27 Nisan , 2024, 17:45:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Karbonatla Hamilelik Testi

Başlatan pinar79, 01 Ocak , 2009, 13:00:55

« önceki - sonraki »

❤ հმzεlἶო ❤

ben denedim hamile oldugum halde kabarmadi dibe coktu :binkybaby:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

crazy for babies

kabartma tozu kullansak da oluomuymuş :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

NESLİİİ

heeeee ben denedim foşur foşur kabardı valla.evde karbonat yoktu onu denedim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi:

dolunayyyyy

Alıntı yapılan: NESLİHAN FİLİZ - 15 Mart , 2010, 22:42:19
heeeee ben denedim foşur foşur kabardı valla.evde karbonat yoktu onu denedim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi:
yalanmıymıs acaba.gercekten varmı boyle bısey

NESLİİİ

tabi ki yok böyle bişey.doğru olsaydı hamilelerin ve hamile olmayanların sonucu aynı çıkardı ama herkesin farklı çıkıyo işte.

fındık kurdu

kızlar bana da çok mantıksız geliyodu ama 2 gün önce yaptım beyaz beyaz köpürdü. ve dün hamile olduğumu öğrendim. ama herkeste farklı sonuçlar verebilir tabi ,tıbbi bi açıklaması varmıdır bilmiyorum.artık gerisi size kalmış

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

arkadaşlar kabarma idrardaki asitten kaynaklanıyo sanırım.herkesin idararındaki asit de aynı değildir yani...

Wunsch

Katılıyorum olabilir....
2 gün önce yapmıştım, köpürdü ki ben daha hamile değilim ya da henüz haberdar değilim...
Bugün yaptım kabarmadı...
değişebiliyor.
Eşim de denedi güvenilirliğinden emin olmak için onda da kabardı...
Bence bu güvenmemiz gerekir. Bizi yanıltabilir...

AyNi

eşin de hamile o zaman  :k06: :toothy10: çok güldüm yaaa  :ehi:

bende kabarmadı, ama önemsememem gerekiyor galiba o zaman  :laughing7:

Balböceği

hahahaha esindemi denedi kiz ne deyim sana  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

kaya0016

meraba ben yeniyim ikinci bebeyi istiyoz her ay hamileyim sanıyom sonra sonuç yok çamaşır suyunu denedim bende köpürdü eşimde köpürmedi geçen ay kesin hamileyim dedim ama yok bence onlar yalan inşallah isteyen herkeze çocuk versin yaradan

hümeyra_t_e

ben yapıyım bakim bu testi köpürcek mi eğer doğruysa köpürmesi lazım :) köpürürse haber veririm doğruluğu kanıtlanır :k06:

beren naz

ben çok önce denemiştim ama köpürmemişti dibine çökmüştü karbonat zaten de hiç hamile kalamadım ki :y25:

bebişim6161

arkadaslar bu konu daha önceden açılmıstı googleye karbonatla gebelik testi yazıldığında karsına çıkıyo bide orayı okuyunzaten bebeğim onlişne sitesinde açılmıs bu site bende ozaman lar ilgimi çekmişti okumustum denemek istedim hamile olmadığım halde köpürmüştü ama üstüne aylar geçti hala bişi göremedik neden se :laughing7:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

karbonatı bılmem ama limon testını yapmıştım ben dogru cıkmıstı :) idrarın içine limonu sıkıyorsunuz 10 dk fılan bekledıkten snr lımonun puturlerı dibe cokuyorsa hamılelık var bende çökmüştü ama tabı olay asidik bir olay herkese göre değişebilir..