27 Nisan , 2024, 18:45:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İSTANBUL BULUŞMASI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

Başlatan ponçik, 12 Haziran , 2007, 15:18:18

« önceki - sonraki »

burcu-emir

nagihan

kızlar resimler süper. gelemediğim için inanın çok üzgünüm. umarım bir dahaki sefere bu fırsatı kaçırmayacağım.  :y25:

puysal

Teşekkürler bayanlar:) Biraz zayıflamaya ihtiyacım var:) yaklaık 20 kg kadar ;D

Tebessüm :)

Alıntı yapılan: puysal - 10 Temmuz , 2007, 08:36:41
Teşekkürler bayanlar:) Biraz zayıflamaya ihtiyacım var:) yaklaık 20 kg kadar ;D
pınarcım çok hoş ve çook tatlısın. :nazar: o kilolardan hiç bahsetme zira benim de dediğin kadar bir fazlam var :( neydim dememeli ne olcam demeli. 38 beden olduğum günleri özlüyoruuuummm. :(

Fatma-Ezgi Anna

yaaaaaaaaaaa cok kiskandim sizi yaaaaaaaaa  :'( 

umarim bizde sizinle bulusabiliriz kizimla,ama en önemlisi kalbler bir olsun degil miii  :opucuk:

hepinize kocaman bir  :nazar:

adalet

bulusmaniz super olmus hepiniz harika cikmissinz kocaman bir masallah devami gelir insallah bulusmanizin 

desree (Özlem)

Buluşmanız çok güzel olmuş, resimler süper :k06:
Pınar canım sende çok hoş bir bayanmışsın daha önce resmini görmemiştim benimde 20 kg vermem lazım :honk:

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

puysal

20 kilo yaaa.. Nasıl vereceğiz biz bu kiloları:)

Tebessüm :)

ღ°cerenay.♥.

kilo deyip yarama basmayın  :crybaby2:

evlendiğimde çok zayıftım,ilk çocukta kilom kaldı ama iyi geldi bana.
bazı kıyafetlerim oluyodu bazıları olmuyodu,umudumu kaybetmemiştim onları tekrar giyebilmek konusunda .
ama bu sefer çooook kilo aldım ve veremiyoruuuummm.
dün kalan umudumda bitti,
bi eski pantolonuma baktım bide kendime... :cildir: :cildir: :cildir:  :dontknow:

jbdun

ponçik

Jbdun seninde ellerine sağlık canım
iyiki de buluşmuşusuz ama işte vakit kısıtlı olunca doyamadık ki  :dontknow:
şöyle hep beraber 1 hafta tatil köyüne fılan gitsek tam süper olacak aslında  ;D
inşallah buluşmaların devamı gelir arkadaşlar  :hello2:
çocuklarla ilgili paylaşacağımız birçokkonu oldugu için arkadaşlıklarımız da uzun sürecek inşallah  :flowers:
hepinizi çok sevdim
:opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

puysal

Gonca düşünsene hepimizi bir arada hihihihi aklımda canlandırdığımda bile yoruluyorum :)

Bende hepinizi çok sevdim  :love9:

Umarım tekrar buluşuruz:)

Emine

Bütün analara, babalara, çiçeklere, böceğe ve Nayat' a maşallaaaah  :D  :nazar: Forumumuzun ilk buluşması olarak tarihe altın harflerle yazıldı adınız. Eğlenmenize çok sevindim  :nazar: