BEBEĞİMİZİN ODASI NASIL ve NE ZAMAN HAZIRLANMALI

Başlatan fıstık, 10 Şubat , 2009, 01:16:41

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

HANDANCIM SENİN İSTEĞİN ÜZERİNE YAZIYORUM BEN KIZIMIN ODASINA BEŞİK FALAN ALAMADIM DİREK GENÇ ODASI ALDIM SINDYLİ HAA BİRDE SEPETİ VARDI SONRA VERDİM BİRİNE ÇÜNKÜ O SEPET ÇOK ÇİRKİN BİŞEY YAAAA ÖZELLİKLE BENİM GİBİ PİMPİRİKLİ ANNELERE ÇÜNKÜ GECE BEBEĞİMİ İÇİNDE GÖREMİYORDUM HEP KUSTU BOĞULDU GİBİ HUZURSUZLUKLARIM VARDI SONUÇ NEEE BİLİYONUZ MU HEP ARAMIZDA YATTI AMA MEMEDEN KESİLSİN HEMEN ODASINI AYIRCAM İNŞALLAH BECEREBİLİRİMMM  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2:

tılsım

arkadaşlar bende park yatak almayı düşünüyorum şu yanları file olanlardan ne diyorsunuz henüz erken ama ben oda yapamıcam evime taşınınca yapabilirim kirada oturuyorum şuan o yüsden çok masraf yapmak istemiyorum seneye inş.. evime geçince bu yataklar konusunda tecrübeli annler bilginiz varmı bizim gibi acemilere yol gösterin 

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

CANIM PARK YATAK ÇOK İYİ BEBİŞİN BÜYÜYÜNCEDE RAHAT EDERSİN EN İYİSİNİ VE MANTIKLISINI DÜŞÜNMÜŞSÜNNN.... :icon_thumright:

oozge

fıstık

HANDANCIM CANIM BENİM teşekkür ederim senin sopalar işe yarıyo :opucuk: Kızımın odasının halısını aldım ilk olarak  :muzz:

Galiba hem sepet hemde oda takımı alıcam çünki annem sepet diye tutturdu  :) Aslında yanımda alıştırmak istemiyorum

sonuçta altını beşikte değiştiremem yine odasına gitmem lazım gerçi almak istediğim sepet beşik şu üstü çıkanlardan oto koltuğu gibi

heryere taşınabiliyo, bakalım sizlerin tecrübeleri biz yeni annelere ışık tutacak hepinize şimdiden teşekkürler çooooooooooookk öptüm :opucuk:

handan

halısını mı aldın  önce  :ehi: :ehi: :ehi:
yavrum sen sondan başlamışsın hazırlıklara  :ehi: :ehi: :ehi:
ayy hiç güleceğim yoktu  :ehi: :ehi:
şimdi sen herşeyi halıya mı uydurcan  :k06:
halıyı odaya uydurmak daha kolay olmazmıydı  :k06:

fıstık

KIS GÜLME  :caca: ŞAKA ŞAKA Herşeyini beğendim ben zaten, mobilyasını yani, hem aldığım halı herşeye uygun beyaz krem pembe lila renkler var içinde

yani tercihim ya beyaz yada pembe mobilya olcaktı o yüzden no problem, sadece karar veremiyorum hangisi olsun diye.

handan

peki peki kızma  :k06:
tülünü naptın?
bu arada halıyı çek bakem foto hadi. bekliyom

fıstık

Canım benim eşim şuan evde değil şehir dışında gerçi uçakla gelicek ama belli olmaz yolcunun işi ,gelince yapayım birinin yardımı lazım

fotoyu yarın görebilirsin

SAGEOUS

merhaba canım ben 8 aylıkken bebeğimin odasını ve eşyalarını aldım tabi önceden karar verdim gezdim modeli beğendim
8. ayında sipariş verdim 15 gün sonra geldi...eşya alımınıda öyle yaptım yollarda doğurcaktım nerdeyse  :D ;D

tılsım

zuzucum banada park yatak mantıklı geldi önce sepet düşündük bizde ama annem tehlikeli biraz büyüyünce dönmeye başlıcak her ürlü şey olabilir dedi bizde park yatağa karar kıldık ve vazgeçmeyelim en iyisi  :icon_thumright: :icon_thumright: saol zuzucumm :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

tubis

merhaba kıslar.   

öykünün odasını çok beğendim handancım çok sade ve güzel olmuş. gülerrek büyüt kızını o odada inş. bu arada halılarda yakıyor yanee. ellerine emeğine sağlık  :opucuk: :opucuk:

bende hazırlıklara 6. ayımda başladım yavaş yavaş yani araştırmalara. bizim burda kış sert geçer  ve ben son aylarda  çok sık çıkamam diye yavaştan yavaştan bakmaya başlamıştım fikir edinmek için.

odasına karar vermek için çok dolaştım yaa. ben kolay kolay herşeyi beğenmem biraz pimpirikliyimde  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

neyse sonunda 8. ayın sonuna doğru karar verdik ve odamız geldi.  şimdi bizim ev dublex oldugu için bebeişin odasını yukarı hazırladım bizim yatak odamız aşağıda. bu  yaz çıkana kadar yanımda sepette yatıcak. daha sonra izde yukaruı taşınıcaz ve odalarımız yan yan olucak. sepette zaten çok  fazla yatamaz Allah korusun ayaklanmaya başladıgında aşağya düşebilir. bizde tam bu dönemde odasına geçmiş olucaz. bende yanımda fazla kalmasını istemiyorum, herkes yerini bilsn canımmm  :k06: :k06: :k06: :k06:

halısını tülünüde yazın odaya geçeceğimiz zaman almaı düşündük.  uyku setimizde henüz alınmadı  ;D

sepetin resimlerinide eklmek isterdim ama onu henüz pc ye aktarmadım. en kısa zamanda onuda eklerim fikir olur belki.

bambu sepetlerden aldı annem çok tatlı benim çok hoşuma gidiyor.

umarım yardımcı olabilmişimdir fıstıkımm :opucuk: :opucuk: :opucuk:

handan

ayyyy tubişim harika bi oda buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
bayıldııııımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
içinde güle güle büyüsün inşallah....  :amin: sağlıkla doğsun inşallah  :amin:
çooook şirin yaaa  :nazar: :nazar: :nazar:

tubis

beğendinmi handancım teşekkür ederim canım benim sağol.

daha iyisi genç kız oldugunda öykümün olsun inş...  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

handan

Alıntı yapılan: tubis - 17 Şubat , 2009, 11:52:01
beğendinmi handancım teşekkür ederim canım benim sağol.

daha iyisi genç kız oldugunda öykümün olsun inş...  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sağol canım benim ne dicem sana
odanız büyük bence o odaya bi kanepe al şöyle modern olanlardan pastel renklerden ve aleminyum kollu.
bebeği hiç kendi odan da yatırma orda yatırırsın. sende bi süre onun odasında yatarsın ne dersin?