27 Nisan , 2024, 19:42:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

rejene kullanan var mi

Başlatan oglusum, 04 Ocak , 2009, 18:06:54

« önceki - sonraki »

seyhan

merhaba canım
oğlum iyi işte teyzesi yaramazlık peşinde sürekli
kendi kendine ayağa kalkıyo sonra ellerini bırakıyo düşüyo
bi de diş sıkıntımız var çokkkkk :cildir:
bir ayda 4 tane diş birden çıktı
ben de hasta oldun otobüste üşüttüm galiba
öle ya işte yuvarlanıp gidiyoruz işte
sen nasılsın kızımız nasıl bi yaramazlık yok inş :amin:

Ecrin57

gecmis olsun canim ya dort dis masllah ama yavrumada agir gelmistir annesi kolay degil canim sanada cok gecmis olsun

ozlemistik senide kayboldun baya bi  ama iyimissin cok sukur

fotonda cok guzel valla fizigin gayet duzgun seyhancim ya ben sen gibi olabilsem ooooooooo
valla benim gobek kalici galiba

bu ara cok rahatsiz ediyo beni bende mekik cekmeye basladim amam insallah devam ettire bilirim farkini gorurum ya

kizimda rahatsiz  ya anlamadigim bir huysuzlugu var dunden beri suan uyuyo ama her an uyanabilir agliyo devamli
dun gee fitil atti oyle rahat uyudu birazz

bende onunla ilgileniyorumm

cok az uyuyo bu gun kisa kisa 15 dakika uyuyuo aglayarak uyaniyo bir yeri agriyor ama anlayamadim cok uzuluyorum ya insallah gecer benim yavrum cok uslu bir bebektiii :amin: :amin: :amin:

boyle yapmazdi hic :amin: :amin: :amin:insallah gecer

sende kendine iyi bak canim arada gel ozletme
suan nerdesin annenlerdemi sin :dontknow:

seyhan

canım benim çok geçmiş olsun
ecrin kaç aylıktı canım belki diş sancısıdır
diş ağrısı olunca bebekler uykudan ağlayarak uyanıyo
sağol canım ben de şu an sadece göbeğimden şikayetçiyim
baya düzeldi ama yine de çatlaklarım var işte onlara üzülüyorum
ya bi de annemlere gittiğimde annem çok kızdı yemiyosun sütün olmuyo ye dedi bayağı da kızdı :caca:
ben de şimdi yiyorum hiç bişeyi ayırt etmiyorum sanki daha da zayıfladım yiyerek :hungry:
ama çok daha hareketliyim eskisine oranla :occasion14:
çünkü kaan sürekli yaramazlık peşinde ben de onun peşinde :occasion14: :occasion14:
ondan heralde kilo almıyorum
birkaç gün oldu evime geldim :laughing7:
sen de sezeryanlıydın değil mi canım mekik çekerken ameliyatın acımıyor mu
ben daha cesaret edemedim mekik çekmeye korkuyorum :honk:
aslında kaan on aylık oldu yani ama işte korkaklık benimkisi :y25:

Ecrin57

sagol seyhan ya kizim iste 5 aylik olacak 2 hafta sonra cok huysuz oldu insallah duzelirr

uzulme catlaklara annesi mis gibi bir oglun var deger onlar herseyee  uzulme bence

elindeki varligin guzelligin izleri onlar ben cok begendim fotonu valla genc kiz gibisin

sut icin ye canim  ac kalma yiyerek kilo vermek te mumkun

az ve sik ye ama ben tika basa doyuruyorum kendimi

eskidenkendimi frenleyebiliyordum ama simdi emziririken oyle ac oluyorum ki ecrini emziriyoru hemen sonra yiyecek bir sey ariyorum azim dilim kuruyo o yuzdende sutte iyi oluyo buir ara kesilcek gibi oldu cok korkmustumm

tek icmekle sut olmuyoo bende daha cok kesiliyo yememninde faydasi cok

kendime teselli veriyorum :ehi: :ehi:

oh kaanin sayesinde verdin kilolari zaten fazla kilon yoktu ben hep seni boyle hatirliyom eski fotolarindanda

ya mekik cekerken cok abartmiyorumm az az bbasladim ama bu iki gundur yokk yani yapamiyorum firsat yok benim minikten

az aypmaya basladigim icin bir aci hissetmedim ama ertesi gun kaslarim acimisti biraz baldirlardada

ama yapamadim  gene kaldi planli programli olamiyorum ya hersey ecrine gore ayarli hayatimizda valla

bence sana gerak yok benim gobegim 5 aylik halim gibi ayni kaldi tasiyo bosey giyince eski dumduz gobek yok anacimmmm

sezeryanda bir yil diyorlar ama senin cabuk cekilmi bendce

ya ben veremiycem kaliba cok taktim bu ara bu gobegee istediklerimi giyemiyorum yauzuluyorumm
esim cok iyisin  diyo belli degilmis dogum ettigim ona gore daha beterleri var seningorunumunde bir sey yok diyo birde balik eti seviyo oyuzdennnnn bana moral veriyo :love7: :love7:

seyhan

canım benim çok şanslısın sen o zaman
ne güzel eşin balık etli seviyormuş
benim eşim kiloyu hiç sevmez
tahta gibi olsam bayılır yani
şu fashıon tv deki yabancı mankenler varya tahta gibi onlara bayılıyo
basen  kalça fln hiç istemez
hani derler ya yemeğin salçalısı fln ona katılmıyo işte
neyseki bu aralar iyiyiz biraz ayrı kaldık ya onun etkisi galiba
zayıfladın fln diyo yalandan da olsa moral veriyo işte

Ecrin57

ya esim seyiyorda birde ben sevsem ben sevmiyorum kiloyuu

zayifken hareket etmesi daha guzel egilipp kalkiyon kus gibi  :k06:

artik mankende olamayiz cunku biz annne olduk o da bir gercek esim sag olsun hep sen anne oldun diyo  olucak okadar abartma iyisin diyo sag olsun ama ben rahatsiz oluyorum

iyi canim tekiy olun bayada ayri kaldiniz galiba sen o zamandan beri annnedeysen uzun gibi geldi bana benimki kesinlikle o kadar izin vermezdi esin de super bu yonden gonderiyoo bizimki hic ayri kalamazz bir yerde yatiya kalamam yani  beraber heryere gideriz ayri  gitmek yok bizde yaww
nisanliyken onun pazarligini yapardi benimki benlen her zaman heryere bensiz hic bir yere derdi kalici birakmam derdi

aynida devam  :k06:

esin zayiflamissin diyomuss bak sen istedigi gibi sin demekki  suan insallah daha da guzel olur canim hersey :opucuk:

seyhan

canım benim
çok teşekkür ederim :opucuk:
ailem çok özlemişti ben de dayanamadım artık eşimle ailemin arasında kalmıştım göndermiyodu eşim beni
dayanamadım eşimle konuştum çok üzüldüğümü söyledim ağladım fln işte o da bana kıyamadı yolladı
bir aydan biraz fazla kaldım
babam izin alamadı ben de çocukla tek başıma otobüste gelemem diye erkek kardeşimin okul tatilini beklemek zorunda kaldım
öle uzadı işte biraz
eşim 6 kilo vermiş çok zayıflamış :sad1:
ama bu ayrılıklar çok iyi oluyo kesinlikle :icon_thumright:

Ecrin57

valla dogru diyosun ayriliklar sonrasi  guzel olmali bende bunu hastane sonrasi yasadim  bir o zaman ayri kaldimmm

yazikk kiz adami kurutmusun hasretinden :ehi: :ehi:

ama iliskiniz acisindanda yaradi demissin cok sevindimm :opucuk:

SAGEOUS

ben hamileliğimde kullandım ama hiç işe yaramadı çok aşırı çatlağım var :crybaby2: