29 Nisan , 2024, 03:18:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamileyim anne luyorum

Başlatan mavis.deryam, 03 Şubat , 2009, 10:14:21

« önceki - sonraki »

myhope

Canım çok tebrik ediyorum seni!Hayırlısıyla ve sağlıklıca kucağına alırsın bebişini inşallah!

BEYAZ_KELEBEK

maviş hayırlı olsun canım.ALLAH  sorunsuz şekilde kucağına almayı nasip etsin.çok sevindim yaa giderek artıyor hamişler :occasion5:

mavis.deryam

tsk ler canim ya bisey sorucam sendede oldumu bilmiyorum biraz lekelenme oldu kirmiz biseymi oldu yoksa bebegime ya of moralim cok bozuldu simdi sendede oldumu cvb yazarsaniz sevinirim  hemen :honk: :y25:

CİĞERİM

BİLDİĞİM KADARIYLA BU NORMALMİŞ YERLEŞME KANAMASI DİYORLAR

mavis.deryam

gercektenmi yani bisey oyktur dimi of cok moralim bozuldu allahim ne olur bisey olmasin melegime  :amin: :nazar:

CİĞERİM

YÜCE RABBİM KORUR İNŞALLAH. :amin: :amin: :nazar: :nazar:  SEN NETTEN BİR ARAŞTIRSANA HAFTANI YAZ O HAFTADA NE GİBİ LEŞMELER OLUR YADA YERLEŞME KANAMASI DİYE YAZ ÇIKAR ORDAN ÖĞREN BENCE BEN YAŞAMADIĞIM İÇİN BİLMİYORUM SADECE DUYMUŞTUM. CANIM

Angel

Alıntı yapılan: mavis.deryam - 04 Şubat , 2009, 12:26:50
tsk ler canim ya bisey sorucam sendede oldumu bilmiyorum biraz lekelenme oldu kirmiz biseymi oldu yoksa bebegime ya of moralim cok bozuldu simdi sendede oldumu cvb yazarsaniz sevinirim  hemen :honk: :y25:

canim bence doktoruna git derim kafanda suphe kalmasin icin rahat olsun    :opucuk:

mavis.deryam

canim doktordan randevu alcaz doktorum 2 gun yok bide ben gurbetciyim yurtdsindayaim randevu alinca en az 3 -4 hafta sonra veriyolar burda sinir bisey ya meraktanda olucem internette bakiyim bi sagolun kizlar

MELODI

canim korkulacak bisey yok yerlesme kanamasi normal bisey ama internette okudugum kadariyla muhakkak doktora danisilmasi lazim diyor önlem amaciyla hem seninde icin rahat eder  :opucuk: üzme kendini sakin

CİĞERİM

ARKADAŞLAR KİMLER VAR KİMLER YOK.

DENİZLİ

zelis

mavis_derya tebrik ederim canim , senin adina cok sevindim , Allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin insallah ...

bundan sonra kendine cok daha iyi bak canim...