Kayınvalide

Başlatan MELODI, 28 Ocak , 2009, 14:30:53

« önceki - sonraki »

ertl

aslında damatlarla kaynanaların arası genelde çok iyidir ben artık kocamı bizimkilerden kıskanıyorum
onlara sizin kızınız benim o damadınız bu ne ya diyorum

Balböceği

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

♥ღвüşяαღ♥

Balböceği

esra26

kaynanayı ne yapmalı kaynar kazana atmalı, yandım gelin dedikçe altına odun atmalı yanılmıyorsam böle bi şarkı vardı   :ehi:  :ehi:  :ehi:   :ehi:  :ehi:

melek-çağlar

Balböceği

Alıntı yapılan: eda_m - 27 Ocak , 2010, 09:56:39
kaynanayı ne yapmalı kaynar kazana atmalı, yandım gelin dedikçe altına odun atmalı yanılmıyorsam böle bi şarkı vardı   :ehi:  :ehi:  :ehi:   :ehi:  :ehi:
evt vardi ama bu sizler cadi kaynanalar icin gecerli  :k06: :k06:

esra26

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi【★】 - 27 Ocak , 2010, 15:48:06
Alıntı yapılan: eda_m - 27 Ocak , 2010, 09:56:39
evt vardi ama bu sizler cadi kaynanalar icin gecerli  :k06: :k06:

maşallah diyim de benim kaynanam pek iyidir  :nazar: ilk geliniyimde müstakbel eltilerim gelene kadar el üstünde sayılırım   :toothy10:  :toothy10:

Balböceği

--elif--

Adamın birinin evinde yangın çıkmış. Komşuları yardıma koşmayıp olayı seyretmeye başlayınca iş başa düşmüş.. İlk önce oğlunu yangının içerisinden çıkarıp dışarıda beklemesini söylemiş. Dalmış tekrar duman ve ateşin içerisine, kızını çıkartmış dışarıya. Sonra karısını, sonra köpeği ve kedisini. Daha sonra dışarı hiçbir şey getirmeden 3 kere daha içeri girmiş çıkmış. Onu seyreden komşularından biri sormuş:
- Niçin yanan eve girip çıkıyorsun dışarı hiçbir şey getirmiyorsun?" diye.
- "Kayınvalidem içeride!" demiş adam; "arada bir girip çeviriyorum

can yine cannnn

Kayınvalide
Adamın birinin evinde yangın çıkmış. Komşuları yardıma koşmayıp olayı seyretmeye başlayınca iş başa düşmüş.. İlk önce oğlunu yangının içerisinden çıkarıp dışarda beklemesini söylemiş. Dalmış tekrar duman ve ateşin içerisine, kızını çıkartmış dışarıya. Sonra karısını, sonra köpeği ve kedisini. Daha sonra dışarı hiçbir şey getirmeden 3 kere daha içeri girmiş çıkmış. Onu seyreden komşularından biri sormuş: - Niçin yanan eve girip çıkıyorsun dışarı hiçbir şey getirmiyorsun?" diye. - "Kayinvalidem içeride!" demiş adam; "arada bir girip çeviriyorum!".
can dediklerim....

**fatoş**

Balböceği

can yine cannnn

ona bakarsan cnm önceden açılmış ama hala açılmaya devam eden çok konu var :icon_thumright:
can dediklerim....