Doğumdan Sonra Adet Süreci ??

Başlatan nagihan, 02 Haziran , 2007, 19:08:11

« önceki - sonraki »

Balböceği

Ben ne zaman adet olacam acaba   :dontknow:

gulsahcr

Benim kızmda 11 şubatta 3 aylık oluyor  ve bende hala adet olmadım. bir de ben sezeryan oldum doğumdan sonra bir hafta içinde 6 kilo verdim. Başka da gram bile veremedim. 8 kilo fazlam var, adet olduktan sonra mı gidiyor kilolar acaba....

Lă_Tăhzen!

benım kız 9.ayına gırcek ben bile olmadım daha  :sad1:

Balböceği

fıstık

Demet_dk

fıstık

EVET VALLA 15 AY EMZİRDİM BÖYLE OLDU

2 YAŞINA KADAR EMZİRSEM KAÇ AY OLURDU ALLAH BİLİR :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

test yaptım on gün önce negatif çıktı ama 20 gün falan geçti hala adet olmadım dün saglık ocagında kan wrdim bugün sonucu alıcam...
eşimle konuştum çok üzgündüm hamileysem nolucak dedim...
oda allaha şükredicez dedi şaşırdım niyee dedim...
onca insan ugraşırken çocuk die rabbim 2. yi layık görmüş wermiş bize şükretmek düşer...
oglum dogdu kendi dükkanımızı açtık bundada inş ewimizi alırız nasibiyle gelir sende üzülme wardır bundada bi hayır dedi...
içim daha rahat dogru rabbim hiçbişeyi durduk yere wermez wardır bundada bi hayır...
sonucu alınca yazarım hakkımıza hayırlısı :amin: :amin: :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

CANIM HAKKINIZDA NE HAYIRLIYSA O NASIP OLSUN INSALLAH  :amin: :amin:

Angel

esin cok dogru soylesmis busra vardir bundada bir hayir .hadi hayirli haberlerini bekliyoruz 

ยรlคภ๓คz göภlüm

eşin güzel söylemiş, hakkınızda hayırlı olan gerçekleşsin

derbeder

Alıntı yapılan: ❤B♥Ü♥Ş♥R♥A❤ - 04 Şubat , 2011, 02:21:56
test yaptım on gün önce negatif çıktı ama 20 gün falan geçti hala adet olmadım dün saglık ocagında kan wrdim bugün sonucu alıcam...
eşimle konuştum çok üzgündüm hamileysem nolucak dedim...
oda allaha şükredicez dedi şaşırdım niyee dedim...
onca insan ugraşırken çocuk die rabbim 2. yi layık görmüş wermiş bize şükretmek düşer...
oglum dogdu kendi dükkanımızı açtık bundada inş ewimizi alırız nasibiyle gelir sende üzülme wardır bundada bi hayır dedi...
içim daha rahat dogru rabbim hiçbişeyi durduk yere wermez wardır bundada bi hayır...
sonucu alınca yazarım hakkımıza hayırlısı :amin: :amin: :amin: :amin:

bencede esin dogru demis canim. nasib kismet hersey. sIkma canini varsa yiyecek ekmegi suyu gelir yeni bir yavrucak. yoksa zamani degilse zaten gelmez canim benim  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

kızlar kan testinin sonucunu aldım negatif çıktı ama haala adet olmadım...
10gün sonra tekrar test yaptırıcam sonra spiral taktırcam...bidaha böyle bi stres yaşamak istemiyorum..

derbeder

canim benim hakkinda hayirlisi olsun. suanda belkide stres yaptigindan dolayi olmuyorsundur. inan hamilelik gibi oluyor bazen adet olma isi, beklemedigin anda geliyor  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!