27 Nisan , 2024, 22:33:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İSTANBUL BULUŞMASI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Başlatan ponçik, 12 Haziran , 2007, 15:18:18

« önceki - sonraki »

ponçik

Emine darısı İzmir buluşmasına inşallah  :flowers:

jbdun

evet gonca iyiki de buluşmuşuz :hello2:
kafalar uyduğu için birbirimize ısındık galiba ;D  ama evet zaman kısıtlıydı ama ne kadar da zaman olsa, yine de az gelir gibime geliyo :suclu:
ay keşkeeee şöyle hep beraber ailecenek tatile gitsek, ay çok komik olur hakkaten de :toothy10:

zehracım nayatı bana benzetenler çoğunlukta  ;)

eminecim inşallah izmirde de bi buluşma düzenleriz de ben de gelebilirim :occasion5:

ponçik

ya ben hala Nayatı benzetemiyom sana  :icon_scratch:   :dontknow:

demek İzmir buluşmasına da gitcen he Jbdun  :D hadi hayırlısı bide oradakilerle kaynaşalım diyorsun  :icon_thumright:

jbdun

ya gonca aslında ben de benzetmiyorum bizi ama nayat da dahil çok benzeten var :dontknow:

e inşallah izmire de gidebilirim ne diyim  :k06:  ama isterlerse izmirdeki arkadaşlar da aydına gelebilirler tabeee :suclu:

estim

kızlar ankardan kimse yokmu  ???

istanbul buluşması o kadar güzel geçti ki bide ankaraya el atayım dedim  :icon_thumright: pazartesi günü eşimin işi sebebiyle ankaraya gidiyoruz ailece  :k06: bir hafta kalacağız, bu arada belki bi buluşma ayarlayabiliriz ;D

kızlar sizi çok sevdim, bağlantıyı koparmayalım,
çok eğlenceliydi buluşma ama zaman kısıtlıydı  :sad1:
en kısa zaamnda yeni bir buluşma daha ayarlayalım  :muzz:
belki firarlarda gelir  :-[

resimleri de en kısa zamanda gönderecem, unuttum sanmayın, pc de ufak bi problem var, program indirmeliyim de  :suclu:

jbdun

esincim şimdiden iyi yolculuklar,

ankaradan arzu var bildiğim kadarıyla :laughing7:

ღ°cerenay.♥.

aaaaa bak bugün annemler ankaraya gidiyolar , yoldalar şuan.eğer onlarla izmite gitmek nasipolsaydı , hem istanbul hemde ankara buluşmasına katılabilcekmişim demekki ::) :D

esra_yesiloz

resimler çok güzel çıkmış hanımlar eğlenmenize çok sevindim  :k06: allah devamını getirsin inşallah   :flowers:

ponçik

Esincim iyi yolculuklar Timur Enese iyi bakın , tabi kendinize de  :k06:
Esra inşallah bundan sonraki buluşmalara  sende minik Eylülle beraber katılırsın
ben geçen sene diğer forumdaki buluşmaya katılımıştım (8 aylık hamile olarak)
hatta Eylülde ben burdayım der gibi karnımda tepikleyip durmuştu buluşma boyunca  :laughing7:

bir dahaki sefere ev buluşmasımı gerçekleştirsek acaba , hani bizm yaramazlar heryeri karışıtırırken bizde koltuklarda yayılıp muhabbet ederiz  :toothy10: ne dersiniz

sibell&gökhan

KIZLAR BRAVO SİZLERE RESİMLERE BAKILIRSA ÇOK EĞLENMİŞSİNİZ GÜNÜNÜZÜN GÜZEL GEÇMESİNE ÇOK SEVİNDİM HEPİNİZ HARİKA ÇIKMIŞSINIZ İŞALLAH BİRDAHAKİ BULUŞMAYA BENDE GELEBİLİRİM

ANNELERE VE MELEKLERİNE BURDAN KOCAMANNNNNNNNNN :opucuk: 

puysal

evet yaaa ev buluşması yapalım.. Daha güzel olur

estim

süper fikir yaaa. herkes birşeyler yapıp getirir ,ev sahibine fazla yük olmamak gerekli :-[   

puysal

bencede. En kısa zamanda bir şeyler ayarlayalım:))

Hem bızdıklar içinde çok iyi olur:))

Almiş'inAnniş'i

çok kıskandım çoooooooooookkkkkkkkkkkkkkkk  :cildir:  :y25:

ponçik

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 15 Temmuz , 2007, 12:38:28
çok kıskandım çoooooooooookkkkkkkkkkkkkkkk  :cildir:  :y25:

Valla böyle durumlarda ne denir bilmem ki  ::)

darısı başka sefere Remziyecim , Almişi bi dahaki sefere ısırırız artık  :hungry: