2006 Aralık- 2007 Ocak-Şubat doğumlular

Başlatan utku sahan, 08 Haziran , 2007, 22:28:52

« önceki - sonraki »

sibell&gökhan

SAYFANIZ HAYIRLI OLSUN  :flowers:
ooo burda herkes birbirini çok iyi tanıyor heralde işallah bizde vakit buldukça sayfanıza uğrayacağız benimde bugün 9.ayını saat 15,35 te biterecek gökhan özen adında bir kuzum var  :k06: yani 29.12.2006 tarihinde dünyaya merhaba dedik paşamla anne adı:sibel baba adı:tuncer kocaeli / izmit yarışmacı arkadaşlara başarılar dileriz abartık mı kızlar  :k06:
tekrar hayırlı uğurlu olsun güzel paylaşımlar işallahh :amin:

**sevim**

iyi aksmlar
bahar`cim sezen`cim hic ugramiyorsunuz :director:
sibel hosgeldin aramiza.benim oglan da 13 aralik`ta dogdu.oglunun ikinci ismi mi ozen yoksa soyismi mi?bizim bi akrabanin da soyismi ergen.kizlari da GULBEN ERGEN oldu :k06:
biz birbirimizi diger forumdan taniyoruz canim.
insallah yakinda sayfamiza katilim artar.
herkese sevgiler
sevim

Almiş'inAnniş'i

selam kızlaaaaarrrrrrrrrrr  :hello:

aramıza yeni gelen anneler ve tatlı bebişleri hoşgelmişler   :hello2:  :flowers:

st9tr

Geldimmm geldimmm. Eşimle olan bilgisayar kavgalarımız  :caca: yüzünden 2 gündür pek uğrayamadım. Kısmet bu güneymiş ama bakıyorum Baharda kayıp. Annesine kaçtı galiba.
  Biz idare ediyoruz uyku üzerine çalışmalara devam yeni yöntem uyansada 4 saate 1 emziriyorum 2 gecedir diğer zamanlar kucağıma alıp yeniden uyutuyorum . 1 hafta deneyeceğim bakalım işe yarayacak mı.
Bu arada ben yoğurt konusunda yeni bişi deniyorum Kayra'nın yoğurtlarını activa, vb. türde olan yoğuttan mayaladım bi arkadaştan daha sağlıklı olduğunu duymuştum. Çok şükür tuttu.
  Bizim klasik günlük öğünlerimiz şöyle (07-00 )sabah kahvaltı - (10)meyve- (12-1)çorba-(3-4) yoğurt-(6) çorba ( çok az içtiği için akşam bidaha çorba veriyorum ) (8)mama .

Almiş'inAnniş'i

FORUM HAKKINDA ÖNERİLERİM BAŞLIĞINDA "YENİ YIL ÇEKİLİŞİ " BAŞLIĞINI ZİYARET EDİN LÜTFEEEENNNNN!!!    :hello2:

**sevim**

selam kizlar
bahar`cim annesine mi gitti acaba???
sezen`cim ben yogurt mayalamiyorum.benim oglan yogurtu pek sevmiyor zaten ama guvenilir markalarin meyveli yogurtllarindan aliyorum onlari yiyor.
benim oglan bayagi bi hareketli bugunlerde.koltuklardan ordan burdan tutunarak gidiyor.ellerini salip 3  4 saniye ayakta kaliyor.sonra da yavasca dizlerini bukup yere oturuyor.
opuyorum minislerinizi ve sizi :opucuk:

sibell&gökhan

sevimcim hoşbulduk canım soyadı özen  ;) ama ben şarkıcı g.özen e uyduğu için koymadım tamamen tesadüf benim kendi dr.um adı kendilerini çok seviyorum çok iyi bir insan mesleğindede çok başarılı aramızda çok iyi bir diyolaog var hani derler ya ismin çok önemi varmış sevdiğimiz kişilerin adlarını koyarsak gelecekleride onlarınki gibi olurmuş  :) işallah benim oğlumda dr.amcası gibi başarılı hastaları tarafından sevilen bi dr.olur  :amin: öyle işte sevimcim bakalım kısmet... :k06:

**sevim**

eeee hani nerelerdesiniz???? :caca:
kimse ugramiyor mu bu sayfaya? :-\
sibel`cim evet guzel bi secim olmus.tesaduf te iyi :icon_thumright:
insallah gokhan da doktor amcasi gibi olur :amin:
ya kizlar toplanalim artik.kimse olmayinca paylasim da olmuyor.
ama bahar`cigim malatya`daymis.donunce gelir o buraya.inci prensesi ve seni cok opuyorum canim.
sezen`cim yakisiklimin resimlerinden bi tane koysana buraya :)
kendinize iyi bakin.
sevgiler

sibell&gökhan

evet malesef kimseler yokkk
:director: alooooooooooooooo

Almiş'inAnniş'i

tecrubeli anneler  :opucuk:
söyleyin bakalım bu kıyafetlerdeki lekeler nasıl çıkıyooooooooooo  :cildir:
ay emzirmek gibisi var mı ya, nerden çıktı bu ek gıdaya geçiş, her yer battı  :cussing:

sibell&gökhan

MİNTAXLA CANIM MİNTAXLA, MİNTAXLA CANIM MİNTAXLA  :k06:
AYNI DERTDEN BİZDE ŞİKAYETÇİYİZ CANIM BAZI DETERJANLARA GÖRE ARİEL DAHA İYİ ÇIKARTIYOR AMA RENKLERİNİDE ÇOK SOLDURUYO BENDE KOSLA LEKE ÇIKARTICI ALACAM DENİYECEZ BAKALIM MAMA LEKELERİ ÇIKIYODA MEYVE SULARI LEKELERİ MALESEF ÇOK ZOR OLUYO BİR YÖNTEMİNİ BULURSAN SENDE BİZE YAZ EMİİ RAZİ...

st9tr

Almiş'inAnniş'i

sağol sibel çok yardımcı oldun  :aferin:  :cildir:
kosla tozişe yaramıyo, ben denedim, sıvısını  dene de sende bana haber ver  :director:

Alıntı yapılan: st9tr - 04 Ekim , 2007, 17:33:06
Sıvı deterjan denediniz mi?
sıvı deterjan tam olarak hangi marka?  :icon_scratch:

estim

ben omo kullanıyorum, bide baby yumuşatıcı. çoğunlukla lekeler çıktı ama çok zor lekeler içinde kosla action sıvı, lekeden eser kalmıyor  ;D :k06:

Almiş'inAnniş'i

koslanın sıvısı toz olanından daha mı iyi çıkarıyo lekekiiiiii  :director: