BEBEĞİMİZİN ODASI NASIL ve NE ZAMAN HAZIRLANMALI

Başlatan fıstık, 10 Şubat , 2009, 01:16:41

« önceki - sonraki »

handan

İÇİMDEN Bİ SES SABAHA KARŞI DOĞUMA GİTTİ DİYOR  :k06:
HADİ BAKALIM SAĞLIKLA DOĞSUN İNŞALLAH ECENAZ  :amin:

fıstık

oozge

ooooo fıstıkk o oklava hıc ınmıcek anlaşılan elındennn
buda kaynatmamı yawwwwwww
bı konu açılıyoooo o konuyla alakasız hemde cok alakasız oyle muhabbetlere dalıozkııııııııııııı :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Angel

eyvah sopalar kalkmis kizzzlarr  ben size ne diyim simdi hadi hepiniz acin agzinizii      :caca:    :toothy10:   :toothy10:    :toothy10:

oozge

Angel

:toothy10:    :toothy10:   :toothy10:   :toothy10:   :toothy10:    :toothy10:   ayyy oldum gulmektenn kizim bana yan yan bakiyor bu niye kendi kendine guluyor diyee   :ehi:   :ehi:   :ehi: 

ohhhhh

:suclu:   

tamam isim bitti hadi gidebilirsinn    :ehi:   :ehi: 

handan

tülin koptum sana yaaa  :ehi: :ehi: :ehi:
harikasın valla kapmışın olayı  :toothy10: :toothy10:
hadi açtım  :-ooo

oozge

Angel

:ehi:   :ehi:   handancim sen birez geckaldin canim yaa   :toothy10:   :toothy10:  birez bekle gelince ohhlarim sanada  surekli ohhliyamamki demi  cok yemek yemedim zaten   bir iki kere ohhliya bilirim   ancaa    :ehi:   :ehi:   :ehi:   :ehi:  

handan

peki, tülincim  :opucuk: bekliyoum ben  :k06:

fıstık istersen gidip başkasının sayfasına mıçalım, bozulma  :toothy10:

tılsım

Kızlar almesiniz yaa herkes birbirinin ağzına mıçıyo  :ehi: :ehi: sonra fıstık sopaları kaldırıyo

fıstık konun kaynamaz kızzz korkma her sayfa böyle bi konu açılıyo sonra o konunun içinde bi sürü konu maksat sohbet olsun  :k06: :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

hosgeldin yesimcim nasilsin canim  :opucuk:   :k06:  ay evet yaa her konuda oyle oluyor daldan dala konuyoruz sonra yine konuya girmisiz bir bakiyorsun   :k06:  handancim canim benim  :opucuk: 

fıstık

fıstık

tubis

fıstıkım sayfana mıçmak gibi olmasın ama ben hala doğurmadım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

halına bayıldım çok güsel renkleri ve deseni. aklımda bulunsun halı bakacağım zaman sarayda bakarıss..