ask herşeyi affedermi???

Başlatan nermin, 20 Ocak , 2009, 18:40:33

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

ama affeden var ....kendı yatagında yakalayıp affeden komsumuzu bılıyorum ...

rabbım yasatmasın 3 cocoukları var :y25:

:love9: :love7: :love9:

bebişim06

hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

asla affetmez affedenlerde muhakkak bi nedeni vardır parasız ğidicek yeri yok vs...
affedenlerin bile içinde ona karşı olan sevgisi çok azalır
benim babam annemi aldatmış hemide kendi yataklarında kaçarak evlendiği için dedmlere söleyememiş hala aklın gelince annem çok kötü olur ki kaç senelr geçmiş üstündeno ğünleri hayal mayal hatırlıyorum çok kötü  :crybaby2: :crybaby2:

babam birara pazarçılık yaptı müşterilerinden biri eline parayı verirken aline dokunuyormuş varklı dokunuş tabi gözüne bakmalar falan birğün parayı verirken kagıtta vermiş ev adresi  :violent1: :violent1: :BangHead:

babam evine ğitmiş tam zile basıcak dönmüş geri anneme anlatır şimdi yeminle aklıma sen geldin yapamadım seni çok seviyorum yapmıcam diye tabi bu uzun yıllar oluyor liseye giderken babmı ben çok işlettim annemle iş birliği yaparak
babamda tık yok tu gerçekten adam olmuş dedik annemle ikimiz  :ehi: şimdi öle bi sorun yok allhtan  :amin:

GüzeLCe

ya belki gidecek baska yeri yok ne anne ne baba  :dontknow:
3 tane cocuk onlar için katlanmak zorundadır  :dontknow:
çocuqum yok ama onun için hersey katlanılacaqını düşünüyorum
dün işe gelmeden önce hatifoğlunu dinledim bi bayan canlı tel baqlandı 25 yasında 1 kız annesi ...
hayat kadınıymış kendisi iilk eşi çok eziyet etmiş .çok yerde calışmış çok şeylere maruz kalmış
annem öldü .annemle babam ayrıydı babamla görüşmüyorum .sahip çıkıcak kimse yok dedi
peki sonuç böle olsa iimi
yasamayan bilmez diye düşünüyorum :icon_thumright:
Rabbim kimseyede yasatmasın  :amin:

..BahaR●●

aşk herşeyi afetmemeli bence
büyük konuşmuyorum eşim beni aldatsa onu afetmezdim
ama arkamda annem babam var onlara omuzumu rahatca yaslayabilirim
cocuğum olsada acımazdım
1 kere yapan herzaman yapar.......

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

tamm baharımda bir kere yapan herzamn yapmaz diye düşünüyorum bazıalrı 1kere yapınca çok pişmanlık duyar ve geri dönebilir arsız olanlar devamını getirir ama eş duyunca affederse nasılsa affediyor diye bir daha yapar  :icon_scratch: