28 Nisan , 2024, 17:51:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ARKADAŞLAR HAMİLEYİM

Başlatan azra35, 01 Ocak , 2009, 17:29:08

« önceki - sonraki »

azra35

sağolun arkadaslar Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin. bugün tahlil sonuçlarını almaya gittim anlamadığım bir sürü terim var ama hepsi iyi cıktı 15 gün sonra kontrole gidecegiz :nazar: :nazar:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

hadi tekrar hayırlı olsun cnm
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

azra35

saol canım umarım bundan sonra herşey böyle yolunda gider amin

zola

arkadaşım şimdi gördüm ve öyle sevindim ki anlatamam.Hayırlı olsun.Güzel bir gebelik geçirirsin inşallah.Hayırlısıyla kucağına alırsın.Bizlerede dua etmeyi unutma ne olur?Kaç aydır düşünüyordunuz?Ne kadarlık evlisin?Bilgi verebilir misin?

sekaya

2 gün internete girmedim neler neler olmuş ya....... tebrik ederim canım rabbim hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin sana da bizlere de......

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: sekaya - 03 Ocak , 2009, 01:31:42
2 gün internete girmedim neler neler olmuş ya....... tebrik ederim canım rabbim hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin sana da bizlere de......

sekaya cım gördün mü bizim listeden 1 kişi hamiş artık.  :occasion5:  :occasion5: darısı başımıza
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

sekaya

sekaya cım gördün mü bizim listeden 1 kişi hamiş artık.  :occasion5:  :occasion5: darısı başımıza
[/quote]

evet canım ya ne güzel bak yeni yılın ilk günü hamile olduğunu öğrendi darısı bizimde başımıza olsun inşallah.

azra35

Alıntı yapılan: zola - 03 Ocak , 2009, 00:41:33
arkadaşım şimdi gördüm ve öyle sevindim ki anlatamam.Hayırlı olsun.Güzel bir gebelik geçirirsin inşallah.Hayırlısıyla kucağına alırsın.Bizlerede dua etmeyi unutma ne olur?Kaç aydır düşünüyordunuz?Ne kadarlık evlisin?Bilgi verebilir misin?
2 aydır düşünüyoruz 2. ayımda hamile kaldım 5 aylık evliyiz umarım herşey yolunda gider darısı başına :amin: :amin: :amin:

azra35

Alıntı yapılan: shekerkiz - 03 Ocak , 2009, 01:41:37
Alıntı yapılan: sekaya - 03 Ocak , 2009, 01:31:42

aminnn

sibel28

rabbim kucagına almayı nasip etsin..

azra35

efsane

RABBIM SAGLIKLI HAYIRLI EVLAT NASIP ETSIN CANIM KOLAY BI HAMISLIK GECIRIRSIN INSEALLAH :amin: :amin: :amin:

myhope

Canım benim hayırlı uğurlu olsun inşallah.Darısı başımıza.(Amin)

azra35

Alıntı yapılan: myhope - 04 Ocak , 2009, 04:30:05
Canım benim hayırlı uğurlu olsun inşallah.Darısı başımıza.(Amin)
inşallah canım aminnnn

aslım

:flowers:Azracım çok tebrik ederim hayırlısı olsun Allah tamamını erdirsin inşallah çok sevindim inşallah darısı tüm isteyenlere canım :nazar: