ARKADAŞLAR OLAY İN ÜRÜNLERİNİ KULLANAN VAR MI?

Başlatan seyhan, 30 Ocak , 2009, 16:51:50

« önceki - sonraki »

seyhan

merhaba arkadaşlar
ben olay in cilt temizleme jeli toniği ve kremini alıcam ama cildim çok hassas olduğu için karar veremiyorum
bu üçü 20 li yaşlar içinmiş ama bilemiyorum yinede
tecrübesi olan varsa yorumlarınızı bekliyorum
sevgiler :k06:

mavili

canım ben olay kullanıyorum temizleme sütü tonigi gündüz nemlendiricisi ve gece nemlendiricisi
ve çokda memnunum
fiyatının üzerinde bir kaliteye sahip benim cildim de çok hassas ama çok begendim
benim cilt tipim kuru ve çok memnun kaldım
düzenli kullanmakta fayda var ama bu ara ben aksatıyorum

seyhan

sağol mavişim :opucuk:
ben de alıcam
benim cildim karma yağlı ve çok hassas bakalım inşallah iyi gelir
üçünün fiyatı 54 falan tutuyo aslında pahalı değil yani :icon_thumright:

mavili

EVET CANIM ÖYLE BENİM CİLDİMDE AŞIRI KURU HATTA PUL PUL OLUP SOYULUYOR BAZEN

ranişim

Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,
parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun!

MİDYAT

arkadaşlar ben oriflame danışmanıyım ,üye olmak isteyen varsa [email protected] dan bana ulaşıp üye olabilirler çok eğlenceli ve para getirisi olan bir iş tavsiye ederim.....

nilüfer elif

BEN GUNDUZ KREMINI KULLANIYORUM VE COK MEMNUNUM ŞİMDİLİK YAANIIIIIIIIIIII
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

asya81

bende olay cilt temisleme jeli kullanıyorum sık kullansam bişeler dicem ama aklıma geldikçe kullanıyorum üşeniyorum biras :laughing7:

Dilara Ebrar

valla ben hiç bişi kullanmıyorumole boş boş yıkıyorum.sadece hamişlik dönemimde biras cene tarafında sivilceler cıktı ama şimdi ii normale döndü.ne güsel ya denk gelen bi ürünü bulup kullanmanıs
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

✿sweet_sweet✿

ben 4 senedir olay urunleri kullaniyorm butun hepsi seri halde mevcud.. cokk sevdigim bir urun..  :icon_thumright: :icon_thumright:

olay facial cleansing

olay bady lotion

olay classics

olay defying series

bunlardan oldukca memnunum..

her yuzde farkli olabilir ben oncelikle bi uzmandan cilt yapimi t bolgesini felan ogrendim ondan sonrada bu urunlerden kendime uygun olani aldimm.. 4.senem bitti  :k06: