30 Nisan , 2024, 07:32:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLEYİMMMMM

Başlatan pinar79, 30 Ocak , 2009, 15:55:09

« önceki - sonraki »

pinar79

kızlar HAMİLEYİMMMM  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

BEYAZ_KELEBEK

:-ooo :-ooo ciddimisin sen kız çok sevindim ama çokta şaşırdım daha az önce msj okudum buayda olmadı diye.sonra bunu gördüm.geçen sefer hamile olduğumda bende adet oldumsanmıştım bir hafta lekelenme halindeydi sonra hamile olduğumu öğrenmiştim seninkide öle bişey heralde.amannn boşver sonuç önemlii tebrik ederim canım ALLAH sorunsuz şekilde kucağına almayı nasip etsin :amin:

:occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hieyt:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

pınarcım çok çalışmanın karşılığını aldın  :k06: :k06:  canım benim morarttım listede hemen seni darısı başımıza inşallah. Rabbim sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin.  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

sekaya

hayırlı olsun pınarcım

demekki ne yapıcaz çok çalışıcaz  :k06:

elaa

tebrik ederim pınarcım hayırlı olsun allah sağlıkla hayırlısıyla doğumunu nasip etsin bizlere tavsiyelerin varmı tatlım ;) ;)

DİLVİN

CANIMMM HAYIRLI OLSUN
İNANKI ÇOKKK SEVINDIMMM
YAŞASINNN TEYZEEEE OLUYORUZZZZZ
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
SÜPER YAAAAAAA :muzz: :muzz:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

pinar79

kızlar çok sağolun.ama ben hala inanamıyorum tamda herşey bitti derken ...dün adet oldum sandım çok az kahverengi bi kanamam oldu bende evet adet oldum dedim.bugün moralim çok bozuktu hani adet olmuştum ya ama dünkü kanamadan sonra bidaha olmadı bende tekrar test yaptım 2 çizgi.inanamadım tekrar test yaptım o da 2 çizgi.halada inanamıyorum ya bu testlerin yanlış çıkma ihtimali varmı

pinar79

adet günüm yarındı aslında

elaa

canım senin adına çok sevindim yanlış çıkması çok az bi olasılık ama kesin sonç kan tahlili yanlış çıkma ihtimali hiç yok kan tahlili yaptır için rahat etsin

sesedo-98

2 .çizgi çıktıysa yuksek ihtimal hamilesin canım   :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:  hayırlı olsuuuuuuuuuunnn canımmmmmmm  çok sevindim Allah tamamına erdirsin inşallah kendine dikkat et .... yarın istersen bi doktora görün lekenlenme de olmuş ya hem tam emin olursun hem de düşük tehlikesi varsa önlem alınmış olur inşallahh sorunsuz bi hamilelik dönemi geçiririsin canımmm  :love3: :love3: :love3:

servem

hayırlı olsu n cnm bizde süpriz istiyz arıkkk

mavis.deryam

tbr canim cok sevindim ya hayirlisi olsun darisi bizlere ins bisey sorucam :icon_scratch: belirtiler varmiydin adetinden kac gun gecti

gülay t.

Tebrik ederim Pınarcım, darısı anne olmak isteyen herkese. İnşallah herşey yolunda gider. :amin:

pinar79

çok sağolun kızlar darısı tüm isteyenlere inşallah.dualarım sizlerle.

akrep79

:flowers: çok çok çok  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt: sevindim pınarcım allah tamamına erdirsin kucağına almayıda nasip eylesin  :amin: