normal doğum depresyonu azaltıyor

Başlatan мiŁenα., 20 Eylül , 2009, 16:54:49

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

hatta sesimi duymamak için ben doğurana kadar bahçede durmayı planlıyo  :tongue3:
intikamımım acı olacak beni yanlız bırakmak hee :caca: bende en hafif sancıda bile basıcam çığlığı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

< ESLAL >

ee doğumda görsün beniki kıymet bilsin kucağına alıp kızım,yavrum demekle olmuyo nasıl doğurcam ben onu kolaymı  :k06:

мiŁenα.

:toothy10: :toothy10: :toothy10:haklısın ezgii adamlara sunı sancı verelım gorsunler :toothy10: :toothy10:

< ESLAL >

ahh canım keşke öyle bi şey olsa her lafın başı bizde askerlik yaptık sünnet olduk aynı şeymi bakalım inan eşimin o ağrıları çekmesini çok isterdim

мiŁenα.

sunnetı anlamıyorlar bılemm :toothy10: :toothy10: :toothy10:

cok zekıler kıyaslama hemen :toothy10: :toothy10:

< ESLAL >

evt yaa aynı şey sanki :cussing: :caca:
benle bir onuda doğurtcam ben çekeceği var elimden :ehi: :ehi:

мiŁenα.

βαlκιz

:k06: benim eşim tam tersii hep ben biyerim agrıyo diyincee aşkımm elimden bişey gelmiyoo keşke ben dogursam napim şimdii ben diyoduu bana transfer edelim bebekleri bari diyoduuu :ehi: :ehi: bende doguma gir girrr girr dedimmm ama kokrtuuu kaçtıı hemenn  :ehi: :ehi: ama bidaki dogumumda inşşş gircekkk kameraya çekcekkk söz verdiiii :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

sarisinn

valla bütün erkekler aynı.benimkinede doğuma gir dedim.yok giremem ben bayılırım.daynamam seni öyle görmeye.sen delirdinmi.niye kendime eziyet edeyim diyo.sinir oluyorum.eziyetin çğunu ben çekecem ona neoluyosa..
hemen bende askerlik yaptım falan diyo.düşünün geçen beni nefes filmine getirdi gelde gör askerde neler çektim diye.az daha boğuyodum onu..aman dedim hiç acımıyorum.çektiğiniz bi askerlik..aslında acı çekmeme çok dayanamz kıyamazda bana ama okadar söyleniyorumki ona biz kadınlar neler çekiyoruz diye..artık savunmaya geçiyo böyle..

βαlκιz

eşim bana askerlik şöyle böyle neler yaptık falan diye anlatamıyooo çünkü askerde market görevlisi olmuşşş :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

aaaaaaaaaa benim eşim ben girmicen diyorum illada gircem diyor..canım korkarsın yaa tiskinirsin diyorum yok ya diyor..

benimki, dr kovar o dogurtturrur hele erkekse esım %100 doguma gırer..dr gozlerını kapatır :ehi: :ehi: