27 Nisan , 2024, 19:40:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

elif_06 Nihayet Doğum Yapıyor...

Başlatan (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯), 20 Ocak , 2009, 19:40:10

« önceki - sonraki »

Angel

insallah sorun yasamaz  :amin:    ya birde su var elif arkadasimiz 20 kilodan fazla almistiya     :hungry:    iste onlar hep sut olucak insallah   :amin:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

amanınnnn bide kilolar vardı dimi angel sende neleri getiryon aklımıza. elifi aradım tekrar haber almak için açmadı belki uyuyordur diye fazla çaldırmadım bende bebiş doğmamak için gösterdiği inadı uyumamak içinde gösteriyosa işi zor vallahi
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

Angel

:ehi: :ehi:  benim aklimdan hicbirsey cikmaz canim    :nazar:    bende kizimda 20 kilodan fazla aldigim icin ondan biliyorum  insallah hep sut olur butun kilolar fazlada kilo kaldigini sanmiyorum cok capuk vericek o kilolari insallah    :amin:

insallah uyuku problemi cekmiyordur yaa Allah yardimcisi olsun  annesi yaninda herhalde  ozaman ici rahat olur  birez uzanip kestirebilir. benim dogumum geldi aklima nekadarda yorulmustum dogumda tam bir ay kendime gelemedigdim surekli uyumak isterdim. Allah yardimcisi olsun     :amin:

Alıntı yapılan: Angel - 22 Ocak , 2009, 12:49:50
:ehi: :ehi:  benim aklimdan hicbirsey cikmaz canim    :nazar:    bende kizimda 20 kilodan fazla aldigim icin ondan biliyorum  insallah hep sut olur butun kilolar fazlada kilo kaldigini sanmiyorum cok capuk vericek o kilolari insallah    :amin:

insallah uyuku problemi cekmiyordur yaa Allah yardimcisi olsun  annesi yaninda herhalde  ozaman ici rahat olur  birez uzanip kestirebilir. benim dogumum geldi aklima nekadarda yorulmustum dogumda tam bir ay kendime gelemedigdim surekli uyumak isterdim. Allah yardimcisi olsun     :amin:

amiiinnnn canım. işte seninde dediğin gibi annesi yanında olduğundan şanslı yalnız değil en azından. Senin 2. bebiş sanırım allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.

Angel

Amin canim saol Allah olmayanlarada versin insallah     :amin:

**yeliz**

ay bugün ne güzel haberlerle karşılaşıyorum insanında keyfi yerine geliyo  valla oooh sanki ben hiç doğurmayacağm düşüncesine kapıldm ama onun yerinde olmayıda isterim ne yalan söyleyeyim allaha şükür sorunsuz atlatmış yaradan mevlam onlara hep beraber uzun mutlu bir ömür verir inşallah çok  geçmiş olsun  elifcim

Alıntı yapılan: **yeliz** - 22 Ocak , 2009, 13:28:12
ay bugün ne güzel haberlerle karşılaşıyorum insanında keyfi yerine geliyo  valla oooh sanki ben hiç doğurmayacağm düşüncesine kapıldm ama onun yerinde olmayıda isterim ne yalan söyleyeyim allaha şükür sorunsuz atlatmış yaradan mevlam onlara hep beraber uzun mutlu bir ömür verir inşallah çok  geçmiş olsun  elifcim

yok canım sorunsuz olmadı 2 gün çok çekti kız valla. Ama sağlıkla aldıya sonunda kucağına allaha şükür

Angel

ismini ne koydu biliyormusun canim   :D

bilmiyorum canım aradım ama cevap vermedi telefona onlarıda gelince kendi anlatsın zaten. İlk defa anne oldu herşeyini ben anlattım  :honk:

Angel

canim keske senin kadar dusunceli bir arkadasimiz olsaydi  elif cok sansli bu konuda  sen o heyecani yasiyorsun ne guzel  heyecanini bizimle paylasiyorsun elifte geldiginde  anneligin nasil bir duygu oldugunu anlaticak    ;)

Alıntı yapılan: Angel - 22 Ocak , 2009, 14:07:02
canim keske senin kadar dusunceli bir arkadasimiz olsaydi  elif cok sansli bu konuda  sen o heyecani yasiyorsun ne guzel  heyecanini bizimle paylasiyorsun elifte geldiginde  anneligin nasil bir duygu oldugunu anlaticak    ;)

evet elifle daha önceden takıldığımız bi forumdan tanışıyoruz biz o ankarada ben istanbul ama çok sevdim elifi ben

tubis

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

elif bebeğini aldı kucağına demek ohh kurtarmış  valla  darısı bana ve diğer hamişlerin başına  :amin: :amin: :amin: :amin:

handan

elifcim Allah sağlıkla büyütmeni nasip etsin yavrunu  :amin:
uğur getirsin yuvana inşallah   :amin:

Ecrin57

elif  gecmis olsun karnindaki yavrunu kucagina almissin ne guzel mis kokusunu duymussundurr
allah anali babali saglikli bir omur versin insallah
bu nazar boncuklarida melegimize gelsin  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ayy bide bebişi görebilsek çatlıyom meraktan