28 Mart , 2024, 18:57:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Güneş Koruyucu Krem

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 10 Haziran , 2007, 20:50:56

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ponçik

Ben kızımı güneşten korumak için vücut kremi aldım fakat sadece yüz için olan güneş koruyu kremlerden hangisini alacağıma karar veremedim

sizler güneş koruyucu yüz kremi olarak hangi markaları tercih ediyorsunuz  :sunny:

βαlκιz

eczaneden alıcam artık ne tavsiye ederlerse
arko güneş kremide alabilirm
dünde biyerde okmudum güneş kremi kullanmayın yazıyodu ama napcazz  :dontknow:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ponçik

güneş kremi kullanmayın mı diyordu  :honk: güneşin zararlı ışınlarından yavruları nasıl koruyacagız peki  :binkybaby:

βαlκιz

şimdi fox haberde söylüyolar yinee

Aytii

Aytii

Sebamed iyi diye biliyorum

onun günes kremleri olmasi lazim  :icon_scratch:

Demet_dk

BEN VÜCUT İÇİNDE ÜZ İÇİNDE GEÇEN YIL AYNI KREMİ KULLANDIM
NİVEA 50 FAKTÖR HİÇ Bİ SORUN YAŞAMADIK

ponçik

BIM mağazasında bu hafta Ambre Solaire marka güneş koruyucu ürünler varmış
bilgilerinize  :icon_thumright:

Shadowqueen

Merhaba arkadaşlar kızım Allah izin verirse 15 Temmuz da dünyaya gelecek, dışarı çıkartırken ve doktora götürürken sürmek için güneş kremi almak istiyorum ama hangi markayı almam gerektiğine karar veremedim. Tecrübesi ve bilgisi olanlar paylaşırsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler  :opucuk: :opucuk:

Shadowqueen

Sanırım kullanan ve tecrübesi olan yok  :dontknow: Bende araştırmalarım ve farklı yerlerdeki yorumlar doğruştusunda bu ürünü almaya karar verdim. Ayrıca bu sitede fiyatı 36.90 tl ve normal fiyatından 30 tl daha indirimli buldum ve deniz topu hediye ediyor  :k06: :k06:

http://urun.gittigidiyor.com/Chicco-Gunes-Kremi-Gunes-Sonrasi-Sutu-Deniz-Topu_W0QQidZZ40957904

βαlκιz

canım tavsiye bölümünde açıldı böyle konu bi bak ama yeni dogana sürülürmüki bilmem doktora sorar alırsın ben de daha almadım alıcam bu hafta

Shadowqueen

Tatlım yeni doğanın cildi hassas olduğu için her dışarı çıkarmada sürülmesi gerekiyormuş ondan alacağım. Ayrıca çok aradım ama bulamadım konuyu bakayım teşekkürler  :opucuk:

ponçik

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 23 Haziran , 2011, 10:01:36
Tatlım yeni doğanın cildi hassas olduğu için her dışarı çıkarmada sürülmesi gerekiyormuş ondan alacağım. Ayrıca çok aradım ama bulamadım konuyu bakayım teşekkürler  :opucuk:

konuları birleştirdim canım  :icon_thumright:
chicconun güneş koruyucu kremi 0+ olarak yenidoğanda kullanılabiliyor
Allah sağlıkla kucagına almak nasip etsin , seneye güneş kremini sürerken cup cup havuza girdigini de görürsün inşallah  :hello2:

iklima

yüzüm çok hassas güneşte  hemen kızarıyor,ben dorenin ürünü olan eveline marka koruyucuyu kullanıyorum
yakınlarıma da tedarik ettim hepsi çok memnun.
yalnız yüz için ayrı,vücut için ayrı ürün kullanmak daha etkili oluyor
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!