27 Nisan , 2024, 16:59:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamileyim anne luyorum

Başlatan mavis.deryam, 03 Şubat , 2009, 10:14:21

« önceki - sonraki »

CİĞERİM

AHHH BE ARKADAŞIM İSTİYORUM TABİİKİ. AMA HER AY HÜSRAN OLUYOR EŞİMDE ÇOK ÜZÜLÜYOR. HER AY 1-2 GÜN GEÇİKSE TAMAM DİYOR OLDU. SONRA FOSSSS. BENİDE BU DURUMLAR KAHREDİYOR. BAZEN OTURUP KONUŞURKEN HER ŞEYİMİZ ALLAHIN İZNİYLE GÜZEL DİYOR AHH BİRDE ÇOCOĞUMUZ OLSA BİR O EKSİK DİYOR BEN TABİİİ SOĞUK TERLER DÖKÜYORUM BE ARKADAŞIM SENİN DURUMLAR NASIL İÇİM ÇOK SIKILIYOR ÇOK DARALIYORUM BİRAZ KONUŞALIM. İÇİMDE BİRAZ ÜZÜNTÜ VAR RAHATLAMAM LAZIM CANIM. EEE SEN NE ALEMDESİN .

abzeh38

Alıntı yapılan: CİĞERİM - 03 Şubat , 2009, 11:17:15
AHHH BE ARKADAŞIM İSTİYORUM TABİİKİ. AMA HER AY HÜSRAN OLUYOR EŞİMDE ÇOK ÜZÜLÜYOR. HER AY 1-2 GÜN GEÇİKSE TAMAM DİYOR OLDU. SONRA FOSSSS. BENİDE BU DURUMLAR KAHREDİYOR. BAZEN OTURUP KONUŞURKEN HER ŞEYİMİZ ALLAHIN İZNİYLE GÜZEL DİYOR AHH BİRDE ÇOCOĞUMUZ OLSA BİR O EKSİK DİYOR BEN TABİİİ SOĞUK TERLER DÖKÜYORUM BE ARKADAŞIM SENİN DURUMLAR NASIL İÇİM ÇOK SIKILIYOR ÇOK DARALIYORUM BİRAZ KONUŞALIM. İÇİMDE BİRAZ ÜZÜNTÜ VAR RAHATLAMAM LAZIM CANIM. EEE SEN NE ALEMDESİN .
canım ya doktora gittin mi ne kadarlık evlisiniz?

CİĞERİM

7. AYDAYIM HİÇ KORUNMADIK. DOKTORADA DAHA GİTMEDİM. BİRAZ CESARET GELSE GİDİCEM KORKUYORUM YA ÇOK BÜYÜK BİR SORUNUM VARSA DİYE.

abzeh38

canım benim ilk 6 ila 8 ay çocuk olmaması doğal diyolar bünye geçiş dönemine alışmaya çalışıyo
sonrasında olmazsa doktora gitmek gerekli hem neden doktora gitmekten korkuyosun ki tıp gelişti artık herşeye çare bulunuyo eğer bir sorun varsa da zaman kaybetmeden çözerler ve sendeki soru işaretleri gider canım
böyle evde için içini yiyerek bişey yapamazsın hem stres de gebeliğe engel diye duydum bilmem ne kadar doğru ama
beni dinlersen doktora git eminim bir sorunun yok içini rahatlat sonra stres etmeden çalışmalarına devam et
kaç yaşındasın 

abzeh38

Alıntı yapılan: mavis.deryam - 03 Şubat , 2009, 10:48:45
canim anlatirim ne demek adet gunum dundu aslinda benim 2 haftadir midem cok tuhaf ti agzimin tadi yoktu cnim bisey istemiyodu acaip bisey sekilde yorguluk hissi vardi yatmak istiyodum, ama benim belirtiler adet gibi   degildi farkliydi adet sancilarim daha farkliydi  ve ara ara devamli olurdu 2 haftadir cok hafifi ama sancili degildi ve 3 gundur karnimda kasiklarima dogru kahverengi  cizgi  vardi  ve bugun test yaptim hissidiyodum zaten
mavişim bir de son olarak gebelik testleri ne kadar eczanelerde netten baktım 25 e de var 29 a da ne kadar pahallı senin bir tavsiyen var mı?

CİĞERİM

29 YAŞINDAYIM. BİRKAÇ AY BIRAKMIŞTIM DÜŞÜNMEYİ AMANNN DEDİM. HATTA ADET OLUNCA BİLE SEVİNİYORDUM. AMA YİNE OLMUYOR. TEKRAR KASET BAŞA SARIYOR. BENİM ADETİME DAHA 13 GÜN VAR AMA HİÇ BİR BELİRTİ YOK SADECE KARNIMDA ACAYİP BİR GAZ BOMBASI VAR SÜREKLİ ŞİŞ SÜREKLİ GAZ VAR BAŞKA HİÇ BİR DEĞİŞİKLİK YOK BUDA BELİRTİ DEĞİLDİR HERHALDE.

CİĞERİM

GEBELİK TESTLARİ 3-4 TL FALAN BİRDE 20 TL YE VAR AMA BUNLAR DAHA HASSAS ADET GÜNÜN GELMEDEN YANİ 1 HAFTA ÖNCESİNDE FALAN GÖSTERİR DİYORLAR. BEN ADETİM 1-2 GÜN GEÇİKSE UCUZLARINDAN ALIYOM DOĞRU ÇIKIYOR.AMA ADETİ 1 HAFTA 10 GÜN GEÇİKİNCE EN DOĞRUSU DİYORLAR. O NEDENLE ÇOK PAHALI BİRŞEY ALMANA GEREK YOK VARSA ÇIKAR ZATEN.

abzeh38

Alıntı yapılan: CİĞERİM - 03 Şubat , 2009, 11:31:44
29 YAŞINDAYIM. BİRKAÇ AY BIRAKMIŞTIM DÜŞÜNMEYİ AMANNN DEDİM. HATTA ADET OLUNCA BİLE SEVİNİYORDUM. AMA YİNE OLMUYOR. TEKRAR KASET BAŞA SARIYOR. BENİM ADETİME DAHA 13 GÜN VAR AMA HİÇ BİR BELİRTİ YOK SADECE KARNIMDA ACAYİP BİR GAZ BOMBASI VAR SÜREKLİ ŞİŞ SÜREKLİ GAZ VAR BAŞKA HİÇ BİR DEĞİŞİKLİK YOK BUDA BELİRTİ DEĞİLDİR HERHALDE.
kimbilir canım
bak ben de 29 yaşındayım ama daha 10 şubatta 2 aylık evli olucam dün gece eşim nöbetciydi yalnız yattım ama karnım çok ağrıyordu aynen senin dediğin gibi gaz sancısı gibi burda karbonat testi yazıyo okudun mu bilmiyorum daha önce onu yaptım bişey olmamıştı bu sabah çok halsiz uyandım adet zamanları ateş basar ya aynı onun gibi hemen karbonat testi yaptım kola gibi köpürdü hemen eşimi aradım o da bunlar hurafe inanma dedi ama ben umudumu yitirmek istemiyorum. çıkıp gebelik testi alıcam daha önce hiç almadım netten baktım çok da pahallıymış
benim regl tarihim 15 şubat daha 12 gün var ama ben sabırsızım bakalım istersen karbonat testini sen de yap ve umudunu sakın yitirme. :cildir:

CİĞERİM

NASIL OLUYOR Kİ BU TEST ANLATSANA

abzeh38

bir kapa idrarını yapıyorsun sonra üzerine karbonat döküyorsun .
eğer karbonat köpürürse gebesin demekmiş köpürmeyip dibe çökerse değilmiş
ben de ilk defa duydum eşime söyledim inanmadı.
aslında bana da garip geliyo çünkü yediğimiz asitli gıdalarla da alakalı olabilri ama hayırlısı sen bir dene istersen .

CİĞERİM

BELİRLİ BİR ZAMANI VARMI ADETİNİN GEÇMESİNİMİ BEKLEYECEKSİN. ŞİMDİ YAPSAM ÇIKARMI ACABA.

abzeh38

valla canım  benim adetim geçmedi dediğim gibi daha 12  gün var ama sabah kendimi garip hissettiğim için yaptım henüz bir doğruluğu yok tabi ama umut
sen de bir yap istersen

CİĞERİM

AÇ KARNINA İLK İDRAR OLACAK DEĞİLMİ.

abzeh38

senin sat tarihin de bana yakın inşallah ikimiz de aynı anda hamiş oluruz :hieyt: tabi tüm bebiş bekleyenler de rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin . :amin:

abzeh38

Alıntı yapılan: CİĞERİM - 03 Şubat , 2009, 11:49:42
AÇ KARNINA İLK İDRAR OLACAK DEĞİLMİ.

istersen şimdi yap sonra yarın sabah da ilk idrarınla yaparsın olmaz mı ama umudunu yitirme sakın bu ay da olmazsa doktora git içini rahatlat olmaz mı