27 Nisan , 2024, 16:32:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Müzik en büyük zevkim

Başlatan tılsım, 30 Ocak , 2009, 13:40:51

« önceki - sonraki »

tılsım

Merhaba arkadaşlar bu bölüme bende katılmak istedim müzik benim herşeyim 24 yaşındayım 9 yaşındayken Türk sanat müziği ile ilgilenmeye başladım enstrüman çalıyorum ( ud ) 9 yaşından beri çalışyorum şarkı söylüyorum ve sesim gerçekten güzel kendimi hiç bi konuda övmem ama mütevazı olamıcam :k06: benim gini müzik severler hadi gelin sohbet edelimmm

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

мiŁenα.

benımde en cok sewdıgım sey muzık dınlemek :laughing7: bayılırım ama son ses ve yabancı daha agırlıklı sewerım MUZIK RUHUN GIDASI

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

(müzik ruhun gıdası) bencedeeeeeeeeeeee
can dediklerim....

мiŁenα.

muzık ınsanın stresını alır ruhunu yumusatır herleze onerırımm dımı ama stres kalmaz :occasion5: :occasion5:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

en sıkıntılı oldugum zaman turk sanat muzıgı dınlıyorum çok ıyı gelıyor..tabı eskı şarkıları sevıyorum hem sozlerı cok anlamlı hemde ınsana huzur veren yapıtlar :icon_thumright:

βαlκιz

bende her telden dinlerim söylerimde müzik dinlemeyi çok severim oynarımm evde hep :muzz:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

bende oynardım sımdı oynayamıyorum :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

bende muzık dınlemeyı çok severım..keşke bı enstrüman çalabılseydım..bu sene piyano yada keman kursu gıtmek ıstedım olmadı..kurslar dolmuştu..gerçi çok erken yaşta başlamak lazım ama ne yapalım en azından bişeyler ogrenırız :icon_thumright:

βαlκιz

bende çok meraklıyım enstrüman çalmaya küçükken piyano meraklısıydım şimdi gitar gitar ögremedim bi türlü eşim evlenmeden önce almıştı hediye kursa gidim diye ama gidemedim evlendik yine gidemedim çocuk oldu gidemedim  :y25: :y25: :y25:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

BENIMDE EŞİM SAZ ÇALIYOR..BAZEN ALIYORUM ELIME BISEYLER TINLATIYORUM :ehi: :ehi:FARKINDA OLMADAN AKORTUNU BOZUYORUM :ehi: :ehi:EŞİMDE YINEMI SEN ELLEDIN SAZIMA DIYOR :toothy10: :toothy10:NE YAPAYIM BISEYLER ÇALMAK İSTİYORUM OYLE DURACAGINA :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

:k06: :k06: bende arada çocukların önüne koyuyorum gitarı bilmeden çalıyolar ama çok güzel sesler çıkarıyolar gerçektenn yaa küçük yaştan başlasınlar müzigee  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

OĞİAKLAR ÇOK YETENEKLI OLUR..EŞİMDEN BILIRIM HEM SESI GUZEL HEM YETENEKLI..BEBEKLERI ERKEN YAŞDA ALIŞTIRMAK LAZIM..BENIMDE BEBEGIM OLURSA ILERDE MUTLAKA PIYANONU VE KEMAN KURSUNA GONDERECEM :amin:SENDE GONDERIRSIN.. :icon_thumright:

βαlκιz

vadi= muge & melis

ben de müzik öğretmeniyim keman gitar baglama piyana org ve mandolın calarım nacızhane ama ana branşım keman

мiŁenα.

hocammmm senın sesınde guzeldır :D

mugusum bıze bır sarkı sole ve faceye ekle dınleyelım ;D