2006 Aralık- 2007 Ocak-Şubat doğumlular

Başlatan utku sahan, 08 Haziran , 2007, 22:28:52

« önceki - sonraki »

estim

ben toz olanını kullanmadım, ama sıvı olanını oğlumun eskiden yürüteç şimdide mama sandalyesine çevirdiğim yürüteçinin kumaş oturma bölümünü yıkarken kullanıyorum. yemek lekelerinin hepsini çıkardı şimdiye kadar  :icon_thumright:

Almiş'inAnniş'i

:-ooo
en kısa zamanda deneyeceğim, esincim çok sağol canuuuummmmmmmm  :opucuk:

bu arada yürüteci nasıl mama sandalyesine çevirdiğini merak ettim  :icon_scratch:

sibell&gökhan

REMZİYE bazı mama sandalyeleri yürüteçte olabiliyor büyük bebe mağzalarında bulabilirsin
bende sıvı koslayı deniyecem işallah işe yarar...sağol estim  :flowerbu sayfaya kimseler uğramıyor  :caca:

estim

sibelcim benimki o mama sandalyesi olan türden değil, normal bi yürüteç işte, ben oyuncaklarını çıkardım, önü kare tepsi gibi oldu, tekerleklerinide çıkardım, herhangi bi yere gidemesin diye  :laughing7: ayaklarını aşağı öne doğru uzatıyor, rahatlada oturup mamasını yiyor  :icon_thumright:  ;D

sibell&gökhan

Alıntı yapılan: estim - 05 Ekim , 2007, 16:29:18
sibelcim benimki o mama sandalyesi olan türden değil, normal bi yürüteç işte, ben oyuncaklarını çıkardım, önü kare tepsi gibi oldu, tekerleklerinide çıkardım, herhangi bi yere gidemesin diye  :laughing7: ayaklarını aşağı öne doğru uzatıyor, rahatlada oturup mamasını yiyor  :icon_thumright:  ;D
:-ooo :-ooo koptum ben burda estim çok güzel anlatmışsın iyi fikir ama vallahi okuyunca çok güldüm  :aferin: estim sana
:k06:

Almiş'inAnniş'i

esincim iyi fikir gibi görünüyor, bizde bazen ana kucağında bazen yürüteçte yiyoruz yoğurdumuzu falan ama çok pislik  :igrenc:
oturma yeri kumaş ve kaşıktan kaçıcam diye ağzını gidip oraya sürüyo  :cildir:

estim

05 Ekim , 2007, 18:04:14 #51 Son düzenlenme: 05 Ekim , 2007, 18:06:47 estim
oğlan büyüdüğü için sorun olmuyor artık, küçükkende ben kenarlara yedirmeden önce bi bez yapmıştım (kalın) onu koyuyordum arka ve kenarları kaplayacak gibi, yemekten sonrada yıka, as işlemi  ;) haftada 1 kerede oturma bölümü yıkıyordum, ne kadar bez koysamda içim rahat etmiyordu.

ben oğlanın park yatağınıda kosla ile yıkıyorum  ;D

Almiş'inAnniş'i

sibell&gökhan

ŞANSA ÇOK İNANIRIM GÖKHANIMDA ARALIK DOĞUMLU VE ÇOK ŞÜKÜRKİ DOĞUMUNDAN BU GÜNE KADAR ŞANSI HEP ÇOK İYİYDİ İŞALLAHDA SONSUZA KADARDA BÖYLE GİDER... :amin:
MUTLU OĞLUM BENİM  :love9:

Almiş'inAnniş'i

"FORUM HAKKINDAKİ ÖNERİLERİM" SAYFASINDA "YENİ YIL ÇEKİLİŞİ" BAŞLIĞI ALTINDA BEBEKLERİMİZ İÇİN HEDİYE ÇEKİLİŞİ YAPILIYOR. KATILMAK İSTEYENLER LÜTFEN LİSTEYE İSİM YAZDIRSINLAR....  :hello2:

ÇEKİLİŞTE HEDİYELERİN FİYAT ARALIĞI
TABAN: 12.50 YTL/5 GPB/7,33 €/10.40 $
TAVAN: 25 YTL/10 GPB/14,66 €/20.80 $

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,756.0.html   :icon_thumright:

sevda

Allah hepimizin bebeğini hem şansını hemde bahtını açık etsinnn... :amin: :nazar:

sevda

Kızlar bende bu yemek işlerinin ortalığı batıran şeyler olduğundan hem silinebilir hemde yıkanabilir bir mama sandalyesi almıştım rahatım o konuda yaniii ama hem çevredeki kirler hemde bebeğinizin üstündeki lekeler için kosla vanısh max diyorum denedim gerçektende daha önceden kalan lekeleri bile çıkardı tavsiye ederim... ;)

melisnaz

şubat bebişleri nerdesiniz???? :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

cute_00

beniim  bebeğim  şubat  bebişi  değil ama....senin bebeğin çok  tatlı  maşallah... :nazar:  :nazar: söylemek  istediim...allah  analı   babalı  büyütsüün...boncuk  gözlüü... :opucuk:

melisnaz

Alıntı yapılan: cute_00 - 09 Aralık , 2007, 17:42:32
beniim  bebeğim  şubat  bebişi  değil ama....senin bebeğin çok  tatlı  maşallah... :nazar:  :nazar: söylemek  istediim...allah  analı   babalı  büyütsüün...boncuk  gözlüü... :opucuk:

çok teşekkür ederiz :muzz:
günlüğümüzede bekleriz :flowers: :love9: :love9:

[eklenti yönetici tarafından silindi]