28 Nisan , 2024, 10:27:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CUMALİ'den İNCİLER

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 31 Mayıs , 2007, 19:50:49

« önceki - sonraki »

adalet

biraz once erdem agliyor bende mutfaktaydim cumali bagiriyor tas kalpli anne bebek agliyor aglama bebek tas kalpli annen gelecek odaya girdim saniyorumki cumali cocuga bakiyor sok pc basinda oturmus birak bakmayi cocugun yuzune bile bakmiyor sadece bagiriyor tas kalpli annen gelecek :ehi: :toothy10:onu babasindan ogrenmis tas kalpligi ;D

adalet

razi teyzesi gitiginden beri oglusumun sayfasini ihmal etmisim okadar cok sey diyorki neyi yazacam bilmiyorum :toothy10:
hafta sonlari londaraya gidiyoruz turk marketine cumaliyi gordukleri gibi hemen hosgeldin cumali diyorlar benle esimi takan yok :k06: :ehi:basliyorlar cumaliyi konusturmaya cumali oyle birseyi allahtan istiyor
yasli bir amca var cumaliye cok takiliyor dislerin yok seni yasli sanacaklar kimse sana kiz vermicek dondu adama ne dedi sen yaslisin ben niye yasliyim hem evlenmem onemli deyil once bir dislerim saglikli olsunda sonra evlenmeyi dusunurum dislerimde annemin yuzunden olmus yaw ben ne kadar benim sucum deyil diyorum cumali hekese annem yamis diyor :y25:
peki kac yasinda eveleneceksin yirmibes ve otuz arasi dusunuyorum  :toothy10:

ღ°cerenay.♥.

25-30 arası haaa :laughing7:
cerende hiç kıyamıyor kardeşine , biraz ağlasın hemen
-annnnneeee ,alçocuğu gucağna , diyor
onun gucak demesi okadar hoşuma gidiyor ki düzeltmiyorum :k06:

semra

cumalide cerende cok tatlilar masallah kücük cocuklarin konusmasi cok komik ve tatli  :aferin: :opucuk:

adalet

cok sukur okulumuz biti :hieyt: :occasion5: :occasion14:

bugun yolda bir kiz gorduk cumalinin okulunda arkadasymis anne bu kizin boy ferndi var o ne dedim oglum bilmiyonmu sevgilisi bu yasta sevgilimi olur oglum anne niye bana soyliyon git onlara soyle bir birini sevmek sucmu  :k06: :toothy10:

burcu-emir

ay bayılıyorum cumaliye.sorsaydın ya senin sevgilin var mı diye.hazır konu açılmışken bi öğrenseydin be adalet  :icon_thumright:

adalet

he he sormazmiyim yokmus burcu teyzesi senin bildigin erkeklerde deyil cumali tamami
yaw acaba nasil bir kaynana olurum  :k06:

burcu-emir

kızım seni anlayacak bi geline düşersen şeker gibi olursun.amaaaaa damarın tutarda tipik oğlan anası olursan yanar valla kız  :ehi:
işin şakası bi yana ,sen matrak bi kayınvalide olursun,umarım kız seni anlayabilir,fesatlık beslemez.ayy bende birden telaşlandım senin adına,niyeyse,sanki yarın everiyon oğlanları  :toothy10:
demekki cumali türkiyedeki kızı bekliyo,ingiliz şırfıntılarına yüz vermiyo,afferin cumali,sefiyom seni  :love7:

burcu-emir

taşkalpli anne,erdemin sayfasını açmadın,bari cumalinin sayfasınıdan sorayım
erdemin kırk mevlütünü yaptın mı oralarda.merak ettim  ???

adalet

kizim bugun beni oldurdun yaw cok tatli bir kaynana olurum seker gibi hic duydunmu kaynansi tatli olani yok ama ben bir ilk gerceklestircem :laughing7: :toothy10:

canim mevlut yapmadik burda kimsemiz yoki

şerife Berat

adalet maşşallah cumaliye ya büyümüşte küçülmüş sanki,türkiyede olsaydınız kesin bu çocuğun bilmişliği karşısında diz mizi teklifi alırdınız  :suclu:

zamane veletleri bizimkiler her soruya bi cevap buluyolar kuzenimde var ayni senin oğlan gibi cır cır cır insanın başının etini yiyor ,erdeme ve cumaliye kucak dolusu sevgiler öpüldünüz :opucuk:

adalet

serife teyzesi tesekur ediyoruz  :flowers:
bizde seni ve yakiskili berati opuyoruz

adalet

bugun yemek yaparken erdemi cumalinin ayaklarinin ustune koydum salasin diye bende yemek yaptim biraz gec geldim tabi cumali cok sinerlenmis gel al bu cocugunu kalkamiyorum hamile kadin gibi kivrandim durdum :toothy10: bende annen sana kurban olsun ayaklarinmi uyustu bana kurban olma cocuguna bak yeter
asil oglum hakli yaw bende kutu anemiyim ne  :crybaby2: :(

semra

adaletcim masallah cumaliye neler de biliyo sanki 70 degmiste geri kücülmüs  :nazar: vallahi benim kaynana seker degil lokum gibi allah ondan razi olsun  :icon_thumright: sende cok tatli espirili kaynana olursun   :muzz:vallahi cumalide senin gibi espri yapmayi seviyo baksana  :aferin:cumliyi ve erdemi :opucuk:

adalet

semra teyzei sayfamiza hosgeldin :flowers: evet velet bilmis
demek kaynan cok iyi allah aranizi bozmasin benim kaynanada iyi sagolsun
bizde yunus emreyi opuyoruz :opucuk: