12 Mayıs , 2024, 18:15:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ANNELİĞİ ERTELEMEK ZORUNDAYIM

Başlatan esraa, 28 Ocak , 2009, 11:55:32

« önceki - sonraki »

esraa

:crybaby2: :crybaby2: merhaba arkadaşlarım çok üzgünüm uzun bir süre anne olama kararımı ertelemek zorunda kaldım rahatsızlığımdan dolayı doktor çocuk yapmamaı yasakladı uzun süre ialaç tedav,s, görücekmişim bu yüzden bebek olmaması gerekiyormul bana dua edin  eğer 6 ay sonra rahatsızlığım hafiflerse o zaman hamile kalabilirmişim çok üzgünüm :'(

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

hakkında böyle hayırlısıymış canım üzülme ne yapalım demek ki böylesi hayırlı şimdi kafandan at bu düşünceleri yaşamana devam et hiçböyle bir olumsuzluk yaşamamış gibi
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

DİLVİN

geçmiş olsun esraa
umarım en kısa zamanda iyileşirsin :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

e.dag

ALLAH yardımcın olsun canım.En önemlisi sağlık.

esraa

sağol cnm evt hayırlısı böleymiş ama içim buruluyo tamda anne olmaya hazırlanıyordum ama hamile kalırsam tedavim yarım kalıcak buda benım için kötü olacak inş biran önce düzelir :-\

esraa

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

canım sen saglıklı ol nice bebeklerin olur inş
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

esraa

MELODI

esracim allah sifalar versin canim en kisa zamanda simdi 6 ay cok uzun bi süre gibi geliyor ama bak bende 1 yildir evliyim 1 yildir cocuk istiyoruz aslinda bu 1 yil düsündügümde cok uzun gibi geliyor ama bir yandanda evlendigim gün daha dün gibi canim .bilmiyorum kac yillik evlisin ama ben her ay regille gelen hüsrana ugradigimda diyorum ki kendime daha evleneli 1 yil olmus bu zamalarin tadini cikarmak lazim cocuk gelince artik kocisine ayiracak pek vaktin olmayacak bide böyle düsün

hasretALİ

merhaba esra çok çok üzüldüm rahatsızlığını bilmiyorum çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda iyileşirsin kafana takmamanı tavsiye ederim eğer takarsan bu senin için kötü olur iyileşemezsin stres yapma düzenli kontrollerini yap ilaçlarını aksatma inşallah 1 2 aya bişeyin kalmaz da anne olabilirsindua edicem sana allahım şifa bekleyen herkese acil şifalar verir inşallah  :( :(

sekaya

esracım öncelikle inancını kaybetme. rabbim ne zaman takdir ederse o zaman anne olucaz inşallah. biz ne kadar hesap kitap yaparsak yapalım unutmayalımki bizim hesaplarımızın üzerinde hesap yapan Allah var. ona canı gönülden güvenmeli ve inanmalıyız. hastalığın içinde rabbimden acil şifalar diliyorum dua et sende bol bol. Allahü tealanın isimlerinden olan ya şafi'yi sürekli zikret canım. inşallah sağlığına biran önce kavuşursun  :opucuk:

esraa

kıslar desteğiniz için tşk ederim inş geçicek bu günler iyiki varsınınız :opucuk:

BEYAZ_KELEBEK

geçmiş olsun canım.umarım önemli birşey deildir rahatsızlığın ama üzülme belki senin için hayırlı olan budur.önce sen sağlıklı olucaksınki o canı taşıyabilesin dimi ;)

esraa

evt canım haklısın tşk ederim  :opucuk: ben onun içn katlanıyorum zaten bebeğimin sağlıksız bir annesi olmasını istemiyorum

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

esra cım ben konuyu yeni gördüm canım kusura bakma geçmiş olsun tatlım ya üzülme rabbim herşeyi hayırlı zamanda versin. Sen sağlıklı olda bebiş vakti geldiğinde gelir tatlım.
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...