03 Mayıs , 2024, 08:26:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Merhabalar.. Birşey Danışmak İstiyorum...

Başlatan ..eLif.., 29 Aralık , 2008, 22:54:52

« önceki - sonraki »

handan

oozge

Angel

Alıntı yapılan: handan - 31 Aralık , 2008, 09:56:23
benim adımı neden kırmızıyla yazmadın özgeeee, sen bana ne demek istiyosun  :caca:
hemen değiştir bakiiim  :caca: :caca: :caca:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:   ayyy handann karnima agrilarr girdiii     :k06:

oozge

:k06: :k06: :k06:

tüliş sen bakma ona
dıkkat et yawwwww bebiş var orda minicik bebişşşşş

kız ne dıo ısteklımı bebıse yenı bı kardeşeeee

Angel

Cok istekli teyzesi surekli karnimi seviyor kardesine niniler soyluyor mama veriyor su iciriyorr   :k06:   konusuyorrr  kardesine    :nazar: :nazar:  cok duskun masallah Allaha sukurr    :D

oozge

ne guzel
inş. hep böle devam eder
ama kıskanclık mahfedıo cocukları yaaa resmen tamamen degısıo ınsan butn huylarıda degısıo
o onun elınde olan bısey degıl tabıkı ama cocuk oldugu ıcın ısde olumlu dusunemıo haklı olarak

kıyamaz-kesınlıkle zarar vermez ama onla ılgılenılıo dıede ıcten ıcten hep kıskanır bazen bu size şiddet olrkta döner cunku tek cocuktu butn ılgı sevgı hersey onn uzerıneydı ya

en buyuk gorev sızde  bu dakıkadan sonra canımcım...
inşallah bu dedıklerımın hıcbırı olmaz

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 31 Aralık , 2008, 09:52:59
eLif_06     cok geçmiş olsun canım  doguma nekadar kaldı?
shekerkiz  sende hosgeldın canım hangı sıteden geldınız sız tahmın ettım dun baya uye oldu gelen ve hepınız arkadaşsınız ısyanmı ettınız :D
hadı reklam yapp hangı sıteydı :D :D
Nursav sana kendı sayfana yazdım canımcım hosgeldın msjım. ama sen hamişsin ya antıbıyotık zararlı degılmı  :honk:
tülişimmmmmmmmm  :love8: :love9:
gulcın_c   bı geldın pir geldın heee ne gusel bırsuru arkdsında geldı  umarım hepımız cok ıyı anlaşırız...
handanın dedıgı gıbı burası gercekten sessız sakin bazen cok coşkulu kalabalık oluyo yetısmek mumkun olmuyo ama super eglencelı.
burdakı arkdaslarımın hepsını cok sevıyorumm :love9:

hee burdada o tatsızlıklar yasanmadı degıl hemde cok fazla yasandı bı ara ama hepsi uçtuuuuuuuu  uçturulduuuu :suclu:

[[[QSq€€]]] hoşbulduk. sizleri tanıdığıma sevindim. Evet hepimiz aynı siteden geldik birbirimizden haberimiz olmadan  :k06: hepimizin istediği aynı şey huzur ve dostluk  :muzz:
sitenin adınıda yazmiiim cnm ya öyle bi yerin reklamını yapmayalım diyorum  :dontknow:

Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

handan

ayy bende merak ettim şimdi hangi site o sen yaz yaz reklamın kötüsü de vardır

canım zaten admin bakmış başedemiycek kapamış forumu yazmaya gerek yok o yüzden

handan

MeRVe_

handan

;D ;D nasıl öğrendim ama  ;D ;D

vallahi bu sopaların gözünü seviiim  :ehi:

MeRVe_

insan bazen görmeyebiliyor okadar çok konu varki..  ;)

oozge

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

HANDAN IYI BANA GEREK KALMAMIS SOPA KONUSUNDA SAOL :ehi: :ehi: :ehi:

TMM KIZLAR ANLAŞILDII KONU
BURASI ÖLE YERLER DEELLLL
HICKIMSENIN ICINDE ARTNIYET YOKTUR
EGER SIZE BIRI BISEY DEDIYSE  SAKIN OLUMSUZ DUSUNMEYIN MUTLAKA VARDIR BI SEBEBI OYUZDEN DIYODUR IYILGINIZ ICIN.
O YUZDEN DEDIM ARTNIYET YOKTUR BURDA DIYE

ZTN ANLATMAMA GEREK YOK ZAMANLA ALISICAKSINIZ HERSEYE BIZE-FORUMA-KONULARA FILAN

kızlar valla ben kendi adıma adını bile anmak istemiyorum sinirlerim bozuluyo, güya hamişlik forumu stresten hamiş kalamıycaktım nerdeyse.  :ehi:  :ehi:

neyse bu siteyide zaten üye olmadan 1-2 gün inceledim. Baktım karma olayı falan yok allaha şükür  :k06: birde huzursuzluk çıkaranın ağzına kilidi vuruyo admin dedim tamam burası huzurlu bi yer o yüzden tercih ettim yani sizleri tanıdığım içinde mutluyum  :hieyt:  :hello2:  :occasion5:  :occasion14: