2006 Aralık- 2007 Ocak-Şubat doğumlular

Başlatan utku sahan, 08 Haziran , 2007, 22:28:52

« önceki - sonraki »

utku sahan

08 Haziran , 2007, 22:28:52 Son düzenlenme: 28 Haziran , 2010, 18:53:56 Emine
 :nazar: bu ayda dogan bebekler sanslı oluyor

Almiş'inAnniş'i

allah bebeklerimizin bahtını açık etsin, gülen yüzleri solmasın inşaallah bende aralık doğumluyum ve böyle sağlıklı bir bebeğim olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum canım.  :D

inci bhr

:)
ARALIK 2006, OCAK - ŞUBAT 2007 DOĞUMLULARIN SAYFASI YOK MUU???

inci bhr

anlaşıldı, buralara aralık ocak şubat bebişleri uğramayalı uzun zaman olmuş. bir ara site yeni açıldığında diğer forumdan birkaç arkadaş doğum sonrası bölümü açmışlardı bizim aylar için. ama çok ihmal etmişiz buraları. ben davetiye bastırayım en iyisi..

gelen olmazsa ben de arada bir kasım 06 taraflarına, arada bir de mart 07 taraflarına uğrarım artık  :D

adalet

bahar sayfaniz hayirli olsun sen gel diyer kizlarda gelir bende sevime soylerim  :k06:oda gelir
olmaza bizim sayfaya gel bekleriz  :flowers:

inci bhr

teşekkrüler adalet, ben de davet etmeye başladım yavaş yavaş, toparlanırız sanırım yakında. dediğim gibi olmazsa sizlerin daimi misafiri olurum ben de  ;)

keremin annesi esra

biz de geldik oğluşumla :hello2: bahar teyzemizin davetine icabet ettik. hayırlı olsun efendim.. güzel muhabbetler dilerim.  :)

Emine

"Sayfanız hayırlı olsun güzel muhabbetlerle dolsun" ramazan geldi böyle oldu mani şeklinde konuşur oldum  :ehi:

inci bhr

teşekkürler emine

hoşgeldin esra, biraz çoğunluk sağlasak burada güzel muhabbetler yapacağız inşallah

jbdun

st9tr

Biste geldik minik böcüşümle İnci ve Kerem'i :opucuk:. Bundan sonra burdayız. Huzurlu bir ortam diliyorum. :aferin:

jbdun

inci bhr

sezenciğim hoşgeldiniz canım. bakalım, buradan mı devam edeceğiz acaba. aslında aklıma başka bir fikir düştü şu sıralar ama zor ve uzun bir uğraş, vakit ayırabilir miyim bilmiyorum..

bir forum sitesi kurasım geldi, şöyle birlikte şekillendirebileceğimiz. eşimin aklını çelebilirsem yaptırabilirim, ama yardımlarınızı esirgememelisiniz siz de. zor ve küçük bir ihtimal yine de.

biz buraya ağırlık verelim şimdilik  :D

Almiş'inAnniş'i

:wav:sayfanız hayırlı olsun  :wav:
üzülme baharcım biz seni yalnız bırakmayız  :opucuk:
bu arada
:occasion16:İNCİ HANIMIN 8. AYI BİTMİŞ  :occasion16:

**sevim**

selamlar kizlar
bu ilk mesajim :hello2:
adalet`i taniyorum.arada bi bu forumdan bahsediyordu ama ben vakitsizlikten katilamiyordum.
insallah guzel paylasimlarimiz olur. :amin:
hepinizi ve kuzucuklarinizi opuyorum :opucuk:
bahar burda misin??