalığı tam anlamıyla geçmedi dikkat ediyim dedim

Demet_dk

MERHABA ARKADASLAR

BENDE HEPİNİZİ ÖPTÜMMM

HAVALAR KÖTÜ GERÇEKTENDE SEVMİYORUM KIŞI YA EVE TIKILIP KALIYORUZ
HASTA OLMA STRESİ AYRI Bİ KONU

BENDE ANNEMLERE GELDİM BİZİM EV SOĞUK
GECEDE ACAYİP FIRTINA VARDI UYKUMUZDAN UYANDIK

İNŞALLAH ANNEMLERE GİDİP GELİRKEN HASTA ETMEM OĞLUŞUMU

gökse

MERHABLAR ARKADAŞLAR NASILSINIZ BAKİM. BİZİMDE SABAHTAN BERİ NET GİDİP GELİYO YENİ DÜZELDİ. HARBİDEN DE HAVA ÇOK SOĞUDU YAA DİKKAT ETMEK LAZIM BU HAVALARDA BEBİŞLERE . AAY HİÇ SEVMİYORUM KIŞI YA KAPALI HAVADAN NEFRET EDERİM KASVET BASIYO RESMEN. BİZ DE Bİ YARAMAZLIK YOK ÇOK ŞÜKÜR SZİ NELER YAPIYOSUNUZ BAKİM. HEPİZİİ ÖPÜYORUM . BU ARADA DİKKAT ETTİM DE TÜLİN BU ARA PEK UĞRAMIYOR. NERELERDESİN KAÇAK .BAŞKA FORMLARDA GÖRÜYORUM AMA  :caca: ONA GÖRE :caca:

burcum

selam arkadaşlarımdan 1 tanesi geldi çok keyifli vakit geçirdik burası da buz gibi :cildir:ben de yazı seviyorum ALLAH ın gücüne gitmesin
hepiciğinizi öpüyorummmmmm