29 Nisan , 2024, 15:06:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğumdan Sonra Adet Süreci ??

Başlatan nagihan, 02 Haziran , 2007, 19:08:11

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: susanna - 05 Şubat , 2012, 23:38:51
kizlar ya ben son 10-15 gundur inanilmaz bi stres icindeyim kafayi yicem hersey batiyo durup durup ciglik atasim geliyo  :cildir:
4.5 ay oldu dogum yapali ne gelen ver ne giden acaba bu gerginlik adet olmadigim icinmi  ??? :icon_pale:
sezencim o yeni annelerde oluyo bende oyleyim uykusuzluk yorgunluktan oluyo hep tabiki adet olunca rahatliyo biraz insan ama problemin bu oldugunu sanmiyorum ben  :'( :'(

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

susanna

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 05 Şubat , 2012, 23:46:47
kizlar ya ben son 10-15 gundur inanilmaz bi stres icindeyim kafayi yicem hersey batiyo durup durup ciglik atasim geliyo  :cildir:
4.5 ay oldu dogum yapali ne gelen ver ne giden acaba bu gerginlik adet olmadigim icinmi  ??? :icon_pale:
sezencim o yeni annelerde oluyo bende oyleyim uykusuzluk yorgunluktan oluyo hep tabiki adet olunca rahatliyo biraz insan ama problemin bu oldugunu sanmiyorum ben  :'( :'(
aynurum zeynep asel oyle uslu bi cocuk ki massallah  :nazar: uykusunuda duzene soktuk sukurler olsun  :nazar: yani uykusuzluk gibi bi sorunum yok sukurler olsun
bu stres durumunun neden oldugunu bir bilsem bir anlasam  :cildir: sagligimda bozulucaak diye korkuyorum fissur sorunu, bas agrilari var zaten bide uzerine gerginlik eklendi  :BangHead:

hamilelikten once bir gun bile adetim gecikmediki ondanmi degilmi bileyim  :dontknow:

KONYALI

sezencım ne kadar uyusanda, normal hayatımıza dönmedık ki..suan bakmakla yukumlu oldugun ve kendıne ayıracagın vaktın hemen hemen hepsını çalan mınık bir hırsız var hayatında..aynısı benım..bende cok gergınımkı benımkının uyku duzenıde yok dusun yaniiii sinirimi...dişlerimi sıkıp allahta sabır ve selamet dılıyorum sürekli...

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: susanna - 06 Şubat , 2012, 00:23:19
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 05 Şubat , 2012, 23:46:47
aynurum zeynep asel oyle uslu bi cocuk ki massallah  :nazar: uykusunuda duzene soktuk sukurler olsun  :nazar: yani uykusuzluk gibi bi sorunum yok sukurler olsun
bu stres durumunun neden oldugunu bir bilsem bir anlasam  :cildir: sagligimda bozulucaak diye korkuyorum fissur sorunu, bas agrilari var zaten bide uzerine gerginlik eklendi  :BangHead:

hamilelikten once bir gun bile adetim gecikmediki ondanmi degilmi bileyim  :dontknow:
masallah aselime  :nazar: :nazar:
canim belkide vucudunu en iyi sen tanirsin insallah cok yakinda adet oluruz belki benimkide ondandir  :icon_scratch: ama yok benim stresim azra yuzunden  :caca: :caca: ben cok leke gordum ama olmadim  :(

KONYALI

benımde kasımda öle bır lekelenme oldu sonra tırtttt...beklıyorum ama gelmıyor

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: KONYALI - 06 Şubat , 2012, 01:56:07
benımde kasımda öle bır lekelenme oldu sonra tırtttt...beklıyorum ama gelmıyor
cok nazlilar cokkk  :cussing: :cussing:

KONYALI

sorma ama yeterrrrrrr....önceden adet olmaktan nefret ederdım..şimdi olamamaktan :k06: :k06: :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: KONYALI - 06 Şubat , 2012, 01:58:43
sorma ama yeterrrrrrr....önceden adet olmaktan nefret ederdım..şimdi olamamaktan :k06: :k06: :k06:
evet canim ya kizimda iki aylikken sippppp diye gelmisti  :k06: :k06: ama daha cok kilo almistim tanker olmustum  :ehi: afedersin hep tatli seyler yiyesim geliyodu kilo veremiyodum bence simdi daha cok veriyorum  :laughing7: :laughing7:

KONYALI

ahhhh sımdı o tanker benım cnm yaaaa.................
ben tam 22 kılo aldım ve 13 u gıttı henuz...48 kılo evlendım..hamıle kalırken 62,5 kıloydum..suan 71 kıloyum..sanırım sonumu ıyı gormuyorum :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: KONYALI - 06 Şubat , 2012, 02:05:20
ahhhh sımdı o tanker benım cnm yaaaa.................
ben tam 22 kılo aldım ve 13 u gıttı henuz...48 kılo evlendım..hamıle kalırken 62,5 kıloydum..suan 71 kıloyum..sanırım sonumu ıyı gormuyorum :k06:
cnm bende evlenirken 45 kiloydum  :k06: iki hamileligimdede 55 kilo civarina hamile kaldim kizimda 13 kilo almistim cok zor vermistim  :-\
ama oglumda sadece 7 kilo aldim dogumda 9 kilo verdim ve iki kilo daha vermisim kendiliginden gidiyor niyese oglum iyi geldi bana kilo verdiriyo emzirirken kizimin tersi  :k06: :k06: kizimda emzirirken cok almistim cooooooookk  :sad1:

simurg01985

Uf bende adet olamadım aynı bende de bi sinir  stres anlatamam kafayı yemek üzeryim inanın.Benim kızında düzeni belli değil özellikle geceleri sık sık mamaya kalkar oldu uykusuzluk bi yandan kış mevsimi bi yandan inanın bunaldım ..Bide ben emzirmiyorum zart mama yap zurt mama yap gecenin bi vaktinde ufffffffffffff :-ooo 
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

susanna

kizlar bu ay sonunda tr ye gidicem kadin doguma gidicem sorcam ne bu bole bi kurcalasin baksin bakalim assagi mahallenin falina  :k06:
falimda adet nezaman cikacak  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: susanna - 06 Şubat , 2012, 23:27:56
kizlar bu ay sonunda tr ye gidicem kadin doguma gidicem sorcam ne bu bole bi kurcalasin baksin bakalim assagi mahallenin falina  :k06:
falimda adet nezaman cikacak  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
bende mart basi trdayim  :hieyt: :hieyt:
bende spiral taktiracam ozelde  :laughing7:

tulayysl

aynur adet oldun mu sen sonundaaa

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: tulayysl - 07 Şubat , 2012, 11:13:29
aynur adet oldun mu sen sonundaaa
olmadim canim ya  :(  lekede gormuyorum artik  gelen giden yok  :'(