BEN DE BEBEĞİMİ KAYBETTİM

Başlatan betüs26, 20 Ocak , 2009, 22:46:02

« önceki - sonraki »

mami2009

Betüscüm haklisin korkmakla,bende ilk testi yaptigimda hemen gitmicem doktora demistim ama dayanamadim.Kaybettigim Bebegimde bende cok ama cok hevesliydim ve cok fazla üstüne düsmüstüm,simdikinde daha temkinli davraniyorum ve cok fazla düsünmüyorum.gelisi güzel olsun.
Kalp atislari 6nci haftadan itibaren görülüyor benim bildigim,bir hafta falan bekle o zaman.

mami2009

Bu arada betüs seni cokkk iyi anliyorum  ben ya.Ayni aci,ayni korku! Ama Insallah hersey cok güzel olcakk.

Angel

mami2009  canim benim dogum tarihim eylulun 9 unda insallah Allah izin verirse  .Evet cok yakiniz 5 gunumuz var arada  :nazar:   rabbim hayirlisiyla kavustursun bizi  yavrumuzla insallah

sena

betüşcüm rabbim gönlüne göre verdi gördünmü gözün aydın çok sevindim
inşaallah kucağına almayı da nasip eder yüce allahım   :amin:

bencede fazla üzerine düşme bu sefer sakınan göze çöp batar misali biraz daha sakin davranmaya çalış allaha emanet birşey olmaz  :amin:  :amin:  :amin:

:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: betüs26 - 27 Ocak , 2009, 17:20:04
kızlar eveeeeeeeeeet hamileyim şükürler olsun

betüş cüm yeni görüyorum canım hayırlı olsun.umarım bu sefer ikimizde sorunsuz bir şekilde dünyaya getitiriiz yavrularımızı :amin: :amin:

betüs26

sena sağol canım allaha şükür dualarımızı kabul etti inşallah sağlıklı sıhhatli dünyaya getirmeyide nasip eder oldukça sakinim hatta şu an inanamıyorum hala

betüs26

sağol beyaz kelebek  inşallah canım bunun için dua edelim her zaman seninki kaç aylıktı

betüs26

mami 2009 insan korkuyu üstünden atamıyor  bir süre tabi ,ben şuan adapte olamadım canım ama allah izin verirse birazdaha bekliycem doktor için yaşayan anlar ancak ama hem çok dikkatli hem çok rahat olmak istiyorum hayırlısı bakalım öpüyorum

betüs26

sağol myhope allaha şükür hamileyim evet bitanem demek ki üzüntüyü ve sevinci arkası arkasına yaşadın üzüntün içinde sevincin içinde duyarlılığın için sağol

myhope

Alıntı yapılan: betüs26 - 29 Ocak , 2009, 23:54:28
sağol myhope allaha şükür hamileyim evet bitanem demek ki üzüntüyü ve sevinci arkası arkasına yaşadın üzüntün içinde sevincin içinde duyarlılığın için sağol
Bu forum bunun için canımcım ;anlayış,hoşgörü,sevgi,paylaşım,üzüntü,sevinç,.................Dilerim hep güzel haberler paylaşırız.Hamilenin duası kabul olur kız!Dua et bizlere de biz de hamiş olalım :binkybaby:

jbdun

betüş çok sevindim, Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip eder inşallah :amin:

se__vil

arkaşlar aranıza yeni katıldım 1 sene içinde 2kere kürtaj oldum 2.sini 2 gün oldu daha olalı doktor iğne vurcaz göbeğinden diyor bidaki gebelikte çok kötü bi duygu allah kimseye vermesin ve neden olduğunu bilmiyorum yok sorun diyorlarçok kötüyüm sizlerle konuşmak dertleşmek istedim lütfen cevap bekliyorum

betüs26

hoşgeldin canım aramıza daha sonra yazıcam oky

мiŁenα.

canım uzuldum yaaa dertlesmek sohbet etmek ıstersen bız burdayız :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

se__vil

birkaç gündür giriyorum açılmıyo neden anlamadım sorun vardı heralde arkadaşlar isim olarak yazarsınız sevinirim çünkü uzun oldu girmem bulamıyorum bana ne yazıldı