2005 bebişleri..

Başlatan ÇİTLENBİK, 12 Ocak , 2007, 14:21:18

« önceki - sonraki »

ÇİTLENBİK

12 Ocak , 2007, 14:21:18 Son düzenlenme: 13 Ocak , 2007, 11:05:04 ÇİTLENBİK
merhabalar.benim 3 mayıs 2005 oğumlu bir oğlum var adı ömer faruk namı diğer..
kral faruk..
bebişlerimizin ortak paydalarını burada paylaşacak arkadaşlar varmı acep..

pınar

selam çitlenbik
Benim kızım 08 ekim 2005 doğumlu adı Naz. Kral faruk ve seninle tanıştığımıza memnun olduk.Sen bana göre daha tecrübeli bir annesin öğreneceğim çok şey olacak. sevgiler

ÇİTLENBİK

nihayet 2005 doğumlu bir bebiş bulduk.
hoşgeldin pınar hoşgeldin naz bebek..
tecrübelerimizi palaşabileceğimiz byle bir forum sayfasının olması çok güzel.
ufacık bir faydam bile olsa ne mutlu bana derim.
çokda mutlu olurum.
hayat bir tecrübe bende senden neler öğreneceğim kimbilir..
güzel kızımız yüremeye başladımı annesi..

ÖZLEM

MERHABA
BENDE 14,04,2005 DOĞUMLUYUM.ADIM EYLÜL NİSA RESİM YAPMAKTAN, DANS ETMEKTEN,SAKIZ ÇİĞNEMEKTEN,YAPBOZ YAPMAKTAN, BİRİSİNİN BANA RESİMLİ HİKAYELER ANLATMASINDAN HOŞLANIYORUM

[eklenti yönetici tarafından silindi]

İYİ Kİ VARSIN BİRİCİK KIZIM

ÇİTLENBİK

eylül nisacım hoşgeldin.
bakıyorumda abla olmuş nelerde öğrenmişsin.
aferin sana..

Emine

Ne tatlı bir kız Eylül Nisa maşallahhhh tütütütü  :love7:

minekavlak

sayfanız büyümeye başlıyo yasemin.maşallah bebeklerimize.hepsi birbirinden şeker.. :love1:kral faruk en büyükleri şimdilik dimi :icon_thumright:?şu kızlara abilik yaparsın artık. :laughing7:

ÖZLEM

teşekkür ederiz.
bütün bebişler güzeldir.

ÇİTLENBİK

sayfamız şenleniyor işte..
minecim ablamız var eylül nisa ablamız..
küçükte olsak abilik yaparız elbet..
kızlar hizaya geçin bakeeeeeeeem.. :suclu:

minekavlak

pınar

Hoşgeldin Eylül Nisacım ne güzel marifetlerin var öyle kocaman aferin sana :hello2:
Çitlenbik, bu arada adın yasemin sanırım Naz yaşını doldurur doldurmaz yürümeye başladı teyzesi, şimdide koşuyor:) Azı dişlerimiz çıkmaya başladı. Biraz bunun sıkıntısını yaşıyoruz.

Bu arada sayfanın şimdilik en küçüğü olarak Eylül Nisa ablamızı ve kral faruk abimizi kocaman öpüyorum.

ÖZLEM

TEŞEKKÜR EDERİZ.BİZDE ABLA OLARAK HEPİNİZİ ÖPÜYORUZ.
:hello:

ÖZLEM

TUVALETE ALIŞAN BEBİŞLERİNİZ VARMI?NASIL ALIŞTIRDINIZ?NİSAN MAYIS GİBİ ALIŞTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM

ÇİTLENBİK

herkese merhabalar.
özlemcim bende alıştırmayı istiyorum ama havalar çok soğuk bahar ayları daha ideal bencede,
bakalım bizi neler bekliyor...
nazcım geçmiş olsun bebeğim bizede aynı sıkıntı yaşanıyor azıların biri çıkmaan öteki sinyal veriyor,
e tabi doğal olarakta eller hep ağızda,huzursuzluk veiştahsızlıkta cabası..
bizde ablalarımızı ve kardeşlerimizi kocemen öpüyoruz..
tabi teyzoşlarımızıda..

bebitom

20 Ocak , 2007, 18:41:31 #14 Son düzenlenme: 20 Ocak , 2007, 18:44:07 bebitom
mrb arkadaşlar bende buraya geldim oğlum 2004 30 aralıkta doğdu ama kimlikte 1 ocak yazıyo bana 2005 daha yakın olduğu için buraya geldim oğlumun adı berat yasemincim faruğun yerini aldıık formun en büyük abisi biz olduk
buarada biz bezi bırakalı nerdeyse 3 ay olucak kendi istemedi bende bıraktırdım hem gece hem gündüz aynı anda bıraktı ve kasımda bıraktı eviniz kaloriferliyse ve bezi istemiyosa bence bıraktırabilirsiniz hem baharda daha çok dışarı çıkıldığından daha zor olur diye düşünüyorum çünkü biz evde pek oturmayızda kışın pek çıkmadığımızdan çabuk alıştı darısı başınıza inşallah
zeynep_berat