hamileyim anne luyorum

Başlatan mavis.deryam, 03 Şubat , 2009, 10:14:21

« önceki - sonraki »

CİĞERİM

AYYY ALLAH MI SÖYLETTİ ARKADAŞIM İNŞALLAH ÖYLE OLUR. BENİMKİ DE 15-16 ŞUBAT GELECEK BAKALIM BEKLİYORUM NE OLACAK. HAYIRLISI ALLAHTAN. ŞU AN İŞTEYİM YAPAMAM AMA EVDE DENEYECEĞİM.

abzeh38

tamam canım sonuçtan beni de haberdar et ve sakın pes etme

CİĞERİM

YEMEĞE GİTMİŞTİM ŞİMDİ GELDİMMM.

abzeh38

afiyet olsun canım
dikkat et kendine moralini yüksek tut bak ne güzel işin var eşin var ilerde bir de bebeişin olur
elindekilerin kıymetini bil ve karamsarlığa kapılma

CİĞERİM

İŞİN EŞİN BEBEŞİN NE UYUMLU OLDU KISSSS. HOŞUMA GİTTİ BAK. ŞU 13 GÜN GEÇERMİ YAAA.

abzeh38

bunlar mutlu olmak için gerekli olan şeyler alasız olur mu sen bei dinle moralini yüksek tut sen çalışan üreten kültürlü bir kadınsın yok öyle hemen karamsarlığa kapılıp pes etmek çalışmaya aynen devam et  :basardim:

CİĞERİM

İSMİN NEYDİ ARKADAŞIM . BENİMKİ SİBEL. HİÇ DİKKAT ETTİNMİ ADET GÜNLERİNE BENİM GENELDE SON AYLARDA HEP PERŞEMBELERİ OLUYOR. BAKALIM BU AY NE OLACAK. ŞİMDİ SÖYLEDİMYA KESKİN BAŞKA BİR GÜN GELİR. ÖYLEDEBİR YAPIM VAR. SENİN OLURMU BÖYLE HANGİ GÜN OLDUĞUNA DİKKAT EDERMİSİN.

abzeh38

Alıntı yapılan: CİĞERİM - 03 Şubat , 2009, 12:41:04
İSMİN NEYDİ ARKADAŞIM . BENİMKİ SİBEL. HİÇ DİKKAT ETTİNMİ ADET GÜNLERİNE BENİM GENELDE SON AYLARDA HEP PERŞEMBELERİ OLUYOR. BAKALIM BU AY NE OLACAK. ŞİMDİ SÖYLEDİMYA KESKİN BAŞKA BİR GÜN GELİR. ÖYLEDEBİR YAPIM VAR. SENİN OLURMU BÖYLE HANGİ GÜN OLDUĞUNA DİKKAT EDERMİSİN.
sibelcim  nilüfer benim ismim memnun oldum
valla evlenmeden önce benim adetdüzenim de pek yoktu ama evlendikten sonra 2 kez adet oldun günü sakmadı hep 15. inde bakalım bu sefer ne olacak  ;)

CİĞERİM

İNŞALLAH OLMAZSIN TABİİ BENDE. :amin: :amin: :amin: AYY KISS NE GÜZEL OLUR İKİMİZDE AYNI ANDA HAMİLE OLSAK DİMİ YAAAA

CİĞERİM

SEN ÇALIŞIYORMUSUN HANGİ ŞEHİRDENSİN.

abzeh38

ben daha önce kayseride yaşıyordum bir fabrikanın muhasebesini tutuyordum.
evlenince eşimin görevinden dolayı amasya ya geldim 1.5 aydır buradayım küçük bir şehir
ayrıca 8 yıllık çalışma hayatından sonra eve kapanmak çok zor geldi.
iş baktım am dedim ya küçük şehir malum kriz de var çok sıkıldım zaman geçmiyor arkadaşlarım bebek yap dediler
ama kendi parasını yılllarca kendi kazanan biri için evde oturmak çok zor inan bana ama şehir yabancı hiç tanıdığım yok ....
anlıyacağın zor herşey
sen nerde çalışıyosun sibelcim

CİĞERİM

BEN İZMİRDEYİM. BİR ŞİRKETTE SATIŞ KOORDİNASYONDAYIM CANIM. BENDE BİRARA EVLİLİKTEN SONRA BIRAKMAYI DÜŞÜNDÜM AMA SONRA SENİN DEDİĞİN GİBİ SIKILIRIM DİYE BIRAKAMADIM

abzeh38

sakın bırakma canım
birine maddi olark bağımlı yaşamak çok zor
diyorum ya iş bulsam ben bugün çalışırım  :y25:

CİĞERİM

DOĞRUSUN VALLAHİ. AMA İŞTEN GEL YEMEK BULAŞIK İŞ GÜÇ BAYA YORUYOR İNSANI KENDİNE HİÇ VAKİT AYIRAMIYORSUN. BİRDE EŞİN İLGİ BEKLİYOR SENDEN. ALLAHIM VERİRSE BİRDE COÇUK OLURSA DAHA DA ZOR OLACAK AMANNNNN OLSUN RABBİM HAYIRLISINI VERİR.

abzeh38

amin canım
allah dağına göre kar verirmiş bu nedenle sabret
bebek olduktan sonra yürütemezsen bir süre çalışmay ara verirsin olmaz mı ??