29 Nisan , 2024, 10:54:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Nedensiz İnfertelite!

Başlatan TURKUAZ, 24 Ocak , 2009, 21:32:18

« önceki - sonraki »

bade_01

Alıntı yapılan: TURKUAZ - 24 Ocak , 2009, 21:32:18
  Arkadaşlar 5 senelik evliyim,3 aşılama ve 2 tüp bebek tedavisi gördüm,Bunun yanında içmediğin bitki ,yemediğim ot kalmadı ve sonuç negatif.Sebebi bulunamıyor bizimnkinin.Aynı durumda olup tüp bebekle sonuç alan rakadaşlarla iletişime geçmeye ihtiyacım var,yaza 3.şansımı deneyeceğim,lütfen deneyimlerinizi paylaşın bu benim son şansım olabilir.Güvenebileceğim bir merkez bulmak istiyorum.İzmir yda  istanbul ,ankara olabilir.devlet yardımı hakkımızı bitirdik.cevaplarnızı beklyorummmmm
cnm üzüldüm kaç yaşındasın
herşey çok güzel olacak biliyorum

bez bebek

TURKUAZ BENEDE AYNI DERTTEN UMUT ARIYORUM.BENDE ÇATLATMA,AŞILAMA HEPSİ OLDU KENDİ HALİNE BIRAKILDIM AMA OLMADI.MAYIS AYINDA TEDAVİLERİME SON VERİLDİ.ARTIK TÜP BEBEK DEDİLER VE BENDE EURO FERTİNDE DR.HAKAN ÖZÖRNEKLE GÖRÜŞTÜK VE EKİM AYINDA TÜP BEBEK YAPMAYA KARAR VERDİK.DAHA SONRA BEKLEYİŞ EKİM AYI OLDU.EKİM AYINA KADAR ADETLERİMİ İZLEMEDİM KENDİ HALİNE BIRAKTIM VE EŞİMLE BİRLİKTE OLUKEN AKILIM HAMİLKE KALABİLİRİM DİYE CÜMLE GEÇİRMEDİM.VE TEMMUZ AYINDA ADET OLDUM VE 1 GÜN SÜRDÜ.DAHA SONRA GELMEDİ.ÖNEMSEMEDİM.HERHALDE BU AY BÖYLE OLUCAK DEDİM DR.SORDUM NORMAL DEDİ DAHA SONRA 10 GÜN SONRA GECE SANCIYLA KALKTIM.TUVALETE GİTTİM BİRAZ KANAMA OLDU KORTUM AMA NEYSE DEDDİM HERHALDE ADETTİMİN DEVAMI DEDİM ERTESİ GÜNÜ DR ARADIM BANA HEMEN BETA HCG BAKTIR.DEDİ VE SONUÇ POZİTİF ÇIKTI.AMA DR. 3.SONRA TEKRAR BAKALIM DEDİ VE TEKRAR TAHLİL YAPILDI.SONUÇ NEGATİFTİ ÇÜNKÜ BEBEĞİMİ DÜŞÜRMÜŞÜM.BU BANA ÇOK ACI VERDİ.SEN BEKLE TEDAVİ OL İLAÇLA AŞILAMAYLA VE TÜP BEBEK ZAMANINI BEKLERKEN HAMİLE KAL VE KAYBET ÇILDIRACAKTIM.AMA YÜCE RABBİME SIĞINDIM AKILIMA MUKAYET OL ALLAHIM DEDİM VE HALA PES ETMEDİM BUNDADA VARDIR BİR HAYIR DEDİM.O YÜZDEN PES ETMEYECEĞİZ HAYAT DEVAM EDİYOR.AZİMLE ÇABAYLA DUALARLA AYAKTA DURACAĞIZ BEBEKLERİMİZİ GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE KARŞILAYACAĞIZ O YÜZDEN HER ŞEY SABIRMIŞ SABIR HER KAPIYI AÇARMIŞ VE SABIRLA MUTLULUKLA SEVİNÇLE BEKLEYECEĞİZ.ARKADAŞIM KENDİNE İYİ BAK.HERŞEYDE BİR HYIR VARDIR.UMUT OLMASA O ZAMAN YAŞAMANIN NE ANLAMI VAR.

seca

canım ben de 2 tane tüp bebk yaptırdım olmadı aslında neden siz diye bir şiey olduğuna inanmıyorum bence en büyük neden var yüce alalh eğer rabbim ol dese olur amam alalh bizzi imtihandan geçiriyor tabi bu arada bu imtihanı geçeni ödüllendiriyor kimi tüp bebkle hamile kalıyor kimide tüp bebkle kalamayanlarda bekliyor alalh çok bekletmesin inşalalh mükafatlandırdığı kişilerden etsin tez zamanda bizede hayırlı evlet nasip etsin sizleri seviyorum bu dünya böyle gelmiş böyle gidiyor kimi çok çocuktan şikayetçi
kimide olmammasından alalhın düzenine akalımız almıyor belkide olmamması daha hayırlı ama biz insanlar bu dünyada her meyveden tatamak istiyoruz en kısa zamanda güzel haberlerinizi almak dileğiyle sizi en güveniler yere rabbime meanat ediyorum başınızı ağrıttıysam af ola içimde n gelelnleri paylaşmak istetdşm

мiŁenα.

benım arkadasımda yaptırdı....ılkı tutmadı 2.tuutu doguma 10 gun kala oldu....3.yaptırmayı dusunuyor ıns bu sefer olur kımseyı bos bırakmasın kucagını rabbım

:love9: :love7: :love9:

ozdemir

kızlar oncelikle hepinize kucak dolusu sevgiler..
ben normal yolla bıkac ay once hamile kaldım ancak dusuk yaptım sımdı de zamanın dolmasını beklıyorum.genelde ''dusuk yapıp zamanını bekleyenler'' sayfasında takılıyordum. bebek ozlemı cekmenın ne demek oldugunu en az sızın kadar ıyı bılıyorum. benım birinci dereceden yakınıma azosperm(hiç sperm yok) teshisi kondu. eside 34 yasındaydı. neyseki emin ellerle birlikte gecirdigi donemi kocaman bir pozitif sonucuyla atlatmış oldular. suan hamile ve ikiz olma ihtimalide cok yuksek. oyuzden umidinizi ASLA kesmeyin. en zor vakalar bile harika sonuclarla cıkıyor bu zorlu maratondan. ben hepinizin cok iyi bildigi bir hastanede calısıyorum. hicbirinizi simayen tanımasamda hepınız benım kader arkadasımsınız.. hepımız bebek hasretı cekıyoruz ve bu hasretın nedemek oldugunu cok ıyı bılıyoruz. herturlu sorusu olan varsa benim ozelime msj atsın.telefonumu yada maıl adresımı ancak ozelden verebilirim.indirim yapılmasını ve ılk gorusmenızın ucretsız olmasını saglarım.bırbırımıze yardımcı ve destek olmak ıcın bu sitede toplanıyoruz oyle degilmi..aramızdan birinin pozıtıf sonucla cıkması gerıde kalanlar ıcınde bır umut ısıgı olacak.. herkese seve seve sonuna kadar yardımcı olurum yeterki niyetlerimiz iyi olsun.

ozdemir

kızlar oncelikle hepinize kucak dolusu sevgiler..
ben normal yolla bıkac ay once hamile kaldım ancak dusuk yaptım sımdı de zamanın dolmasını beklıyorum.genelde ''dusuk yapıp zamanını bekleyenler'' sayfasında takılıyordum. bebek ozlemı cekmenın ne demek oldugunu en az sızın kadar ıyı bılıyorum. benım birinci dereceden yakınıma azosperm(hiç sperm yok) teshisi kondu. eside 34 yasındaydı. neyseki emin ellerle birlikte gecirdigi donemi kocaman bir pozitif sonucuyla atlatmış oldular. suan hamile ve ikiz olma ihtimalide cok yuksek. oyuzden umidinizi ASLA kesmeyin. en zor vakalar bile harika sonuclarla cıkıyor bu zorlu maratondan. ben hepinizin cok iyi bildigi bir hastanede calısıyorum. hicbirinizi simayen tanımasamda hepınız benım kader arkadasımsınız.. hepımız bebek hasretı cekıyoruz ve bu hasretın nedemek oldugunu cok ıyı bılıyoruz. herturlu sorusu olan varsa benim ozelime msj atsın.telefonumu yada maıl adresımı ancak ozelden verebilirim.indirim yapılmasını ve ılk gorusmenızın ucretsız olmasını saglarım.bırbırımıze yardımcı ve destek olmak ıcın bu sitede toplanıyoruz oyle degilmi..aramızdan birinin pozıtıf sonucla cıkması gerıde kalanlar ıcınde bır umut ısıgı olacak.. herkese seve seve sonuna kadar yardımcı olurum yeterki niyetlerimiz iyi olsun.