29 Nisan , 2024, 19:14:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğumdan Sonra Adet Süreci ??

Başlatan nagihan, 02 Haziran , 2007, 19:08:11

« önceki - sonraki »

susanna

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 10 Ocak , 2012, 14:05:07
Alıntı yapılan: susanna - 10 Ocak , 2012, 14:01:25
bende daha gelen giden yok sukur  :k06: :hieyt: ama 3-5 gundur adet olucakmisim gibi kasiklarimda agri var olmam inallah bebegim daha cok kucuukk

bebeğin küçüklüğüyle ne ilgisi var kız  :icon_scratch:
yaa adet olan herkes sutum azaldi diyo  :dontknow: benim zaten az  ???

susanna

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 10 Ocak , 2012, 18:54:30
yaaaaaaaaaaa cildircam hep leke hep leke bi adet olamadim yahu  :'( :'( ustelik adet sancilarimda oluyo gelmiyo pek nazli  :sad1:
aynurum nezamandan beri suruyo bu lekelenmeler lohasaliktan beri ilkmi oluyo ???

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: susanna - 11 Ocak , 2012, 02:07:36
yaaaaaaaaaaa cildircam hep leke hep leke bi adet olamadim yahu  :'( :'( ustelik adet sancilarimda oluyo gelmiyo pek nazli  :sad1:
aynurum nezamandan beri suruyo bu lekelenmeler lohasaliktan beri ilkmi oluyo ???
cnm iki haftadir ya  :sad1: bi tanesi baya yogun ve coktu hatta ama devam etmiyo  :( niye boyle oluyo azrada ikibucuk asylikken tam adet olmustum bu oyle degil  :icon_scratch:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

susanna

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 11 Ocak , 2012, 02:12:32
Alıntı yapılan: susanna - 11 Ocak , 2012, 02:07:36
cnm iki haftadir ya  :sad1: bi tanesi baya yogun ve coktu hatta ama devam etmiyo  :( niye boyle oluyo azrada ikibucuk asylikken tam adet olmustum bu oyle degil  :icon_scratch:
kirkin ciktitan sonra doktora gorundunmu ???

tulayysl

sonunda dört ay yirmi gün sonra adet oldum kızlar. Kac gun surecek tabi o da merak konusu

yellowrose

ben hala olmadım  :sad1:
üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum  :dontknow:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

Aytii

kızlar bünye meselesiymiş bu sütün olup olmaması

kimisi adet olup sütü şakır şakır akıyomuş

benimde adetim her ay uğruyor sağolsun ama sütüm az yani

yapçek bişi yok  :suclu:

...ŞehzadEfe...

ben oldum sagolsun beni bırakmıyor reglim her ay ugruyor bari günlerini degiştirseydi yine 7 gün sürüyorr  :cildir: :cildir: bide benimde sütümü azaltıyor özellikle o 7 gün daha da az geliyor  :honk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

izemsevi

1 agustosta doğum yaptım 35 gün kanamam oldu ilk 20gün baya yoğundu son 15 gün azaldı sonra gidiş o gidiş bir daha olmadım 6ay bitti bugün kahve leke vardı okadar ne olcak bu işin sonu bilmiyorum

SABIRTAŞI

BEN TAM 2.AYIM DOLDU O GÜN ADET OLDUM VE ÇOK FECİ SANCIM OLDU BİR GÜN...... ÖNCE BÖYLE FAZLA OLMAZDI.....ACABA BU DOĞUMDAN SONRA SANCILI MI OLACAK HEP  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

tgbybr

kızlar ben 9 aydır adet olmadım. merakla bekliyorum ne zaman olcam??

°•.ℓανιηуα.•°

benim de 3 gün sonra 8. ay dolacak ve hala olmadım  :sad1:

°•.ℓανιηуα.•°

bu arada kızlar adet olanların sütü azalıyo olayı doğru değil bence.

ablam adet olmuş. ama sütü şakır şakır akıyomuş  :dontknow:  :nazar:

Lă_Tăhzen!

Adet'in gelmesiyle sütün azalmasının hiç bi alakası  yok ben 1 yılın sonunda gördum adet adet gördukten sonra da öncesinde nasılsa öyleydi çok iyi sütüm oldu Maşallah.... Ama malesef kuzum doymadan bıraktırmak zorunda kaldım  :sad1:

susanna

kizlar ya ben son 10-15 gundur inanilmaz bi stres icindeyim kafayi yicem hersey batiyo durup durup ciglik atasim geliyo  :cildir:
4.5 ay oldu dogum yapali ne gelen ver ne giden acaba bu gerginlik adet olmadigim icinmi  ??? :icon_pale: