27 Nisan , 2024, 18:23:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MerVe_ 'nin bebeği vefat etmiş

Başlatan ..eLif.., 16 Ocak , 2009, 18:31:05

« önceki - sonraki »

sibel28

Rabbim sana sabır versin...inşallah sana şefaatci olur...

sena

mervecim başın sağolsun rabbim duyduğun acıyı hafifletecek sabrı ve gücü versin canım söyleyecek kelimeleri seçerken bile zorlanıyorum bu dünyada bu şekilde sınandığımızı düşünüyorum inşallah ahirette şefaatcin olacak yavrun büyük geçmiş olsun birtanem  :opucuk:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

ALLAH SABRINI ESİRGEMEZİN ÜZERİNDENN, HAYATTAKİ GERÇEKLER NE KADAR ACI... :y25:
RABBİM EN YAKIN ZAMANDA EVLAT SAHİBİ OLMANI NASİP ETSİN...  :amin: O BİR MELEK O ARTIK CENNETTE OYNUYCAKK..

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

servem

mami2009

ALLAH SABIR VERSIN CNM,bende gecirdim ayni aciyi suan ne desek bos ama ben hep sunlari düsünerek ayakta kaldim; er yada gec onlar bizi bekliyor olucak,hemde en sevimli halleriyle.Cennet Bahcesinde Hz.Sahra nin terbiyesi altinda olcaklar ve bizi kordon baglariyla Cennetlerine cekecekler,buda her kula nasip olmaz.ALLAH GÜC KUVVET VERSIN!
ALLAH kucagimiza aldiktan sonra acilarini göstermesin. 

neslihan

Amin Yarabbim Amin.Acı gösterdiğine de sabrını versin inşallah :amin:

DENİZLİ

:love9: COK GECMİŞ OLSUN KARDEŞİM.ÖBÜR DÜNYADA ŞEFAATÇİN OLUR İNŞALLAH.ALLAH SABIR VERSİN. :amin: :amin: :amin:

Ecrin57

basin sag olsun canim allah sabrini versin

sen cok yuce bir annesin melegin seni bekliyorr unutma annesi sefatcin olacak annnesi allah sabrini versin canim :amin:

dualarim seninle ve kucuk meleginle :amin: :amin:

begüm

kızlar bana neden yazmıyorsunuzz :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :violent1: :violent1:

zelis

basin sagolsun arkadasim , Allah sabir versin ......................
cok zor , gercekten cok zor ,,,,,,,,,,
ne diyecegimi bilemiyorum ....

betüs26

mervecim aynı acıyı 26 ağustosta yaşadım hemde o kadar korkarken normal doğum yaptırdılar bana sunni sancıyla 16 saat feryat ettim bebeğim neden beni bıraktın diye ağladım saatlerce ağrım ise felaketti düşün doğurdum beni bayıltılar ve eşime teslim etmişler eve geldiğimde doğumdan sonra olan tüm şeyleri yaşadım sütüm geldi hapla kestiler neler çektim ama sabaha kadar o sancıyı çekerken allaha hep tövbe ettim sanki o günü allah bana bi fırsat vermişti sürekli dua ama sesli sesli ağlayarak sancım çooooooook kötü ve uzun sürdü ama doğumum çok kolay oldu allahım yardım etti allah sonrası içinde yardım edicek dua et bitanem seni o kadar iyi anlıyorum ki bir an bile aklımdan çıkmamıştı ben doktorumu değiştirdim ama allah doğmasına izin vermediyse doktor neyapabili ki bunlar bahane bizim bebişlerimizin melek olmasını istedi rabbim bunu ilk başlarda kabullenmek istemiyo insan  ama sonra çok farklı düşünüceksin eşine deste ol onlar çok etkileniyo ama erkek oldukları için bizim gibi olamıyorlar birbirinize herzamankinden daha sıkı sarılın allah sabır versin geçmiş olsun diğer kelimeyi kullanmak istemiyorum güçlü ol lütfeeeeeeeeeen :'(neden benim bebeğim allahım deme sakın

aslım

canım başınız sağolsun nedenir bilemiyorum Allah sabır versin ben böyle şeyler duyunca inanın çok üzülüyorum Allah bidaha yaşatmasın  :amin:

Ecrin57

canim ne soylene bilir bilmiyorum cok zor bir durum ama allah sabrini versin  insalah

bu arada betus 26 sabrina ve gucune hayran kaldim cok olgun dusuncelisin cok guclu bir annesin sen canim
allah sabrinizi versin insalah

cok guzel anlatmissin canim isyankar olmadan  cok taktir ettim seni

yasadiklariniz hicde kolay bir durum degil ama sizler gercek melek anneleriniz :flowers: :flowers:

betüs26

ecrin57 ya sizlerde öylesiniz bunu hissediyorum beni ve diğer arkadalarımızı anlamaya çalışıyor ve varlığınızı hissettiriyorsunuz çok sağolun merve hastanede mi hala sezeryanla mı oldu bilmediğim için soruyorum ona destek olmayı çok isterim

sesedo-98

merve evinde canım kendini toparlamış tabi her ne kadar bana toparladım dese de insan hemencecik toparlanamıyor .. Allah ın verdigi emaneti tekrar Allah ın aldıgını biliyor ve bu inançla sabır gösteriyor yoksa dayanmak çok zorrrr...

Allah sana da sabırlar versin canım