29 Nisan , 2024, 05:02:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ MENÜLERİ

Başlatan handan, 10 Şubat , 2009, 11:37:58

« önceki - sonraki »

oozge

handan cumartsı derken onumuzdekı cumartesı dimi???
beklıoz fotoları ha gelemıoz mıdemız doyamıo barı gozumuz doysun  :suclu: :suclu:

Ecrin57

handann superr menuu hele hic birseye degilde zeytin yaglöilara bayildimm superr secimm canim benimm cokk lezzzetlii  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

ya ni bu saat olmasa yaptiricaksinn bana hele lahana sarmasii allahhhhhhhh :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

bence cokk guzell ve zengin bir menu ben bu kadarini yapamazdimm valla
ya servisi nasil yapicaksinn bu kadarr menuyee acikk bufeemi acicaksinn evdee :dontknow:

ben biseyy itiraff edeyimmm elosunn dogumm gununnude cok merakk ediyorumm selmadaa harikalar yaratirr vallaa

bizde kopya cekerizz artikk siz gibi becerikli olmasaktaa

ben imkansizz yardimsizz yapamam bu kadarr seyiii

resimleri bekliyoruzz

annesi oykumuzee ne hediyee aldin bakalimm paylass bizimlee merakk ettim

myhope

Handancım mönün harika!!!!!!!!!!Gece gece iştahım kabardı valla.Benden sana minicik bi tavsiye canım.İçine yoğurt girmeyen kurabiye tarifleri ağzı güzelce kapalı bi kapta saklandığı süre boyunca tazeliğinden bişiy kaybetmiyo.Ben boş zamanlarımda yapıp kaldırıyorum kelepçeli plastik kaplara misafir zamanı kurabiye çeşitlerim hazır oluyo böylece.

handan

kızlar partimiz yarın ve öykü dişten dolayı sanırım hep ağlıyo  :y25: şapşap yüzüne vuruyo hep  :y25:
inş. yarına daha iyi olur. elim de fena yanık  :y25:
neyse;
börekler sarıldı buzlukta
zeytinyağlılar hazır sosları eksik sadece
dolmaların pişmesi kaldı yarına
kurabiyelerin hepsini eltim yapacakmış ben yapmadım
poçalar mercimek köftesi falan kaldı yarına.
bi tavuk göğsü yaptım ki süperrrr. başak bisküviyi rondodan geçirdim, fındıkla karıştırdım ve tavuk göğsüyle rulo yaptım.  :icon_thumright:

handan

Ecrin57

her sey hazirr sayilirr canim insallah guzell gecerr oykude duzelirr sabaha simdiden sana kolayy gelsinnn yarinn buyuk ve yorucu bir gunn :flowers:

handan

16 Şubat , 2009, 15:56:59 #21 Son düzenlenme: 16 Mart , 2010, 11:37:53 handan
kızlar kutladık doÄŸum günümüzü  :muzz:
ama kızım çooook hastaydı  :y25: zaten fotoda da göreceksiniz tipini.
elbisesini göydirdim rahat edemedi bende eÅŸofman giydirdim mecburen   :-\
çook yorucuydu çünkü kızım inanılmaz gripti  :y25:
ama yinede güzeldi.  :k06:
20 kiÅŸi geldi, diÄŸerleri gelemedi
açık büfe olmadı. yani masa da oturdu erkekler. kadınlarda koltuklarda, koltukların önüne büyükcene bi sehpam var masa gibi. onu hazırladım.
hazırladıklarımın çoÄŸu kaldı  :k06: hala yiyoz  :k06:
neyse resimleri koyiiim ama kızım hasta olunca pek foto çekmedik.

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

BECERİKLİ ARKADAŞIM BENİM NELER YAPMIŞSIN ÖYLEE YAA BURDA RESMEN AĞZIMIN SUYU AKTI DİYETTEKİ BİRİNE YAPILACAK EN BÜYÜK İŞKENCE  :crybaby2: ELLERİNE SAĞLIK HERŞEY ÇOK GÜZEL GÖRÜNÜYORR ÖYKÜMDE ÇOK TATLI ÇIKMIŞŞ ÖP BENİM İÇİN  :love8:

DİLVİN

KIZZZ BUNLARI SENMI YAPTINNNN
Bİ BECERİKSİZ BEN VARIM HERALDEE
ELLERİNE SAĞLIK TATLIM
ÇOK HOŞ GÖRÜNÜYORLAR
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

HANDAN KIZZ SEN YEMEKTEYİZE KATILSANA KESİN BİRİNCİ OLURSUN SONRADA GELSİN PARALARRR  :ehi:  :ehi:

oozge

ellerıne saglık handan yaaaaa  :suclu: :suclu: :suclu:

cok açım suannn veee agzım sulandı resmenn  :-[ :-[

tubis

maşşallah handancım çok beceriklisinn  :nazar: :nazar: :nazar:

elerine saglık hepside süpper görünüyooo.. :hungry: :hungry: :hungry:

handan

sağolun kızlar ama dolmaları annem yaptı cumartesi sabahı geldi de...  :D
ben yemek yapmak gibi uğraştırıcı işleri yapmayı hiiiç sevmem zuhalcim be  :sad1: ama tabi mecburen yapıyoruz  :k06:

myhope

Accayip iştahım açıldı Handancım resimlere bakınca.Sanki çok ihtiyacım varmış gibi  :toothy10: Ellerine sağlık.Öykücüğe çok geçmiş olsun.  :k06:

Angel

Kiz handann dokturmussun guzelim  ellerine saglik canim benim  ama hamile kadina yapilacak ismi simdi   :hungry:    zeytin yaglilara bayildim bende bugun sarma sariyim  lahana sariyim canim cektii   :hungry:    yarinada borek yapiyim    :k06:     :opucuk: