Evcil Hayvanlarımız

Başlatan suheyla, 12 Ocak , 2007, 14:43:23

« önceki - sonraki »

suheyla

12 Ocak , 2007, 14:43:23 Son düzenlenme: 13 Ocak , 2007, 14:09:07 Emine
Ben Süheyla.59 yaşındayım.Benim hobim kedim tatu ile ilgilenmek.Benim gibi evcil hayvanları olanlar tecrübelerimizi buradan paylaşalım.

ÇİTLENBİK

benimde akaryumum var evcil hayvan sayılırmı bilmem ama çok seviyorum onları çok tatlılar

sude

BENIMDE BIR ERKEK KUSUM VAR CANI HANIM ISTEDI BI BAKTIM KOCACIGIM SARI BIR KIZ ALDI GELDI.YANI KUS.AY BIGORSENIZ COK TATLI KIZ.IKI KUSUM OLDU YANI INS ONLARINDA COCUKLARI OLUR CIFTER CIFTER.ESIME KALSAM MAYMUN ALICAK KOPEK ALCAK KEDI GETIRCEK.YA BENDE SEVERIM HAYVANLARI AMA COK BAKIM ISTIYOR ILGI SEFKAT ARKALARINDA KOSUP DURACAKSIN ARTIK HER YER TUY KIL.KUS YETIYOR BANA VALLA.VALLA BENIM KUSDA SOYLEMESI AYIP BANA ASIK
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

fatma

;D BENİM EVCİL BİR HAYVANIM YOK AMA HAYVAN BİR KANKİM VAR  TEYZEMİN MUHABBET KUŞU BANA FATOŞ DİYOR CANIMINİÇİ DİYOR AŞKIM DİYOR İSMİ MISTIK VE ÇOK GÜZEL KONUŞUYOR BEN ORAYA GİTTİĞİMDE ÖTMEYE BAŞLIYOR VE KONUŞUYOR..ÇOK TATLI MAŞALLAH..İNŞALLAH EVLENİNCE TEYZEMLER YUTDIŞINA GİTME İHTİMALLERİ VAR BANA BIRAKACAKLAR MISTIĞI UMARIM AŞKIM KISKANMAZ ;D ;D

Emine

sumev hoşgeldin canım sen de.Benim de evcil hayvanım yok ama Ceylinden ve bilgisayardan fırsat bulup evi temizleyemediğimiz için karafatma besleyebilirim yakınlarda.Bugün yarın gelirler  ;D

sude

HOSBULDUK EMINECIM.ALLAH BAGISLASIN TATLI KIZINI.ALLAH OLMAYANLARA ISTEYENLEREDE VERSIN INS BANADA BANADA
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

ÇİTLENBİK

emine koptum vallahi... ;D ;D
karafatma hı..
ilahi ya.. ;D ;D

suheyla

:))))

işte bu kedim tatu hanımlar

[eklenti yönetici tarafından silindi]

fatma

alemsinnn emine bari ismi fatma olmasa karahatice de hamamböceğide  ;D ;Dkoptum yineee ;D ;D

pelishh

buda benim pisi pisim pasha :D

Emine

pasha nın yeleği de pek şirinmiş örgü kısmına mı koysak örnek olarak  :D

pelishh

olur emine abla 1 ters 1 düz  ;D bak birde bu vardı aslında hayvalarımıza ciciler diye br bölümmü açsak ne? ;D

ÇİTLENBİK

NE GÜZEL ŞEYSİN SEN ÖYLE.. :)

yasoo

merhabalar....... bwenimde muhabbet kuşum var limon.. çok yaramaz bir dişi.. küçücük boyuyla evimde dağıtmadığı yer kalmadı diyebilirim.. ::) :)

Emine

Benim daha evlenmeden annemin evinde civcivlerim vardı.İlkerle Dursun ..Tavuk olunca yedi bizimkiler.Son evcil hayvanlarım onlardı bi daha da bişey almadım  :-\