29 Nisan , 2024, 06:33:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamileyim

Başlatan mesude, 01 Ocak , 2009, 11:44:30

« önceki - sonraki »

azra35

Hayırlı olsun Allah kucağınada almanı nasip etsin inş

samira

canım tebrik edrim

..BahaR●●

hayırlı olsun darısı bize Allah kucağınada almayı nasip etsin.....biraz bize belirtilerini anlatsana ilk belirtilerin nasıldı kaç gün geçti adetin falannn bizde öğrenelim... :love3:

sena

hayırlı olsun güzelim rabbim kucağına almayıda nasip etsin

darısı dileyen isteyen herkesin başına olsun  :amin:

mine

Tebrik ederim. Sağlıklı bir hamilelik ve doğun dilerim. Darısı başıma ve tüm eanne olmak isteyenlere
mine69

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

sılanur

:nazar:SELAM ARKADAŞLAR BENDE HAMİLEYİM İKİNCİYE 4 HAFTALIK 6 YAŞINDA Bİ KIZIM VAR.İNANIRMISINIZ BÜTÜN HAMİLELİK BELİRTİLERİNİ UNUTMUŞUM.BİLMİYORUM NAPICAM SAGLIKLI Bİ HAMİLELİK DİLİYORUM HERKESE

destina

senin adına çok sevindim sılacım Allah analı bablı büyütür inşallah.sağlıklıda olur inşallah.
anne olmak istiyorum

mesude

cook tsk .ya arkadaslar hamılelıgım cok kotuı gecıyo bulantım cok fazla ya yardım edın ne yapım::(:(:(
hayatımın anlamı tatlı bebegim iyiki varsın iyiki benimsin

mesude

ya benım belırtım ılk hetapta duygusallık oldu varmısın yok musun u ızlerken bıle kaybedenlere agladım sureklı aglıyıodum hassalasmıstım baya . benım hamılelıgı ogrenmem cok farklıydı hemoroıd amelıyatı olacagım saatte huzursuz oldum sankı ıcımden bı ses bana soledı ya ınanılmazdı adet tarıhım bıle gecmemıstı . doktoruma test yapmak ıstedıgımı soledım oda ve once kan testı yaptım cok az bı kan degerlerıne bakınca anlamadı  4 gun sonra tekrar yapacaz dedı ancak o zaman bellı olur dedı bende bekledım 4 gun sonra ogrendım hamıleymısın amelıyattan vaz gectım sımdı hamılelıkle savasıyorum cunkı cok zor gecıyo
hayatımın anlamı tatlı bebegim iyiki varsın iyiki benimsin