Karbonatla Hamilelik Testi

Başlatan pinar79, 01 Ocak , 2009, 13:00:55

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

bu gece aglamak ıstıyorummm :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

:love9: :love7: :love9:

KATYUSA

ağlama bebem yaaa kıyamam sananaa

мiŁenα.

banene  aglıcamm morelım bozukk :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

KATYUSA

rahatlıycaksan ağla bebemmmm ozaman

мiŁenα.

KATYUSA

YETER ÇOK AĞLADIN OKADAR DA DEMEDİMMMM

мiŁenα.

bu gece ne oldu bana bılmıyorumm......ıcımıııı yakann bı duygu varr.... yaaa okadar cok ıstedıgım ıcınmı olmuyor anlamadımm.....rabbım yalvarıyorum banada bı bebıs ver 21 ay bekledımmm daha beklemeye mecalım kalmadı....gel bana bsbısım kokunu ıcıme cekımm... o mınıcık  ellerını opımmm...sana sıkı sıkı sarılımmm ..... ayyy bu akasam kotuyum yaaaa :y25: :y25:

ebuş

KIZLAR BENCE BU TEST HICBIRSEYE YARAMIYOR BEN ONCE ESIME YAPTIRDIM ONUNKI KOPURDU SONRA BEN YAPTIM BENIMKI KOPURMEDI.BU DOĞRULTUDA BENIM HAMILE OLMA DURUMUM YOK KGALIBA KOCAM HAMILEEE :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

Pınar86

Alıntı yapılan: ebruvolkan - 05 Mayıs , 2009, 13:23:58
KIZLAR BENCE BU TEST HICBIRSEYE YARAMIYOR BEN ONCE ESIME YAPTIRDIM ONUNKI KOPURDU SONRA BEN YAPTIM BENIMKI KOPURMEDI.BU DOĞRULTUDA BENIM HAMILE OLMA DURUMUM YOK KGALIBA KOCAM HAMILEEE :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ay cok güldüm ya :) Sen cok yaşa emi : :ehi:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

KATYUSA

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ebruvolkan - 05 Mayıs , 2009, 13:23:58
bende koptum yaaaaaaaaaaa :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:ilahi ebruvolkan
can dediklerim....

hanne

BENDE BEBİŞ İSTİYORUMMMMMM... BU AY ÜMİTLİYDİM AMA OLMADI HEPİMİZ DUA EDELİM BİRBİRİMİZE KIZLAR... ALLAH KİMSEYE YOKLUĞUNU YAŞATMASIN...

almira85

arkadaşlar ben sırf meraktan yaptım bu testi ve kabardı gerçekten karbonat  :D  benim adetim de 5 gün geçti göğüs ağrılarım sızlamalarım var kasıklarıma ağrı giriyor bazen özellikle bacaklarım çok yoruluyor 2 haftadır aşırı acıkıyorum ve halsizim bende inşallah bu test doğrudur da hamileyimdir idrar testi için bi kaç gün daha bekliycez dedik eşimle  :love3:  o yüzden bekliyorum olmazsa da olmasın ama sağlıklı sıhhatli olsunda varsın geç olsun dimeee   :amin: :occasion5:

CixY

O testi bende yaptım,,
Foşşş die kabardı (abarttım :ehi:)
ama sonuç negatif yani...
Efendi efendi olduk reglimizi ;D