27 Nisan , 2024, 16:05:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Karbonatla Hamilelik Testi

Başlatan pinar79, 01 Ocak , 2009, 13:00:55

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

bende ınanmıyorummmm...

kesınlıkleeee :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

valla hec duymamistim ne ilgin cbende yapacam kesin ama hamis kalirsam :ehi:

beren naz

hepimiz bebk istiyoruz yani az  da olsa hepimizin her ay gebe olma ihtimali var bence herkes denesin günü gelenler hemdoğruluğunu anlarız hemde doktordan önce öğreniriz :k06:

akideciknane

Alıntı yapılan: beren naz - 04 Ekim , 2009, 21:57:28
hepimiz bebk istiyoruz yani az  da olsa hepimizin her ay gebe olma ihtimali var bence herkes denesin günü gelenler hemdoğruluğunu anlarız hemde doktordan önce öğreniriz :k06:

yaptım köpürdü bakalım doğrumu 10 güne öğreniriz zaten bana herşey bende varmış gibi geliyor ama annelik içgüdüsü dersen kendimi öyle hissetmeye başladım karnımda şişdi neden onu bilemem ya çok yemekden çünkü hayatımda yemediğim kadar yiyorum ya nedense

akideciknane

ne kadar zormuş ya böyle beklemk tuttumu oldu mu olmadı mı delircem allahım ne olur gelsin ve olsun ailede herkes 2 aydır alican aşağı alican yukarı Allahım dualarımı kabul etsin

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ıns hamıssındır canım evet beklemek cok zor allah yardımcımız olsun bebek yapana kadar sıtresden hasda olcaz :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

akideciknane

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AskMeleqi]ღ ♥ღ - 04 Ekim , 2009, 22:36:24
ıns hamıssındır canım evet beklemek cok zor allah yardımcımız olsun bebek yapana kadar sıtresden hasda olcaz :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ya haklısın inan yaşda geç olunca daha bir pipirik oluyorsun gerçi çok yeni evliyim 15 ağustosda evlendim ama hep aceleciyizdir ya biz geç yaparız herşeyi çabuk olsun isteriz beklediğimiizi inşalah yanılmıyorumdur.eğer vücudumu tanıyorsam ve hamilelik psikozuna girmediysem ve hissediyorsam Allahımda dualarımı kabul ettiyse geliyordur bebişim

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: akideciknane - 04 Ekim , 2009, 23:00:07

ya haklısın inan yaşda geç olunca daha bir pipirik oluyorsun gerçi çok yeni evliyim 15 ağustosda evlendim ama hep aceleciyizdir ya biz geç yaparız herşeyi çabuk olsun isteriz beklediğimiizi inşalah yanılmıyorumdur.eğer vücudumu tanıyorsam ve hamilelik psikozuna girmediysem ve hissediyorsam Allahımda dualarımı kabul ettiyse geliyordur bebişim

sen daha yenı evlısın ben kendımı dıyodum sen bendende yenısın kız bukadar stres yapma yasın kackı sorun olmassa ???
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

akideciknane

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AskMeleqi]ღ ♥ღ - 04 Ekim , 2009, 23:03:54
Alıntı yapılan: akideciknane - 04 Ekim , 2009, 23:00:07

sen daha yenı evlısın ben kendımı dıyodum sen bendende yenısın kız bukadar stres yapma yasın kackı sorun olmassa ???
benim yaşım 39 eşimde 45 iş güç hayat kariyer derken ve hiç evlenmeyi düşünmezken hemencik evlendim birnda eşimi çok seviyorum ve ondan bir çocuğumun keşke olsa 2 tane olmasını isterim.

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ıns olur canım benım kuzenım 45 yasında evlendı ılk aydan hamıs kaldı ıns senınde olur ama bu kadar stres yapma bence ben cok yaptım ınsanı cok etkılıyo   :y25:

akideciknane

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AskMeleqi]ღ ♥ღ - 04 Ekim , 2009, 23:13:54
ıns olur canım benım kuzenım 45 yasında evlendı ılk aydan hamıs kaldı ıns senınde olur ama bu kadar stres yapma bence ben cok yaptım ınsanı cok etkılıyo   :y25:

doğru haklısın inşallah cnm ya allah hepimize çabucak versin

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ebruli.

kızlar bende hep yapardım bu testi ama sonuç hep hüsran olurdu.üstelik fokur fokur kabardığı halde. :'( çok umut bağlamayın bu teste olurmu. :opucuk:

ŞÜKÜRLER OLSUN KAVUŞTURANA...<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=ebru&year=2010&month=5&day=30&babycount=2"; type="application/x-shockwave-flash" wmode="

мiŁenα.

bu tstın guvenırlık payı %0000 ınanmayın arkadaslar

:love9: :love7: :love9:

cumbba

Günayddınnnn kızlarrrrr :opucuk: :opucuk:

Bence karbonat testi tamamiyle yanlış. İdrar zaten asidik, ister istemez karbonatla fokurdar, doğruluk payı sıfır bence. Bu teste sakınnnn güvenmeyin derim. Herşeyin hayırlısı olsun inş. Bu ay inş. Allahım hamiş patlaması olur. :amin: :amin: :amin: :amin: